Prezent ukochanej nauczyciel – trudny i odpowiedzialny wybór

Jest klasyka gatunku – cukierki, kwiaty, wazony, długopisy i inne rzeczy, które śnią się każdemu nauczycielowi w strasznych предпраздничных koszmarach. Na pewno każdemu nauczycielowi bardzo chce mi się w duszy, aby jego uczniowie wymyślili coś oryginalnego w dzień świąteczny, gratulacje, miło i ciepło, a prezent nie był warunkowego i «must-have», a naprawdę szczere. Co takiego wymyślić, aby prezent dla nauczyciela podobał i pozostawił miłe wspomnienia?

Prezent ukochanej nauczyciel – trudny i odpowiedzialny wybór

Ważne jest, aby zrozumieć, że choć klasyczne i nudne pamiątki – to zła opcja, ale zbyt oryginalny niespodzianka też nie pasuje. Jednak najważniejsze to szacunek do renomowanych nauczyciela, żadne фривольности i znajomości po prostu niedopuszczalne, nawet jeśli nauczyciel jest bardzo zaprzyjaźnił się z uczniami i klasy – jak szczęśliwa rodzina. Tym nie mniej, prezent powinien być solidny, miły i znakomity. Ale to wcale nie oznacza, że będzie drogie – nawet pocztówka własnymi rękami zadowoli sprawcy, jeśli dać jej z miłością i wdzięcznością.

Przydatne i praktyczne niespodzianki

W dniu urodzin lub zawodowej nauczyciela można zrobić niezapomniany prezent, prezent rzeczą odpowiednią, która będzie chętnie i długo służyć, poza tym, wywoływać pozytywne emocje i wspomnienia o ukochanej klasie. Do każdego praktycznego prezentu zawsze jest idealna słodka kartka i bukiecik kwiatów – taki prezent będzie bardzo cenne.

 1. Można oczywiście dać dobry uchwyt, ale przecież chcemy coś bardziej kreatywnego, aby upamiętnić ten dzień? Co wskaźnika? Wskaźnik – czysto nauczyciela atrybut, swego rodzaju talizman. Ale oczywiście, w urodziny taki wskaźnik powinien być łatwy. Bądź wyobraźni – zrób własnoręcznie lub zamów u specjalistów specjalną imienną napis lub pozdrowienia. Zewnętrzny, wypalanie lub grawerowanie laserem – piękne, nowoczesne techniki, które okazują się wskaźnik w cenną i unikalną rzecz, i bardzo zaskocz ukochanego mistrza, tak upominek! Piękne opakowanie, świąteczna z życzeniami oraz kwiaty i prezent zachwyci, nie ma wątpliwości!
 2. Nauczyciel z kijem

 3. Bardziej standardowy, ale przydatny i przyjemny prezent dla nauczyciela – to kalendarz. Można go wybrać według różnych kryteriów – nauczyciela języka obcego podarować piękny notatnik z obrazem Londyn, matematyka – z odpowiednim obrazem i tabelami, ponadto, są kreatywni i przydatne учительские pamiętniki. Coś takiego nauczyciela potrzebuje każdego roku, i nadmiar nie będzie. A jeśli pokazać wyobraźnię i nie leń się, to można taki notatnik zrobić własnymi rękami – pedagog będzie zachwycony i doceni taką niespodziankę.
 4. terminarz nauczyciela

 5. Książki to najlepszy prezent, a szczególnie dla nauczycieli. Jednak, wybierając takie rozwiązanie, należy zachować ostrożność – w dzień urodzin można dać классному kierownikowi tylko najlepsze i najbardziej potrzebne książki, a nie co popadnie. Nauczyciel języka angielskiego oceni dobre publikacji zagranicznej klasyki w języku angielskim, nauczyciel historii będzie zachwycony upominkowych publikacji na tematy historyczne. Wybierz prezent, piękne wydanie, zestawy książek lub rzadkie okazy – i to będzie ocenione bardzo wysoko.

Książki na prezent

Oryginalne rozwiązania

Jeśli chcesz podarować классному kierownika coś niezwykłego i osobiste, to jest, aby on was pamiętał i miał prezent z troską i miłością, można wymyślić wiele kreatywnych rozwiązań. Najważniejsze – trzymajcie się ramy przyzwoitości i nie przesadzaj z oryginalnością.

