Kolektor – długo oczekiwany i ważny dzień. Jakie prezenty wybrać?

Ten człowiek, który wziął na siebie odpowiedzialność wybrać i kupić pamiątki do lancy, często zatrzymuje się w swoim trudnym poszukiwaniu możliwości, wydaje się dużo, ale wszystkie są неоригинальны lub nawet banalne. Wiele prezenty wydają się zbyt kosztowne lub wręcz przeciwnie, zbyt drobne. A więc chcę zostawić absolwentom i nauczycielom dobrą pamięć nie tylko o tym święcie, ale i o swojej klasie lub grupie, o szczęśliwych latach studiów, o tym czasie, który nigdy już się nie powtórzy.

Kolektor – długo oczekiwany i ważny dzień. Jakie prezenty wybrać?

Ważne – nie warto wybierać jadalne pamiątki, bo oni nie zostawiają żadnej pamięci. Ciasto lub cukierki zjedzą, i zapomną – a potrzebujesz coś, co będzie ogrzać duszę i cieszyć oko. W różnych przypadkach może być inny prezent, ale na każdy kolektor potrzebne właśnie pamiątki – przecież niezbędne i dodatkowe rzeczy więc prezentują na wszystkie święta. Przypadek ten zakłada czysto symboliczne prezenty.

Pierwszy w życiu bal

Dla młodych absolwentów przedszkola to święto – ważny krok w życiu, przecież oni przechodzą z jednego życiowego etapu w inny, duży i ważny, przechodzą do szkoły. Ale pamięć o przedszkolu, o wychowawcach i beztroskich dni, dzieci potrzebny jest jakiś symbolicznie i miły prezent, który nadaje się na bal i bardzo ucieszy młodych absolwentów.

 1. Bardzo dobry pomysł z pamiątkami na bal z przedszkola – to małe złote medale. Ten prezent jest bardzo nadaje się na pierwszy bal, medale wyglądają luksusowo, mogą być nawet imiennymi to absolwentom bardzo się spodoba, a pamięć o dniach przedszkola pozostanie na całe życie.
 2. Medal na bal

 3. Bardziej klasyczny, ale bardzo dobry wariant dla absolwentów przedszkola – to jest fotoksiążka. Po kilku latach w murach ogrodu w tę książkę będzie, że wklej – pamiętnych wydarzeń pozostało sporo, i zapisać je na długą pamięć, potrzebna jest ta książka. To będzie doskonałym rozwiązaniem, tym bardziej, że zdjęcia z dzieciństwa mają szczególną wartość – a zdjęcia z przedszkola, które będą zbierane i urządzone piękny sposób, będą stanowić wielką wartość dla całej rodziny.
 4. fotoksiążka

 5. Jeśli chcesz absolwentom przedszkola podarować coś pożytecznego i właściwego, to, co przyda się im w szkole, oprócz banalnych piór i długopisów jest oryginalna wersja – walizka do jedzenia. Takie żywe i słodkie aktówki spodobają się dzieciom, ponadto, są im bardzo potrzebne, aby zabrać ze sobą do szkoły kanapki. Pomocny i miły prezent wychowanek przedszkola! Można zrobić imienne, czy jakoś zastanawiam się ich zmienić.

Żegnaj, szkoła!

Dla uczniów kolektor – to najbardziej oczekiwany dzień, którego zbliżanie się – ogromne wydarzenie. W końcu wolność! Jaki prezent się spodoba im na bal, i pozostawi przyjemny długą pamięć?

 1. Pomocny i miły prezent – pendrive. Absolwentom można zamówić pamiętne pendrive z nadrukiem. Można wybrać czytelne i skromny napis na pamięć, lub pokazać wyobraźnię i napisz jakiś wykład. Napis na dyskach flash – usługa dostępna i powszechna, tak, że ten prezent będzie tani, ale bardzo przyjemny. I były uczeń będzie się cieszyć odpowiednią rzeczą, przypominając sobie z ciepłem przyjemne szkolne chwile.
 2. Złota karta pamieci

 3. Pamiątka, która zawsze będzie przypominać absolwentom o czasach szkolnych, to piękny pozłacany dzwonek z napisem. Może być mały, na zewnątrz, lub więcej, w postaci statuetki. Sygnał jest niezmienny symbol szkolnych lat, miła pamiątka z sensem.
 4. dzwonek z napisem

 5. Można dać absolwentom szkoły specjalne koszulki z napisami lub zdjęciami! Jeśli masz poczucie humoru, i jesteś gotowy, aby trochę się «wygłupiać», zamów im koszulki z komiksowej napisem lub obrazkiem, na pewno to docenią, i t-shirt będą przechowywać, a potem jeszcze i nosić na spotkanie absolwentów każdego roku.

