Pomysły na prezenty na urodziny opiekuna

Zbliża się dzień urodzin wychowawcy w przedszkolu, a ty, wraz z radą rodziców, nie wiesz, co podarować? Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście zebrać ze wszystkich rodziców pieniądze, włożyć w kopertę i dać razem z kwiatami i ciastko. Tak, rzeczywiście, łatwiej i takie prezenty opiekunów sprawiają, że wiele. Ale wychowawca w przedszkolu przez pięć dni w tygodniu opiekuje się swoimi dziećmi, dba o nich i pomaga się rozwijać. Warto pomyśleć o pamiątek i przydatnych prezentów.

Pomysły na prezenty na urodziny opiekuna Kilka podstawowych zasad doboru prezentu na urodziny pedagog:

 • Musi być użyteczne. Wynagrodzenia opiekunów zazwyczaj nie są wysokie, od pamiątek żadnych korzyści w tym dniu nie będzie.
 • Ważna jest również stosowność prezent. Coś fajnego możesz podarować swoim bliskim lub koleżanek, ale nie pracownicy przedszkola.
 • Z prezentem warto wybrać kwiaty. Każdej kobiecie (a wychowawcami w ogrodach pracują zazwyczaj) będzie miło dostać bukiet na swoje święto.

Dawać pieniądze w kopercie, argumentując, że informacja «dodatek» do pensji będzie do miejsca, nieetyczne. Wielu nauczycieli, nawet w przedszkolu, mogą po prostu obrazić. Pieniądze to nie prezent w zasadzie dlatego, jeśli na zebraniu komitetu rodzicielskiego ktoś oferuje złożyć zebraną kwotę w kopertę, warto to oferta szczypać się na pniu!

Jadalne prezenty

Na urodziny opiekuna możesz wybrać coś, co będzie mogła uzywać do jedzenia lub picia. Alkohol w tym przypadku może być nie na miejscu (przynajmniej, jeśli zdecydujesz się dać wino lub koniak, czy to nie na oczach dzieci lub przełożonych), ale na przykład można wybrać:

 • Zestaw herbaty. Sprzedawane są ciekawe zestawy z różnymi odmianami herbaty lub kawy, które zostaną wykonane w formie tortu. Herbata kobieta będzie w stanie pić w pracy z kolegami, jak i w domu z całą rodziną. Nie pożałujesz ze smakiem, w jednym zestawie będzie od razu wiele smaków, które spodobają się każdemu.
 • Babeczki lub muffinki. Podejdź do wyboru dobrego prezentu oryginalne, nie coś takiego jednym ciastko. Prywatne kreatora lub kawiarnie oferują ciekawe zestawy pysznych babeczek, które wychowawczyni również będzie w stanie zjeść z kolegami, podczas gdy dzieci śpią w dzień.
 • Zestawy do sushi lub innych potraw. Wstępnie warto zapytać kobiety, czy brakuje jej czasu na to, aby gotować w domu i interesuje czy ona niezwykłych potraw.
 • Bukiet z cukierków. Niezwykłych niespodzianek będą bukiety bynajmniej nie z kwiatów!
 • Bukiet z cukierków

  Również wstępnie wam lub komuś innemu z komitetu rodzicielskiego warto zainteresować się, wybierając słodki prezent na urodziny, czy pracownicy cukrzycy i nie siedzi, czy jest na jakiejś diecie!

  Coś dla duszy i ciała

  Każdej kobiecie będzie miło dostać coś, co pozwoli jej odpocząć i zadbać o siebie. Wielu nie podobają się standardowe zestawy z żelem do kąpieli i kosmetyków do kąpieli. Takie naprawdę grymasić i nie warto, a i tak pewnie nie wiecie, co dokładnie jej się może przydać. Ale prezenty dla duszy i ciała dobrać воспитательнице na urodziny. Zastanawiając się, co podarować pedagog, należy zwrócić uwagę na:

  • Certyfikat na określoną kwotę w sklep kosmetykami. Wiek kobiety nie ważny, wybrać coś dla siebie, mając w ręku taki certyfikat, będzie mógł każdy.
  • Certyfikat w spa lub salon kosmetyczny. Masaż w dzień wolny od pracy, po męczącej pracy z obcymi dziećmi, z pewnością zadowoli kobietę.
  • Certyfikaty w inne sklepy: jeśli wiesz, że lubi czytać, można wziąć certyfikat w księgarni. Sklepy z artykułami dla domu również podejdą, tam ona będzie w stanie wybrać coś ciekawego do dekoracji swojego domu.

