Co dać классному lidera na urodziny – podstawowe opcje

Wychowawca – jest to jeden z tych ludzi, którzy tworzą jeszcze w dzieciństwie nasze myślenie, nasze nawyki (najważniejsza z nich – zwyczaj uczyć się), no i, oczywiście, które zwracają nam najwięcej uwagi – po rodziców, oczywiście. Bo za ich trud, jeśli chodzi o święta, chcę dać coś bardzo dobrego i wartościowego. Ale co można w zasadzie dać классному lidera na jego/jej urodziny? Rozważmy podstawowe opcje, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Co dać классному lidera na urodziny – podstawowe opcje

Klasyczne/tradycyjne opcje

Zacznijmy od najbardziej standardowych opcji na urodziny, które jednak są bardzo przyzwoite. Można podarować coś, co przyda się классному przełożonego w jego praktycznej działalności. To, w szczególności, mogą być nagrody za materiały biurowe:

  • droga piękna klamka;
  • wygodny i trwały organizator;
  • niezwykły kalkulator itp.

Jest mało prawdopodobne, классному przełożonego przyjdzie do głowy wydać na takie luksusowe rzeczy ze swoich pieniędzy – ale jako prezentacje będą bardzo przyjemne.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę specjalizację instruktora. Na przykład, классному przełożonego, który prowadzi lekcje literatury, na jego urodziny można podarować piękną luksusową jakiejś wspaniałej książki.

Książka prezent

Informatyka dla duszy może być oryginalna pamięć usb lub zewnętrzny dysk twardy – tak «pamięć»-to jest dokładnie nadmiaru nie ma.

Zbiorowe prezenty

Istnieje możliwość chip wspólnie i dać классному lidera na jego urodziny coś bardziej globalne, droższe – świetnie. Oto najbardziej popularne przykłady tego, co można podarować w takim przypadku:

  • Ozdoba do wnętrz. Kto będzie przeciwko piękne obrazy lub eleganckie wazony? Prawda, trzeba eksperymentować ze stylami nie warto – lepiej wziąć coś neutralnego, a nie jakiś surrealizm z elementami post-modernizmu.
  • Certyfikat. Nauczyciele – ludzie nie tylko pracownicy, ale i czasami nie są w stanie pozwolić sobie na ekscesy. Certyfikat, na przykład, w salonie piękności (dla kobiet), na uprawianie jakiegoś sportu, lub w jakiś podobny przydatna i/lub ciekawe hobby – dobrym rozwiązaniem. Oczywiście, trzeba się pogodzić z zainteresowań i cech człowieka – jeśli zdecydujesz się podarować bardzo dużej pani na urodziny certyfikat na wspinaczkę, a mężczyźnie na urodziny – damski certyfikat na kosmetyki, to na ciebie łatwo (i słusznie) może i się obrazić.
  • Podróż. Najbardziej kosztowna opcja, ale najbardziej ciekawy. Oczywiście, na Malediwy bilet w ten sposób nie dać (tak i człowiek będzie się czuł zobowiązany), ale na pewno są jakieś niedrogie i atrakcyjne kurorty, wycieczki i po prostu miejsca do zwiedzania – być może nawet w kraju.

Bon сертификт

Zresztą, trzeba dokładnie przemyśleć, czy warto ryzykować z wspólnym prezentem. Czasami lepiej jest dać kilka małych rzeczy, niż mocno pomylić z jednej dużej.

Kreatywne prezenty

Choć praktyczne prezenty zawsze są dobre, można podarować na urodziny i coś bardzo ciekawego, twórczego. Na przykład, zamów portret tego nauczyciela u dobrego шаржиста – jeśli ma dobrze rozwiniętą самоирония, to on/ona na pewno to doceni. Podobny prezent – rzeźba nauczyciela. Można dać классному przełożonego realistyczną rzeźbę, a można – również wykonaną w humorystyczny sposób.

Niektóre firmy i studia wykonane są oryginalne, pomysłowe upominki. Możesz wybrać z nich coś najbardziej odpowiedniego do twojego классному przełożonego. Na przykład, nauczyciel literatury można podarować jej portret, złożony z wyrazów i zwrotów.

Portret ze słów

Historykowi – karty gazetę, stylizowane początek 20 wieku – i tak dalej.

Można również podarować coś robić osobiście, własnymi rękami, a najlepiej, oczywiście, rękami wszystkich uczniów – to może być cokolwiek, od albumu z ciepłymi życzeniami, do nawet niewielkiego filmu o klasy i wychowawcy (oczywiście, do tego trzeba się przygotować wcześniej).

Jako mały шуточного prezent классному przełożonego idealna coś, co pokaże, jak ludzie doceniają ich wkład – na przykład, бутафорский zakon, imienną statuetkę «Oskara» lub «gwiazdę na Walk of Fame».

Ale w ogóle nie warto się wstydzić, czasami lepiej nie urządzać niespodzianka – a szczerze zapytać – co najbardziej podobało ci się temu człowiekowi w jego urodziny? Czasami może pozostawić wiele bardziej przyjemne doświadczenie od święta – i przynieść prawdziwą korzyść. Tym bardziej, że, co muszę przyznać, nauczyciele w naszym kraju daleko nie we wszystkich sytuacjach mogą pozwolić sobie na wiele rzeczy ze względu na problemy z finansowaniem systemu edukacji. Więc spróbuj dowiedzieć się, co człowiek chce na urodziny– plus na pewno nie będzie.