Prezenty kolegów – niewątpliwe pomysły na każdą okazję!

Pytanie, co podarować однокласснице lub однокласснику w jego urodziny, bardzo się tym nie przejmuje i stawia w ślepy zaułek – wiele opcji zupełnie nie pasują, bo – albo drogie, albo nieciekawe, albo w ogóle ryzykowne. Co można wymyślić coś niezwykłego i przyjemnego w urodziny solenizantowi, aby nikt się nie domyślił to wybrać, a sam prezent wywołał zdziwienie i zachwycony?

Prezenty kolegów – niewątpliwe pomysły na każdą okazję!

Ważne jest, aby w urodziny kolegi lub koleżanki z klasy budować nie tyle od gustów i preferencji jubilata, ile od wieku, stylu życia i od tego, jak blisko. Jeśli to tylko znajomy, to dawać zbyt osobiste lub drogie prezenty nie można, a to dla drugiej połówki lub najlepszego przyjaciela można przedstawić coś bardziej wartościowego. Prezenty niekoniecznie dla kolegów musi być drogie i modne – można pokazać wyobraźnię i wybrać na urodziny coś niezwykłego, modne i to, że na pewno się spodoba – bardzo tanio i gustownie.

Miłe upominki

Łamanie głowy nad tym, co dać однокласснице lub однокласснику, można zatrzymać się na oryginalne pamiątki – są niedrogie, a przy tym niezwykłe i spodoba się solenizantowi. Takie śliczne małe prezenty z pewnością docenią kolega, te pamiątka nie mają żadnego podtekstu, są bez większego humoru, proste, ale bardzo przyjemne i niezwykłe. Można śmiało wybrać na urodziny kumpla w klasie, lub zrobić niespodziankę sąsiada z ławki.

 1. W dniu urodzin dobry upominek będzie zabawny brelok antystresowy. Ta rzecz jest taka fajna, że nie może się nie podobać – pilot nigdy nie będzie zbędne, można go umieścić na klucze lub powiesić na plecak lub torbę. Ten brelok jest stylowo i fajnie wygląda, miło trzymać w rękach – a jeszcze on ma efekt antystresowy, że też nieźle.
 2. brelok antystresowy

 3. Wybierając prezenty bardziej oryginalne dla kolegów, można wybrać słodkie rękawiczki-jeże. Takie rękawice są bardzo odpowiednie, jeśli u jubilata urodziny zimą – wtedy jubilat będzie nosić oryginalne nowe ubrania z radością! Takie rękawice spodobają się nie tylko dziewczyny, ale i faceta – są stylowe i ekskluzywne, a uczniowie wszyscy lubią takie rzeczy, żeby się różnić od innych i mieć coś nieszablonowego.
 4. rękawice-jeże

 5. Są prezenty nie są szczególnie praktyczne, ale bardzo przyjemne – na przykład, koledzy lubią zbierać pamiątkowe drobiazgi od swoich przyjaciół. Notatnik dla ciepłych słów – piękna pamiątka! W taki piękny dzienniczek przyjaciele mogą zostawiać życzenia, pamiętne słowa, вклеивать zdjęcia i śmieszne naklejki, pisać uznania, wiersze i tak dalej. Bardzo przyjemna rzecz, którą chcesz przechowywać się wiecznie!

Notatnik dla ciepłych słów

Oryginalne, i trzeba

Są prezenty nie tylko zabawne i nietypowe, ale i przydatne, którymi koledzy będą chętnie korzystać. Takie ekskluzywne prezenty dla bliskich kolegów poprawią nastrój, radość i nawet wprawią w zachwyt – swoją wyjątkowość!

 1. Po prostu niezbędna rzecz dla każdego ucznia – to społeczna zasłona do prysznica. Nie ma uczniów, którzy nie siedzieli w portalach społecznościowych – i taka kreatywna kurtyna bardzo spodoba się każdemu aktywnego i nowoczesnego solenizantowi! Zdecydowanie korzystna, jeśli szukasz oryginalne i śmieszne prezenty dla kogoś z kolegów.
 2. społeczna zasłona do prysznica

 3. A jeszcze jedna przydatna rzecz – to niezwykła drukowanie, która stawia na papier (lub gdzieś indziej) drukowanie «like» i «dislike». Czyż to nie wspaniałe? Teraz można postawić «husky» lub «дислайки» nie tylko w serwisach społecznościowych, ale i wszędzie – w prawdziwym życiu! Taka niespodzianka każdego jubilata doprowadzi do pełna rozkoszy, sprawdź sam!
 4. drukowanie like

 5. Bardziej poważne однокласснику, lub однокласснице, która bardzo ceni sobie prezenty z humorem, a kocha wszystkie praktyczne i naprawdę przydatna, nadaje kreatywny uchwyt z dysku flash usb. Dwa w jednym – i jest niezbędna do szkoły! A jeszcze na niej jest wskaźnik laserowy, z której można dobrze się bawić na lekcjach, i sprzedawany jest w pięknym i stylowym pudełku. Spodoba się nawet отличникам!

Trochę romansu

Jeśli chcesz podarować однокласснику że to wzruszająca i romantyczna, przyznać się do swojej sympatii i proszę, to warto wybrać specjalne prezenty.

 1. Bardzo romantyczny, ładny i miła niespodzianka – to czekoladowy zestaw! W ten sposób można wyrazić swoją sympatię, przyznać się do miłości, ten prezent – tani, bardzo piękny i słodki! Spodoba się i chłopak, i dziewczyna – zwłaszcza, jeśli będzie daruje z duszą.
 2. czekoladowy zestaw

 3. Swoją drugą połówką, która uczy się z tobą w jednej klasie, doskonałym pomysłem będzie przedstawić piękny i elegancki wisiorek w kształcie serca, a raczej – połówki serca. To wisiorek dla dwojga, bardzo osobisty talizman, który bezpiecznie łączy dwa kochające serca. Taki słodki i osobisty prezent wywoła pozytywne emocje i stanie się ulubionym, cenny talizman, który solenizant będzie nosić zawsze, i bardzo oszczędzać.
 4. wisiorek w kształcie serca

 5. A oto dziewczyna однокласснице można śmiało dać uroczy bukiet z miękkich zabawek! Na całym świecie nie ma dziewczyny, która nie przyszła by do pełna radość z takiej niespodzianki. To jest stworzony, aby zadowolić dziewczyn w każdym wieku, bez względu na to, jaki ma smak, że jej się podoba – bukiet z misiów lub zajączki wywoła u niej zachwyt i podnieść na duchu gwarantowane. Nie może się nie udać, wybierając taką opcję dla koleżanki!

bukiet z miękkich zabawek

Wybierz wspaniałe prezenty, najbardziej oryginalne i nietypowe, i myśl – co spodoba się solenizantowi. Prezenty, wybrane z duszą, zawsze przynoszą radość – i nie tylko solenizantowi, ale i tego, kto daje. Przecież dawać radość i autentyczne emocje – to jest tak miło!