Robimy kartki własnymi rękami szybko i łatwo

Istnieje wiele składników, które są ważnymi składnikami prezent, który naprawdę może się spodobać osobie. To jest, w rzeczywistości, udany prezent, który będzie cieszył udziela lub одариваемой, to opakowanie, które sprawi, że miły prezent jeszcze bardziej atrakcyjne. Również nie mniej ważne i kartka, która może być niech i opcjonalne, ale tworzącym nastrój składnikiem dobrego prezentu osobie.

Robimy kartki własnymi rękami szybko i łatwo Cóż, jeśli ten człowiek nie jest dla ciebie wystarczająco blisko, to wtedy kartka przechodzi i w ogóle w sekcji głównych prezentów. Ale żeby ten prezent był jeszcze ładniejszy warto nie tylko wręczyć go, a zrobić wcześniej tę kartkę własnymi rękami. Wtedy osoba, której przekażecie prezent, będzie podwójnie miło. Masz ochotę mu uwagę, tracić czas na to, aby zrobić kartkę własnymi rękami. Co może być lepszego? Ale jaki wariant wybrać? Co najlepiej zrobić? Zajmiemy.

Minimalistyczne

Zacznijmy od minimalizmu. Czasami czasu absolutnie nie, ale trzeba szybko wymyślić proste i ciekawe rozwiązanie, które zadowoli najbardziej tego czy innego człowieka. Tak i umiejętności u nas czasami nie wystarcza. Dlatego musimy działać bardzo szybko, trzeba robić coś własnymi rękami w krótkim czasie. Dlatego zobacz, jak zrobić własnymi rękami coś minimalistyczne, dosłownie piętnaście minut.

To, co z rękami zrobić minimalistycznych kartkę, wcale nie musi oznaczać, że ona musi wyglądać niechlujnie lub prymitywne. Wręcz przeciwnie, w takim przypadku należy dołożyć wszelkich staranności, aby efekt był godny i przyjemne dla obdarzył/одариваемой.

 1. Weź arkusz tektury i złóż go na pół.
 2. Weź piękny arkusz papieru oryginalnym kolorze i naklej go na jednej z wewnętrznych połówek wygięte blachy.
 3. Na przedniej stronie wygięte blachy harmonogram tematyczny rysunek. Na nowy rok to będzie jodełkę, na dzień zakochanych – serduszko i tak dalej. Robimy rysunek cienką, карандашным.
 4. Dalej robimy wycięcie w postaci tego obrazu. W końcu wyjdzie z życzeniami, u której przez otwór będzie prześwitywać piękny wzór lub kolor – zrobić to szalenie proste, a wszystko wygląda tak dobrze.

Prosta kartka

Gęstość

Bardziej skomplikowane (choć nieznacznie) wariant, który własnymi rękami, jednak wyprodukować wystarczy. Co jest na zdjęciu, że na żywo takie kartki wyglądają dość imponująco. Z estetycznego punktu widzenia są one, jeśli nie najlepszym rozwiązaniem, ale na pewno należącym do listy najbardziej godnych.

Odpowiednikiem takich kart są obszerne książki, które w dzieciństwie były chyba u wszystkich. Pamiętaj, kiedy otwierasz książkę, a przestrzenny zdjęcie lub ilustracja wychodzą prosto na ciebie. Teraz można to zrobić łatwo własnymi rękami.

 • Potrzebujesz dwa kawałki kartonu – dla wewnętrznej i zewnętrznej części. Na początek trzeba zrobić ugięcie na pół u jednego, potem robimy to samo u innego. Zewnętrzną część odkładamy.
 • Na wewnętrznej robimy карандашную наметку tej części, która w końcu będzie luzem, służąc. Można zrobić prosty «szczebel», a może coś bardziej złożone i oryginalne, w zależności od sceny, którą chcesz zrobić dla karty z pozdrowieniami.
 • Robimy nacięcie i выгибаем obszerną część tak, aby była прогнута w kierunku przeciwnym do głównego zgięcia.
 • Склеиваем dwa kawałki tektury razem.
 • Dalej można robić różne ozdoby do przodu – i kartka gotowa.

Gęstość pocztówka

Fotograficzną

Czasami najlepszym rozwiązaniem, z czego może być wykonana kartka – to zdjęcie. Przecież kolaż, wykonane z różnych zdjęć – coś, co jednocześnie będzie w stanie zadowolić człowieka emocjonalnej, tak jeszcze i przypomnieć o czymś przyjemnym. Oczywiście, jakie zdjęcia wybrać i w jaki sposób te zdjęcia zorganizować tak, aby wszystko wyglądało atrakcyjnie – decyzja należy tylko do ciebie, ale zastanów się kilka opcji, które są najbardziej optymalne.

 • Najłatwiej zrobić po prostu ciekawy kolaż zdjęć na komputerze, a następnie wydrukować kartkę w drukarni.
 • Inna opcja – robimy kolaż przy pomocy nożyczek i kleju, a następnie robimy oryginalny układ i świąteczne wtedy będzie gotowa.
 • Wreszcie, można zrobić własnymi rękami połączenie tej opcji z poprzednim, trójwymiarowy fotograficznej karty okolicznościowej. Po prostu zmieniamy zwykły karton na zdjęcie, to zdjęcie, że nadaje się na działce.

Inne pomysły

Oczywiście, pomysły na tym daleko nie ograniczają się do, może być ich bardzo, bardzo dużo. Rozważmy kilka przykładów, które mogą cię zainteresować, choć nadal zalecamy, aby nie stosować się do nich na sto procent, a stosować je wyłącznie jako pomysły, od których warto zacząć. Im więcej kreatywnych nut dołączyć, tym lepiej w końcu będzie wynik. I, oczywiście, jest prowadzony przez tego konkretnego człowieka, do której lub do której chcesz zrobić przyjemność. Przecież wszystkie gusta są różne, ich na pewno trzeba wziąć pod uwagę.

 • Квиллинг. Elegancka завивание papieru według specjalnej technologii wizualnie imponujące i będzie dobrym rozwiązaniem dla karty z pozdrowieniami. Jeśli nie wiesz jak, znaleźć instrukcję i robimy wszystko dla niej, a robimy to delikatnie.
 • Rośliny. Własnymi rękami można suche liście i kwiaty różnych roślin. Po czym robimy z nich piękną kartkę z życzeniami. Będzie to bardziej naturalnie, niż, powiedzmy, zdjęcia, a i tak czasem piękniejszy niż na zdjęciu.
 • Nitki. Wreszcie, pocztówka może być wyszytym. To nie jest bardzo skomplikowany wariant, który można zrobić własnymi rękami dość szybko i bez problemów. Przykład: