Lekarz – osoba o szczególnych upodobań. Co mu podarować?

Powodów do prezentacji doktora może być to masa i urodziny, i profesjonalne wakacje – dzień medyka, i prezent w dowód wdzięczności i uznania. Jakie prezenty właściwe dać lekarzom, jak nie popełniać błędów i nie zrobić nieudany prezent, niż zachwyt człowieka? Odpowiedni prezent wybrać dla lekarza jest bardzo trudne, trzeba być ostrożnym, aby nie zaważyć znajomości lub na ostro, nie dać nieodpowiednie lub nawet obraźliwe pamiątka, a nie dać coś szczerze niepotrzebne. Istnieją skuteczne opcje — takie prezenty dla lekarzy, które są odpowiednie dla każdego pretekstu i na znak miła wdzięczności, i w dniu urodzin, a w drugiej świąteczny, wyjątkowy dzień – oryginalne i skromne prezenty, które doskonale nadają się do lekarzy i wywołują pozytywne emocje.

Lekarz – osoba o szczególnych upodobań. Co mu podarować?

Bądź bliżej, wybierając prezent dla lekarza – i staraj się trzymać «złotego środka». Pierwsze, co przychodzi do głowy, co dać lekarzowi mężczyźnie banalne prezenty w pakiecie, takie jak butelki koniaku i pudełka czekoladek, raczej nie zachwyci i zaskoczy – a raczej wywołują niechęć, ponieważ lekarki takie woreczki ma w strasznych snach. Zbyt oryginalne rzeczy niedopuszczalne – doktora ludzie poważni. To nie znaczy oczywiście, że nie ma poczucia humoru, ale ryzykować nie warto – dobry prezent przyjemny dla lekarza, wyraża szacunek do niego i w żadnym wypadku nie prowokuje. Łamania głowy, co dać do lekarza, lepiej wybrać coś неброское, oryginalne i gustowne.

Oryginalne, ale ze smakiem

Na znak sympatii do znajomego lekarza w dniu urodzin lub innego święta można przedstawić oryginalną pamiątkę. Taki symboliczny prezent jest bardziej odpowiednia dla lekarza, którego znasz osobiście – dla przyjaciela, bliskiej osoby, lub koledzy. Do prowadzącego lekarza, z którym osobistej przyjaznej komunikacji nie ma, takie rzeczy dawać warto ostrożnie – i pomyśleć, oceni czy jest niespodzianka.

 1. Jeśli lekarz pali, a przy tym lubi oryginalne rzeczy, można podarować mu popielniczkę w kształcie płuc. To prezent lekarza z humorem, oryginalny, zaskakujący i przydatne – popielniczka przyda курящему człowiekowi zawsze. Ponadto, lekarze lubią różne pamiątki związane z anatomią – to w ich stylu.
 2. popielniczka w kształcie płuc

 3. Jeśli chcesz zrobić bardziej wyrafinowany prezent dla lekarza, a następnie wybrać stylowe spinki do mankietów z obrazem ludzkiego mózgu. To bardzo nietypowy i elegancki niespodzianka – rysunek rozpatrzy nie każdy, bo szpilka – rzecz drobna. Ale właściciel akcesorium będzie wiedział, że to swoisty talizman – i nosić do pracy z przyjemnością, tym bardziej, że lekarze zawsze zakładają pod szlafrok i koszulę, a to oznacza, spinki do mankietów będą stosowane przynajmniej czasami, na specjalne okazje. Oryginalny, stylowy, prosty i elegancki prezent – można śmiało dać na urodziny lub profesjonalne wakacje. Nie pożałujesz!
 4. spinki do mankietów z obrazem ludzkiego mózgu

 5. Jeśli chcesz podarować na urodziny lub po prostu dla wyrażenia wdzięczności medyki alkohol, to przynajmniej należy wykupić go niezwykle, aby wywołać miłe zaskoczenie. Ma dar butelki specjalnie dla lekarzy – w ubezpieczeniu «ubrania». Również sprzedawane oddzielnie takie oryginalne pokrowce na butelki, a jeśli masz twórczy smuga, można zrobić własnymi rękami, to będzie miło. Taki prezent niezwykły, ale w tym samym czasie – skromny, można go dać do dowolnego powodu, jeśli tylko lekarz nie przeciwnik napojów alkoholowych.

Koniak medyki

Pomocny i miły prezent

Jeśli wolisz, aby przedstawić surowe i eleganckie, proste, ale cenne prezenty, to nie pożałujesz – lekarze bardzo cenią sobie takie rzeczy. Taki prezent można śmiało dać na urodziny, profesjonalne wakacje, lub bez wyrażnej przyczyny – tylko po to, aby wyrazić wdzięczność i szacunek profesjonalista. Rzecz przyniesie radość, a co najważniejsze – będzie używany i przyniesie korzyści jej właścicielowi.

