Urodziny programisty – jaki prezent będzie mu w duszy?

Jeśli masz znajomego-programista, lub właśnie taki zawód wybrał dla siebie twój wybranek, to mówi o tym, że wszystkie jego zainteresowania związane ze światem techniki komputerowej i programów. Ten zawód jest szczególny – czasami nawet nie wiesz, o czym on mówi i myśli, programistów, swój język, swoje zainteresowania i swój humor, dziwne innych. Wszystko, co ich porywa, wciąga i daje im szczęście – to programy komputerowe, wirusy, gry, cyfrowa technika i wszystko co z tym związane. Bez wątpienia, to ludzie pracy intelektualnej i matematycznego myślenia. W wakacje, szczególnie w dniu urodzin, mu nie pasuje standardowy prezent, trzeba coś specjalnego.

Urodziny programisty – jaki prezent będzie mu w duszy?

Ważne: nie próbuj, jeśli nie jesteś «w temacie», wybrać taki prezent, który programista rzekomo bardzo potrzebne w pracy. Programowanie – rzecz niezwykle trudna, i tylko on jeden wie, jakie gadżety, gadżety i inne straszne rzeczy mu potrzebne. Jest bardzo duża szansa pomyłki, kupić prezent, który okaże się dla programisty zupełnie niepotrzebne lub nawet absurdalne, a ty przecież nie chcesz wyrzucić pieniędzy w błoto! Ponadto, chce się podobać, bardzo miło zaskoczyć, zrobić taka niespodziankę, która zostanie zapamiętana i bardzo się spodoba. Warto wybierać takie rzeczy, które są związane z zawodem, ale nie są zbyt узконаправленными – tym bardziej, oryginalny i zabawny prezent bardziej go ucieszy.

Oryginalne, niespotykane i mu się przyda!

Udane prezenty w święto programista mogą być przydatne nie tylko do pracy, ale i w ogóle do życia z jej niezwykły styl i sposób. Informatycy mało śpi, dużo pracują, prawie cały swój czas spędzają na najlepszym przyjacielem – komputerem, lubią jeść i pić kawę, nie ruszając się z miejsca pracy, a ich rozrywka, zwykle też – w sieci. Zastanawiając się, co dać programiście, należy zwrócić uwagę na takie rzeczy, które pomogą mu w życiu i pracy, ułatwią i jedno, i drugie, poprawią nastrój i sprawi, że proces pracy ładniejszy. Ponadto, te prezenty spodobają programista swoją oryginalnością i bardzo ekskluzywny design – są takie och jak kochają!

 1. Bardzo podoba mu się taka niespodzianka, jak kapcie w postaci klawiatur. Takie klapki nie tylko fajnie i dziwnie wyglądają, to jeszcze są korzystne dla zdrowia, dzięki specjalnym «klawiszy» na podeszwie – to faktycznie ortopedyczne klapki, i dla faceta taka zawodu odpowiednie wyczucie, bo айтишники zazwyczaj nie mają wystarczająco dużo czasu na ich zdrowie. W urodziny taki niezwykły prezent bardzo nadaje się dla programisty i na pewno spodoba mu się, a to, że japonki nie będą się kurz w szafie, a solenizant będzie je z dumą i przyjemnością nosić, nie budzi żadnych wątpliwości!
 2. kapcie w postaci klawiatur

 3. Filiżanka z kawą lub innym gorącym napojem jest niezmienny i obowiązkowy atrybut każdego maniaka za pracą. Na jego biurku obok laptopa stale pyszni co najmniej jedna filiżanka z wyblakłym kawy – i dla faceta to jest naprawdę problem. Nie zdążył zrobić sobie gorący napój i przynieść na miejsce pracy, tylko spojrzał w monitor – ale kawa już zimna. Chcesz zaskoczyć jubilata? Jest naprawdę genialny prezent programiście, który na pewno ucieszy fakt, że to термокружка z USB podgrzewaną wodą! Wspaniały wynalazek, dosłownie stworzone do tego, aby zachwycić jubilata tym zawodzie w jego urodziny lub inny dzień. Jest to nie tylko oceni, a będzie zachwycony – bo teraz jego napój w pobliżu komputera nie ostygnie i można spokojnie robić to, co chcą, bez zakłóceń.
 4. термокружка z USB podgrzewaną wodą

 5. Bardzo oryginalny i bardzo praktyczny prezent, który nadaje się dla każdego programisty, jest przystojny, USB-y w postaci zabawnego człowieka. Hub posiada 4 porty, co jest bardzo wygodne – teraz solenizant będzie mógł podłączyć do swojego laptopa z dowolną liczbą urządzeń, a problem z brakiem portów zapomniane na zawsze. To ważne dla przedstawiciela takiego zawodu, i bardzo się spodoba mu! Ponadto, urządzenie jest elegancki i nietypowy, wygląda oryginalnie i będzie cieszyć oko. Niepowtarzalny wybór!
 6. USB-y w postaci zabawnego człowieka

 7. Jeśli obawiasz się, że twój znajomy informatyk zbyt mało śpi, i chcesz o niego zadbać – można wybrać pomocny i bardzo miły prezent dla programisty, ekskluzywny «komputerowe» pościel. To jest bielizna z pięknymi klawiszami będzie wręcz przyciągać do siebie senny zwykłego człowieka pracy i przypominać, że za sobą długi dzień, a spać w nocy – trzeba. Tym bardziej, że to bielizna daje jego pokoju bardzo oryginalny wygląd, spodoba mu oryginalność i zachwyci.

komputerowe pościel

Bardzo przydatna rzecz!

