Wybieramy praktyczny prezent dla myśliwego

Instynkt łowcy… Nikt nie rozumie stanu człowieka, gotowego uszkodzonych sześć godzin stanąć z bronią w pogotowiu w zimnym błocie i czekać na pierś z kaczki stado. Nikt, oprócz stojącego obok takiego samego człowieka.

Kiedy się zapomina dreszcze, ból w nogach i plecach, długa droga, problemy i domowe drobiazgi, kiedy jesteś gotowy zabić każdego, kto zabroni ci, nawet niechcący спугнув zdobycz.

Andrzej Кивинов. Pewnego dnia w policji

Dobrze, gdy człowiek ma hobby. Wtedy pozostaje znacznie mniej czasu leżeć na kanapie. To oczywiście żart, ale przy wyborze prezentu hobby może odgrywać decydującą rolę.

Polowanie – jeden z najbardziej brutalnych męskich hobby. Aby nie jeden dzień wytropić drapieżnika i potem go nieustraszenie wygrać i aby wyciąć, trzeba mieć dużo wytrwałości, odwagi i szaleństwa. Ponadto, jeśli twój mężczyzna od urodzenia — urodzony myśliwy, to oprócz zabawy, jego działalność przynosi do domu wiele korzyści. Jednak nic dziwnego, jeśli przed każdym świętem złamiesz głowę, że mu tego podarować w prezencie. Broń, przynęty, strój do polowania mu już dostałem na urodziny i wybierali ich razem? Co jeszcze można dać mężczyźnie myśliwego?

O zwykłe skarpetki i piankę do golenia ułożone już tysiące anegdot. Lepiej преподнесите mężczyźnie na 23 lutego lub na urodziny prezent, który jest bezpośrednio związany z jego hobby. W ten sposób zabijesz od razu dwie pieczenie na jednym ogniu – oczarować ukochanego myśliwego uwagą i kup doskonałą rzecz, której twój mężczyzna będzie mógł pochwalić się w gronie przyjaciół, siedząc przy ognisku, po tym, jak polować cały dzień.

Wybieramy praktyczny prezent dla myśliwego Jeśli chcesz zrobić jeśli portfel pozwoli prezent bliskiemu mężczyźnie, który poluje na urodziny, wybrać to, co dać:

 • cztero-osobowy namiot, na takiej osi mieszkaniowych cała firma kopaczy zmieści się wygodnie;
 • wodoodporny wstrząsoodporny telefon – z nim swój cenny myśliwy będzie w kontakcie, nawet w głębokim lesie w deszczu;
 • przenośna kuchenka dla najbardziej zagorzałych miłośników komfortu;
 • szafa i sejf do przechowywania broni do polowań w domu;
 • spotykaliśmy się na polowanie w sam sezon.

Przydatne prezenty dla myśliwego

Jeśli po prostu chcesz zrobić coś dobrego bez powodu, czy twój budżet jest ograniczony, wybierz praktyczny prezent. Rzeczy, które przydadzą się myśliwemu na wakacjach na co dzień, jest nieskończenie wiele:

 • ładowarka do samochodu – aby nie martwić się, gdy ukochany nagle staje się dostępny na drugi dzień polowania, bo u niego siadła bateria w telefonie;
 • piersiówka dla wody – ich nigdy nie jest za wiele;
 • termos i термокружка, które pozwolą na długo pozostanie herbaty i kawy ciepłe;
 • zestaw szaszłyki lub atrapa-grill, aby cała firma myśliwych mógł uraczyć zdobytej mięsem;
 • wszyscy mężczyźni słabość do kąpieli, więc możesz podarować myśliwego zestaw niniejszej którą codziennie ustawiano w sypialni – duża ręcznik, czapkę dla pary, filcu mata do siedzenia w wannie;
 • przeciwdeszczowy organizator dla pieniędzy i dokumentów;
 • składane krzesełko – z takim na łonie natury przy ognisku można usiąść z królewskiego komfortu;
 • składany pojemnik na wodę – gdy myśliwi będą układać ofiarę do bagażnika, ten kanister, już pusty do końca polowania, składa się harmonią i nie zajmuje miejsca;
 • metalowe kieliszki – rzadko który polowanie obywa się bez napoju, a szklane kieliszki ze sobą wozić niepraktyczne;
 • składany nóż lub multitool – jego potrzebę na polowaniu lub w marszu w komentarzach nie potrzebuje;
 • pomalowana barwami ochronnymi peleryna maskująca – przestronny kamuflaż do tego, aby pozostać niezauważone w terenie;
 • buty na zimowe polowania – tak można dać ciepło w dosłownym tego słowa znaczeniu;
 • izolowany pojemnik;
 • bielizna termoaktywna – często mężczyźni nawet surowe zimy w pośpiechu zajmować się polowaniem, i bielizna, utrzymujące ciepło, będzie jak najbardziej mile widziane;
 • wielofunkcyjna saperka – ona może nie tylko kopać, ale i ciąć, siekać, ostrzyć noże i otwierać butelki;
 • kamizelka specjalny dla myśliwych i wędkarzy – bardzo wygodna sprawa. Wszystkie żądaną męskie ciekawostki pozostają z tobą i zawsze znajdują się pod ręką, nawet wtedy, gdy siedzisz w zasadzce w oczekiwaniu na bestii;
 • marsz żeliwny kociołek – pozwala, aby na ogniu pieczeń z dopiero co zabitej zwierzyny;
 • markizy lub hamak – po długiej wycieczki po lesie nawet samemu выносливому mężczyzna chce się położyć, odpocząć.