 1. Biznesu i stylowy kalendarz, notatnik czy organizer – wspaniały wybór na urodziny lekarza, lub z innego powodu. To niepowtarzalny i bardzo istotnego życzenia nie pozostawia dr obojętnym – notatnik zawsze potrzebny uzyskanym poważnego człowieka, więc nie może się nie udać. Styl – na życzenie. Lepiej – surowy i biznesu, ze skóry lub tkaniny, ale jeśli uważasz, że jest to właściwe, to możesz wybrać kreatywny i niezwykły kalendarz.
 2. pamiętnik lekarza

 3. Jeszcze jeden bardzo pomocny, miły i godny prezent lekarza – to osobisty zestaw dysków kompaktowych. Uchwyt – rzecz niezastąpiona i zawsze jest przy nim w czasie pracy, dodatkowo uchwyty często gdzieś zgubić, i jeśli jest ich kilka – to bardzo ułatwia życie. Zestaw długopisów w pięknym pudełku – bardzo piękny, niezwykły, a przy tym prosty i elegancki prezent, za który lekarz będzie ci bardzo wdzięczny! Zestaw może być stylowe i eleganckie, ale tanie, a może być i gatunku – drodzy uchwyty można dać tylko bliskiej osobie, aby nie było niewygodne.
 4. osobisty zestaw dysków kompaktowych

 5. Zegar ścienny – nie tylko niezbędne rzeczy, bez których nie można sobie wyobrazić ani jeden dom lub biuro, ale to i dobry prezent na każdą okazję. Jeśli nie chcesz ryzykować, i chcesz, aby prezent się podobał i rozweselił, dając oryginalne zegary ścienne. Mogą one być nie tylko surowymi i stylowe, ale i ekskluzywnych, w tematyce medycznej. Taki zegar zdobi gabinet lekarski i będą zachwycać mu, a także pomogą zawsze śledzić czas!

Zegar ścienny lekarza

Piękne i symboliczne niespodzianki

Jeśli nie chcesz dać lekarzowi, że coś jest drogie lub zbyt poważne, ale i oryginalne prezenty wybierać boisz – nie ma opcji uroczych i miłych upominków, które spodobają się osobie tej profesji. Oczywiście, jeśli prezent – kochanie, a nawet romantyczne, to jest absolutnie nie do przyjęcia, jeśli zostanie on obdarzony pacjentką w postaci uznania – to mylić lekarza, a nawet nieprzyzwoite. Ale są symboliczne prezenty, miłe i dyskretne, które śmiało można dać lekarzowi w podzięce, lub w święto, i to nie tylko właściwe, ale i bardzo miło! A jeśli lekarz – twój ukochany, to można mu śmiało przedstawiać słodkie niespodzianki.

 • Bardzo sympatyczny i romantyczny upominek – to uroczy miś w płaszczu doktora. Miękkie zabawki jako prezenty – prezenty romantyczne, można je dać tylko bliskich, szczególnie ulubionym. Zabawny miś – znak sympatii i delikatnych uczuć, i może spowodować wiele przyjemnych emocji, jeśli będzie obdarzony właściwe. Szczególnie nadaje się taka pamiątka pediatry – wtedy nie ma wątpliwości, że miś zajmie honorowe miejsce w jego gabinecie, a lekarz będzie regularnie na niego spoglądać, z radością i ciepłem pamiętając o was! Przy okazji, jeśli starają się zrobić szczególnie osobisty i duchowy prezent, to można uszyć misia własnymi rękami – to pamiątka będzie mieć jeszcze większą wartość i będzie troskliwie przechowywane tych, którzy go преподнесете.
 • miś w płaszczu doktora

 • Jest dość neutralny, uprzejmy i miły prezent – kubek. Taki upominek można podarować się do lekarza w jego święto, lub bez wyrażnej przyczyny – on podoba i na pewno się przyda. Kubek – to popularny, ale przy tym bardzo dobry wybór, zawsze potrzebna jest pod ręką, i w pracy w tym. Jeśli pokazać wyobraźnię, można zamówić (lub zrobić) oryginalny napis – wtedy kubek będzie ekskluzywnej i należeć tylko do jednej osoby, osobiste pamiątki zawsze grzeją duszę i są przechowywane starannie, z ciepłem. Należy uważać, aby napis był oryginalny, ale czysty i bez zbędnych dodatków – aby nie przechodzić na osobowości i nie urazić godności człowieka. prezent ładny, tani i nadaje się do absolutnie każdej okazji!
 • Kubek chirurga

 • Świetny prezent na urodziny lub profesjonalne wakacje – to oczywiście tort! Piękny, oryginalny i bardzo smaczny! Nie cieszy się on może tylko tym, u których cukrzyca lub niechęć do słodyczy, ale to, na szczęście, pojawia się rzadko (choć nie zaszkodzi jak coś to wiedzieć, tylko bezpośrednio nie pytajcie). Oryginalny «lekarski» tort – niespodzianka, on swoim pięknym widokiem bardzo ucieszy, zaskoczy i podnieść na duchu. A wieczorem lub w przerwie jubilat z przyjemnością podzieli go z kolegami podczas picia herbaty! Poza tym ciastem można pogratulować cały zespół lekarzy – przecież wystarczy dla wszystkich. Jest to bardzo dobry wybór, dla wszystkich i zawsze, nawet jeśli nie blisko zaznajomiony z człowiekiem – prezent uprzejmy i bardzo miły. Musi być piękny, oryginalny i związane z zawodem. Uwaga – nie wyrusza w skrajności, zamawiając projektu «medycznego» ciasto – żadnych figurek kuszących pielęgniarek, strzykawki, tabletki i innymi na torcie być nie powinno. Niech to będzie coś związanego lub po prostu z medycyną, lub z tym ukierunkowaniem, w której pracuje lekarz. Bądź oryginalny, ale nie wyginać kij!

ciasto okulisty

Lekarze, jak i wszyscy ludzie na świecie uwielbiają prezenty, lubią, gdy ktoś im robi miła niespodzianka. Ich serce raduje się, gdy ktoś dziękuje za leczenie i za troskę, nie zapomina o ich profesjonalnym święta i urodziny. U lekarzy trudna i bardzo odpowiedzialna praca – takich ludzi trzeba bardzo szanować, czcić i cenić. Wybierz wyjątkowy prezent – z umysłem, z fantazją i z koniecznością umiarem. I niech twój niespodzianka stanie się bardzo przyjemne i rozweseli na długo!