Trener – solenizant. Jaki niezwykły prezent ucieszy?

Trener to osoba, która mieszka sportu, i jest mało prawdopodobne, że ma jakieś zainteresowania, które stoją wyżej sportowych. Dla mężczyzn ważne jest zdrowie, kondycja fizyczna i styl życia. W przeciwieństwie do wielu młodych ludzi, ludzie tych zawodów prowadzą specjalny styl życia, nie są skłonni do większości atrakcji, nie piją alkoholu i nie pali. Jak wybrać, co dać trenerowi, aby podobać się temu mężczyźnie, zadowolić go i zrobić dzień jego urodzin niezapomniany?

Trener – solenizant. Jaki niezwykły prezent ucieszy?

Ważne jest, aby zrozumieć, że w urodziny sportowo mężczyźnie wcale nie musi dawać właśnie sprzęt sportowy. Przecież on, przede wszystkim, młody mężczyzna – a nie tylko trener, ma swoje zainteresowania i upodobania, tak, że można pokazać wyobraźnię i wybrać ten właściwy, odpowiedni prezent trenerowi, nie wydając pieniędzy na drogi sprzęt sportowy lub garnitur. Całkiem możliwe, wybrać dla niego tematyczny upominek, lub coś pożytecznego, co pasuje do jego aktywnego i szybkiego stylu życia.

Oryginalne pamiątki

Jeśli nie jesteś bliski, a po prostu ćwiczysz u jubilata, dawać coś drogiego, będzie bardzo niestosowne – wprawiać w zakłopotanie, i w ogóle, to niewłaściwe. Idealny sklep z pamiątkami – tanie, ale oryginalne, ze smakiem, miłe i niezapomniane. Można wybrać coś niezwykłego, taka pamiątka zaskoczy solenizanta, i będzie przechowywany w pamięci.

 1. Prosty, ale przyjemny prezent na urodziny – to t-shirt z wyjątkowym nadrukiem. Tu można fantazjować do woli – może to być standardowe, ale bardzo dobry napis w stylu «najlepszy trener», lub coś bardziej ekskluzywny. Najważniejsze – nie wyrusza w znajomości, i uważaj, aby napis był пристойной i w żaden sposób nie obraża sprawcy. Zamówić taką koszulkę – proste. Tylko nie zapomnij, aby dokładnie określić rozmiar, aby prezent nie rozszedł się w szwach na jego potężnych мускулах!
 2. koszulka trenera

 3. Konieczne, nawet po prostu niezastąpiony dla sportowca rzecz – to ręcznik. Stosuje się go podczas treningów i na pewno biorą ze sobą, razem ze sportową formą. Podarować szczególną ręcznik z oryginalnym napisem, haftowane na zamówienie – dobry pomysł. To ręcznik będzie zawsze pod ręką, a solenizant będzie nosić go ze sobą na trening z dumą i z przyjemnością. Wybierz oryginalny i przyjemny napis, i udany prezent na urodziny będzie gotowy!
 4. ręcznik trenera

 5. Oryginalny i miły upominek dla trenera – to wisiorek na łańcuszku. Ale to nie jest łatwe! Można wybrać bardzo niezwykły i stylowy wisiorek, w zależności od tego, w jaki sportu zajmuje się mężczyzna. To może być wisiorek w postaci kettlebell lub hantle, sztangi lub nawet rękawic bokserskich. Wybierając, co dać trenerowi w jego wyjątkowy dzień, pomyśl nad takim rozwiązaniem – może bardzo spodoba się solenizantowi! Każdy sportowiec będzie nosić ozdoby z przyjemnością, to będzie coś w rodzaju talizmanu na szczęście. Solenizant będzie zadowolony!

Wisiorek kettlebell

Żądaną sportowe prezenty

Jeśli jednak planujesz podarować na urodziny zawodnik coś praktyczne i właściwe, to jest, aby aktywnie korzystał, to nie ma problemu. Istnieją akcesoria, które są odpowiednie i przydatne każdemu sportowo mężczyźnie, zupełnie niezależnie od jego rodzaju sportu. W zależności od tego, jaką kwotę pieniędzy jesteś gotów wydać na prezent solenizantowi, opcje mogą być różne, ale wszystkie są równie przydatne i szczęśliwi na prezent.