Zestaw szaszłyki dla myśliwego

Zupełnie osobną kategorią są prezenty dla podwodnych polowań i połowów. Więc porozmawiajmy o tym, co zrobić prezent dla miłośnika łowiectwa podwodnego.

Co można podarować miłośnikowi łowiectwa podwodnego

Miłośnicy polowania pod wodą – zupełnie oddzielna kategoria myśliwych, więc i prezenty im potrzebne są szczególne. Co można dać takiemu człowiekowi?

 1. Harpun – prezent oczywiście drogie, ale warto. Podziękowania dla ukochanego mężczyzny nie będzie limitu;
 2. Jeśli chcesz podarować płetwy, maskę, kombinezon, niespodzianki nie będzie – wybrać trzeba je razem;
 3. Podwodna lampa;
 4. Wędzarnia do ryb;
 5. Гермопакет na rzeczy osobiste;
 6. Odporna na wpływy atmosferyczne torba;
 7. Aparat do nurkowania – jeszcze jedna opcja dobrego i nie tanie prezent na urodziny.
 8. Książka o polowaniu pod wodą.

Jeśli nie zamierzasz dać swojemu myśliwemu praktyczny prezent, to można zwrócić uwagę na prezenty z gagów. Zazwyczaj, myśliwi – mężczyźni z poczuciem humoru, nie zważając na surowe hobby, i zabawny prezent z pewnością docenią. To może być t-shirt lub piersiówka ze zdjęciami, wykonane w szkic, wyszywane lub malowane obraz na zamówienie przedstawiające sceny z polowań, t-shirt ze śmiesznym napisem o polowaniu, lub dowolny inny przedmiot, który w domu lub w pracy będzie przypominać o swoim ulubionym hobby. Przy okazji, haftować lub narysować obrazek z wizerunkiem polowania można i samodzielnie, jeśli potrafisz, oczywiście. Taki prezent załóż urodzenia ceni się podwójnie.

Piersiówka dla myśliwego

Męskie hobby, takie jak polowanie, wymaga mundurów, wyposażenia, pies myśliwski. Kobiecie bardzo trudno jest wybrać prezent na urodziny myśliwego, ponieważ panie nie znają się na niuansach polowania. Właśnie z tego powodu często zdarzają się braki w wyborze niespodziankę ukochanej myśliwego.

Czego nie warto dać mężczyźnie myśliwego?

 • Domowe odzież jak szydełkowanych szalików, czapek – sprzęt do polowania wykonana ściśle z zasad udogodnienia i na polowaniu wszystkie niewygodne, сползающее i nie jest przeznaczony do многодневного lasagne po lesie będzie przeszkadzać;
 • Jeśli twój mężczyzna jest fanem podwodnego polowania, nie dać mu na urodziny wędek, przynęt i innych – jego hobby nie ma praktycznie nic wspólnego z łowieniem ryb;
 • Nie dzielcie się z pamiątkami z gagów na alkohol temat, jeśli nie jesteś pewien, że obdarowany zrozumie i doceni taki prezent poprawnie;

Urodziny to doskonała okazja, aby podarować ukochanej lub bliskiej myśliwego nie tylko troskę i uwagę, ale i świetny prezent, który jest potrzebny do jego hobby.

Prezenty myśliwego