 • Bardzo prosty, ale oryginalny prezent nauczycielom w dniu urodzin – to kubek ze specjalną dedykacją. Taka pamiątka nie wymaga dużych pieniędzy, a emocje wywoła najbardziej przyjemne, więc można śmiało dać, i być pewnym, że tym kubkiem solenizant będzie korzystać z dumą!
 • Kubek nauczyciela

 • Jeśli jesteś za klasyczne gratulacje, możesz podarować nauczycielowi piękny tort. Ta niespodzianka się spodoba, jeśli tylko zrobić go w oryginalny sposób – na przykład, dobrym rozwiązaniem będzie zamówić tort z symbolicznym wizerunkiem wszystkich uczniów, lub przynajmniej z pięknym napisem i tematycznych części. Oczywiście, jeśli człowiek cukrzyca lub po prostu nie lubi słodkich, ten prezent będzie nieskuteczne wyborem. Ale w ogóle, ciasto, jak i kartkę z życzeniami lub bukiecik, jest doskonałym sposobem, aby pogratulować wychowawcy, zwłaszcza, jeśli nie wiesz, co podarować.
 • Ciasto nauczyciela

 • Zegarek – świetny wybór na urodziny nauczyciel. Takie coś jest bardzo potrzebna, będzie używany i przypominać o radosnym dniu urodzenia, a także o kochających uczniów. Ponadto, można wybrać bardzo oryginalne «учительские» zegarki, które staną się dumą pedagoga i ozdobić go z klasą biura! Uwolnij wyobraźnię i wybierz odpowiedni upominek, tym bardziej, że teraz jest ogromny wybór. Jest nawet zegarek dla każdego przedmiotu – języka obcego, geometrii, muzyki… To oryginalny i bardzo istotny zawsze!

Zegar nauczyciela

Miłą niespodziankę swoimi rękami – dlaczego nie?

Upominki wykonane własnoręcznie, czy to jest kochanie kartkę z życzeniami lub skomplikowany wzór, zawsze wywołują ciepłe i przyjemne emocje. A dla nauczyciela bardzo ważne i przyjemne, jeśli uczniowie nie tylko oryginalnego, a masz trochę czasu i zrobić coś własnymi rękami – ten prezent będzie starannie przechowywane i stanie się cennym wspomnieniem.

 1. Pamiątkowy album – idealne rozwiązanie. Nie ma znaczenia, w jakiej jesteś klasie – to świetny wybór na prezent nauczyciel, i uczynić go własnymi rękami łatwe. W nim mogą być nie tylko zdjęcia wszystkich uczniów, ale i oryginalne podpisy, kolaże, zabawne momenty, pamiątkowe zdjęcia, ważne daty. Ponadto – poprawne wykonanie, notatnik, szopki, zasady i życzenia. Taki album wykonany z fantazją i miłością, będzie bardzo cenną rzeczą. Z pewnością w jego tworzeniu powinien wziąć udział każdy, dodaj swój smak, podpisać coś lub narysować. Czasu zajmie sporo, ale tworzenie tego albumu będzie zabawa proces twórczy, a niespodzianka spodoba się solenizantowi!
 2. Bardzo nietypowy upominek, który łatwo zrobić własnymi rękami, to fajne drzewo. W rzeczywistości, to jest jak drzewo, tylko członkowie rodziny – uczniowie, a na czele – oczywiście, wychowawca. Potrzebne dostępnych środków, zdjęcia i trochę wyobraźni – i bardzo oryginalny i niezapomniany upominek ucieszy solenizanta i pozostawi bardzo radosne wspomnienia na zawsze!
 3. fajne drzewo

 4. Oryginalny i niezwykły upominek, który łatwo zrobić własnymi rękami – to wazon lub stojak z zwykłych kredek. Tym czymś wygodne w użyciu – umieścić w niej przydatne materiały biurowe, czy też kwiaty. Taki nietypowy prezent nauczyciel oceni, zdziwi i będzie z przyjemnością z niego korzystać!
 5. I, oczywiście, jest to niezastąpiony dodatek do każdego prezentu – to słodkie świąteczne, wykonane własnoręcznie dla ulubionego nauczyciela! Włącz wyobraźnię – i twoja kartka będzie najbardziej wyjątkowa. Niech поучаствуют wszyscy uczniowie, pozostawiając swoje pozdrowienia! Zrobić ją własnoręcznie z materiałów pod ręką, w technice scrapbooking, квиллинга, kolażu i innych sposobów. Warsztatów i pomysłów jest mnóstwo, ale aby twoja kartka była wyjątkowa, dodaj coś od siebie. Niech ta kartka będzie niezapomniany upominek dla wychowawcy i spowoduje wiele radości!

Pocztówka

Dzielcie się z fantazją, z miłością i wdzięcznością drogiemu mistrzowi – i niech to święto będzie jasne, radosne i niezapomniane emocje!