Szkoła? Chodź do widzenia t-shirt

Nauczyciel lub pedagog

Oczywiście, sami absolwenci też powinny dać swojemu nauczycielowi lub воспитательнице najbardziej pamiętny, cenny i miły prezent na pamięć o sobie. To może być i przydatna rzecz, ale przy tym pamiątkowe i niezwykła, lub specjalny upominek.

 1. Ukochanej классному przełożonego lub воспитательнице można przedstawić piękny imiennej notatnik. Musi być elegancki, wyrafinowany i luksusowy, urządzony jest naturalną skórą lub dobrym tkaninami, i z piękną imiennej napisem. W ten pad będzie miło cieszyć i wspominać ulubionych uczniów, którzy go podarowali.
 2. piękny imiennej notatnik

 3. Oryginalny i przyjemny pamiątkę – to figurka. Taki prezent bardzo ucieszy każdego nauczyciela – i tę statuetkę człowiek będzie przechowywać z dumą i radosnymi wspomnieniami na swoim biurku. Bardzo przyzwoity prezent, można go również zrobić imiennym i osobistym – będzie podwójnie przyjemne.
 4. statuetka na bal

 5. Воспитательнице lub nauczycielce juniorów bardzo spodoba domowe альбомчик z dziecięcych rączek! Zrobić to łatwiejsze, i to, co najcenniejsze w nim to, że w jego tworzeniu biorą udział wszyscy uczniowie! Trzeba, aby dzieci обвели dłonie na tekturze, wycięte i ozdobione naklejkami, kwiatami i napisami, a w centrum gdyni umieścić zdjęcie dziecka. Te dłonie są mocowane pierścieniem – i okazuje się bardzo oryginalny pamiątkowy альбомчик, który wywoła niezwykle ciepłe emocje!

Pocztówka na bal

Spotkanie ze starymi znajomymi

Na spotkanie absolwentów też w zwyczaju wręczać upominki. Przecież wszystkich, którzy przybyli na to święto, łączy bardzo wiele – lat wspólnej jasne i bogaty życia szkolnego. Dobrze będzie przygotować symboliczne, ale miłe upominki – one umilą wieczór i wszyscy będą zadowoleni.

 1. Uroczy i bezpretensjonalny pamiątka byłym kolegom z klasy – to pocztówki. Oczywiście, nie jest proste, a szczególne – na pamięć o szkolnych latach. Dobrze będzie w każdą podpisać, aby były one osobistymi, z jakimiś specjalnymi słowy dla każdego z osobna. Coś pamiętam z życia i cech każdego byłego ucznia – kto był tyranem, kto prymus, u kogo ściągał całą klasę, a w których wszystkie dziewczyny byli zakochani. I napisać o tym w pocztówce! To będzie bardzo zabawne i bardzo miło.
 2. Pocztówka na bal

 3. Oczywiście, ośrodek szkolno wideo – to najlepszy prezent i byłym kolegom z klasy, i byłej klasie руководительнице. Taka mała film wywoła niesamowitą ilość emocji! Przypomnieć sobie dawne lata, patrzeć na siebie i na siebie – młodych, zabawnych i beztroskich. Z pewnością вспомнятся śmieszne historie, przygody i przypadki, to będzie bardzo miło rozmawiać i wspominać.
 4. No, a byłej nauczycielce, która na zawsze pozostanie najważniejszym człowiekiem w życiu, można dać pamiątkowy album ze zdjęciami każdego ucznia. Te zdjęcia mogą być różnej przedawnienia – i pokaż, jak układa się życie ulubionych uczniów. Od młodszych klas, do balu, i dalej – narodziny dzieci, ślub i tak dalej. Zdjęcia muszą być tylko najpiękniejsze – muszą budzić dumę i radość za ulubioną klasę.

Szkolny album w prezencie

Bal maturalny lub spotkanie z byłymi kolegami – niezapomniane wydarzenie. Niech pamiątki i prezenty sprawią, że wakacje jeszcze ładniejszy, i zostawią najbardziej jasną i dobrą pamięć o najlepszych beztroskich latach życia!