Jeśli, zastanawiając się, co dać programiście, bardzo chcesz, aby głównym kryterium prezentu była użyteczność i przydatność, jest rozwiązany. Masz wspaniałe wynalazki, które jak nie można przy okazji sprawdzą się w dniu jego urodzin lub innego święta, są one przydatne, będą oryginalne, ale i konieczne – i przyniosą nie tylko radość, ale i korzyści.

 1. Bardzo piękny notatnik z okładką z układów nieprawdopodobne jubilata, i stanie się jego ulubioną rzeczą. Taki unikalny notatnik jest po prostu stworzony dla maniaków komputerowych – i tego już nie będzie nic, a to znaczy, że facet będzie z niego dumny, i będzie bardzo wdzięczny temu, kto dał taki niezwykły i udana niespodzianka.
 2. notatnik z okładką z układów

 3. Są przydatne, choć nie najtańsza rzecz, która doprowadzi jubilata w jego urodziny w pełen zachwyt – oczywiście, jeśli ma taka jeszcze nie ma. To – USB odkurzacz! Są oryginalne, zabawne, żądaną prezenty, które zadowolą programiście, ale ten odkurzacz – lider wśród wszystkich! On jest po prostu niezastąpiony dla człowieka, który spędza przed monitorem cały swój czas. Wiadomo, że informatycy jeść podczas pracy, tak jak dodatkowej minuty nie mają. A co to znaczy? Że klawiatura jest w ruinę, jeśli jej nie czyszczone. A czyszczone – to znaczy poświęcić kilka godzin na demontaż i samą procedurę, która nie jest bardzo przyjemne. Lub użyć specjalnego odkurzacza! Każdy geek o takim marzy, a nie każdy go ma. Uszczęśliw go na urodziny, i sam będziesz zachwycony jego reakcji.
 4. Odkurzacz USB

 5. Nie mniej kreatywny i przydatne dla programisty prezent – to stolik na laptopa. Teraz będzie on w stanie pracować, nie wstając z łóżka – bardzo wygodne i łatwe. Takiego stolika u niego na pewno nie, i niespodzianka mu się spodoba, bo życie i praca stanie się przyjemniejsze i łatwiejsze! Zwłaszcza jego wygra to, że to nie tylko stolik, ma specjalny system chłodzenia do laptopa – a takie rzeczy informatycy bardzo cenią.

stolik do laptopa

Pamiątka własnymi rękami – dlaczego nie?

Jeśli ktoś ci bliski, to dlaczego nie zrobić dla niego miła niespodzianka własnymi rękami? Doceni twoje starania i się ucieszy, a w prezent na urodziny ładny pamiątkowy upominek, wykonany z miłością. Warto spróbować!

 1. Poduszka jest łatwo, tanio i przyjemnie. Opcji jest wiele, podłącz wyobraźnię i stwórz «komputerowy» poduszkę, która spodoba i będzie bardzo nietypowy! W postaci klawisza lub całej klawiatury, w formie laptopa lub ze emotikon – wybór należy do ciebie.
 2. Oczywiście, w każdej urodziny prezentują kartki, jako tradycyjny dodatek do презенту. Stwórz wyjątkową «komputerowy» kartkę i zaskocz jubilata swoją uwagą! Niech twoja wyobraźnia podpowie wam niepowtarzalny design kartki, a jeśli będzie to prawdziwe małe arcydzieło!
 3. Pocztówka programista

 4. Chcesz zostawić pamięć i dać troskę? Преподнесите mu ekskluzywny kubek z wzorem, robić własnymi rękami! Rysunek może być dowolny, jak i napis, ale na pewno jest przyjemne i osobistym. Taki kubek będzie cieszyć się stale przy komputerze, o was ciepło, i cieszyć się. Trochę wyobraźni, wolnego czasu i wysiłku – i ekskluzywny upominek gotowy!

Uwaga – to najlepszy prezent, ale nie zapominaj, że trzeba go poprawnie pokazać, tak, aby jubilat ocenił to i był szczęśliwy w swoim najbardziej wyjątkowy dzień. Wybierz najbardziej oryginalne i odpowiednie prezenty dla bliskich, ich absolwentów swoją uwagą, ciepłem i troską, dzielcie się z przyjemnością – i otrzymuj morze radosnej wdzięczności!