  Pudełka z prezentami

  Kwotę certyfikatu określić można na zebraniach komitetu rodzicielskiego, ale tysiące rubli na koncie będzie inaczej za mało, jeśli robisz zbiorowy prezent. Wybrać certyfikat małym nominale można, jeśli chcesz zrobić prezent oddzielnie od innych rodziców.

  Technika

  W planie prezentów na urodziny nie samego bliskiej ci osoby technika staje się zagadnieniem złożonym. Ale zrezygnować z elektroniki, wybierając prezent воспитательнице, nie warto. Możesz podarować jej na urodziny:

  • Sprzęt do kuchni. Dobry blender lub nowy mikser plus, nie będzie.
  • Cyfrową elektronikę. Ale nie warto dawać kobiecie w wieku dotykowy telefon, jeśli widzisz, że ona korzysta z ekranem dotykowym. Oto prosty tablet, na którym może ona oglądać filmy lub dobry ebook mogą podejść.
  • Sprzęt gospodarstwa domowego. Ale, oczywiście, сбрасываясь воспитательнице na odkurzacz, najpierw dowiedz się, czy potrzebny jest jej!
  • Drobna elektronika lub zegar. Dobre zegarki staną się doskonałym prezentem dla każdego człowieka, nie tylko wychowawczyni przedszkola. A jeśli ona ma swoje dzieci, będzie również w stanie wybrać interaktywne gry edukacyjne, z którymi może zajmować się wraz z jej dziećmi.

  Piękny prezent

  Nie warto wybierać sprzęt, który potrzebny będzie w samym przedszkolu. Tak, ona spędza dużo czasu w pracy, ale prezent bo robisz nie samej organizacji, a człowiek, który w nim działa. Techniczny prezent powinien być przydatne właśnie dla samej kobiety i być odpowiedni.

  Przydatne rzeczy do domu

  Istnieje wiele upominkowych rzeczy, które przydadzą się kobiecie w domu. Wśród takich prezentów na urodziny:

  • Pościel. Wysokiej jakości pościel z naturalnych, hipoalergicznych materiałów z pewnością się przyda. Kolorystykę lepiej wybrać neutralny.
  • Ortopedyczne lub poduszki antystresowe. Do tego dobry sen jest bardzo ważny!
  • Zestawy naczyń. Oryginalne i ciekawe z porcelany lub innych materiałów, wybrać można zarówno świąteczne, jak i dodatkowe.
  • Ciepły i piękny pled. Także neutralnych kolorach.

  Z prezentami do domu istnieją całe sklepy, gdzie można znaleźć coś pięknego i pożytecznego. Również certyfikaty takie sklepy nie został odwołany!

  Ołówek z cukierków

  Oryginalne i miłe niespodzianki

  Zastanawiając się, co podarować pedagog, spróbuj przyciągnąć do tworzenia lub doboru prezentu na urodziny swoich dzieci. Razem z nimi można zrobić:

  • Kolaż zdjęć z gratulacyjny.
  • Kartki, które będą malowane rodziców wraz z dziećmi.
  • Figurki z gliny lub inne ręcznie robione prezenty.

  Ręcznie robione prezenty, wykonane razem z dziećmi, o których wychowawczyni dba, da kobiecie na długo. Oryginalne niespodzianek mogą stać się również imienne medale, ciasta i inne takie niezapomniane prezenty. Najlepiej będzie, jeśli będą one również pomocne!