 • Sportowy zegarek – prezent cenne i przyjemne. Takie rzeczy powinien dawać tylko bliski, na przykład, jest ich bardzo miło będzie otrzymać od ukochanej dziewczyny. Dobre zegarki sportowe mają swoje «żetony», niezbędne dla sportu i aktywnego stylu życia. Są wodoodporne, odporne na wstrząsy modelu, a także mają różne przydatne dla sportu funkcji – liczniki kilometrów, krokomierz, stoper, licznik pulsu i tak dalej. Jeśli dać zegarki sportowe – to tylko i wyłącznie markowe i wysokiej jakości, a to, oczywiście, nie jest to tani prezent. Natomiast, jeśli są gotowi wydać na ukochanego, to doskonały wybór! Tak cenny prezent wysoko ocenia każdy sportowiec, i po prostu przyjdzie w zachwyt.
 • Zegarki sportowe, zegarki

 • Kolejny drogi prezent, ale bardzo odpowiedni do aktywnego i sportowego facet jest wodoodporny MP-3 odtwarzacz. Jeśli szukasz prezent dla pływaka, to jest po prostu idealny w każdym calu wariant, który doprowadzi w niekłamany zachwyt jubilata. Z takim odtwarzaczem będzie można słuchać ulubionej muzyki podczas pływania i ćwiczenia staną się dla niego jeszcze lepsze niż wcześniej!
 • wodoodporny MP-3 odtwarzacz

 • Jeśli zupełnie nie wiesz, co zaprezentować trenera, i ani jeden wariant ci kategorycznie nie nadaje się, jest jedno optymalne rozwiązanie, które będzie pasować do każdego – to bon upominkowy w sklep sportowy. Jeszcze lepiej – w jego ulubiony sklep sportowy! Niech on sam sobie kupić sportową kurtkę, trampki lub sprzęt, on dokładnie wie, czego brakuje. To samo rozwiązanie może przyjść, jeśli chcesz dać trenerowi, odzież sportową – aby nie ryzykować, nie mylić z rozmiarem lub fasonem, to lepiej zrobić to w ten sposób – on bardzo się ucieszy i będzie ci wdzięczny za taką uwagę do swoich upodobań, a pieniądze z pewnością nie będą wyrzucone w błoto.
 • Tani i bardzo efektowny prezent sportowca – to specjalny shaker dla sportowcow i koktajli. Którzy pasjonują się sportem, fitness, kulturystyka chłopaki bardzo dbają o zdrowie i biorą specjalne koktajle, które trzeba rozcieńczać i wymieszać. Do tego stworzony sportowy shaker – jest nie tylko bardzo wygodny, ale i stylowy! Konstrukcja shakera jest specjalnie dla sportowcow – to bardzo spodoba jubilata i przyda mu!

shaker dla sportowcow

Niezapomniane wrażenia dla aktywnego i odważnego

Jeśli trener – twój młody człowiek lub bliski przyjaciel, można podarować mu niezapomniane wrażenia! Takie prezenty znacznie ważniejszą od wszelkich materialnych rzeczy, bo to one pozostawiają niezapomniane emocje! A większość sportowców uwielbiają adrenalinę, prędkość, wysokość i ryzyko, coś, aby w piersiach zapierało! Преподнесите niezapomnianą niespodziankę – i święto pozostanie w pamięci na zawsze, jako niesamowitą przygodę.

 1. Lot w tunelu aerodynamicznym – to chyba najlepsze rozwiązanie na prezent solenizantowi, który uwielbia adrenalinę i emocje. To on nie zapomni nigdy, tak i ty też, jeśli zdecydujesz się spróbować razem z nim! Ten lot przypomina unoszące się nad ziemią, w wysokości, tylko wymaga znacznie mniejszych środków, a nie taki straszny (spodoba się tym, którzy nie bardzo lubi wysokość). A emocje są gwarantowane, to już nie ma wątpliwości!
 2. No, a jeśli solenizant wysokości nie boi, a wręcz przeciwnie, to skok ze spadochronem – to dla niego idealny niespodzianka. To jest rozrywka – nie na co dzień, a jeśli mężczyzna jeszcze nigdy nie skakał, szczególnie wysoko ocenia prezent. A poza tym, można zorganizować skok we dwoje to nie tylko ekscytujące i niezapomniane, ale i romantyczne.
 3. skok ze spadochronem

 4. Oryginalny i bardzo ciekawy niespodzianka trenera – to zorbing! Зорб – to taki ogromny balon, który jeździ na wodzie, a w nim, staje się człowiekiem. Na zewnątrz to może i wygląda dziwnie, ale uczucie jest niesamowite! Jest zorbing i na lądzie, ale to już dla wyjątkowych śmiałków. W sumie, zorbing – to jest bardzo zabawne i ekscytujące, a do tego niezwykłe i oryginalne. Solenizant na pewno nie spodziewa się takiej niespodzianki, więc jeśli chcesz go zaskoczyć – podaruj zorbing!

wybierając prezent sportowego trenera, nie spiesz się i w żadnym wypadku nie kupuj pierwsze, co wpadło mi w oko – prezent wybrany w pośpiechu i bez wysiłku, nie przyniesie radości nikomu, bo to będzie odczuwalne. A prezent, na który spędzenia czasu i uwagi, będzie bardzo ceniona i przyniesie wiele radości solenizantowi!