Dajemy radość i serdeczne ciepło w dzień wszystkich zakochanych

Walentynki mogą być cokolwiek – papierowe lub z tkaniny, na sznurku lub na patyku, śmieszne lub zwięzłe, z tajemnicą i niespodzianką. Morze możliwości, najważniejsze to wybrać jeden jedyny, idealny dla osoby, której chcesz zrobić niespodziankę w Walentynki. Zrobić piękne i oryginalne kartki walentynkowe z dostępnych materiałów, własnymi rękami – nie ma nic prostszego! W ruch idzie papier i tektura, wycinki z czasopism i piękne serwetki, farby i kredki, wstążki, guziki i nawet zwykłe bielizny. Trochę inspiracji – i można zrobić własnymi rękami prawdziwe arcydzieło!

Dajemy radość i serdeczne ciepło w dzień wszystkich zakochanych

Ważne jest, aby przed tym, jak zrobić własnymi rękami walentynkę, wybrać taką, która idealnie będzie pasować. Nie spiesz się, aby wybrać pierwszy taki wariant – zmień wiele pomysłów, znajdź najbardziej oryginalne walentynki i dokładnie przejrzeć cały przebieg czynności, aby zrozumieć, poradzić sobie z zadaniem. W rzeczywistości, każdy może zrobić walentynkę dowolnej złożoności własnymi rękami, nic nadprzyrodzonego w takich поделках nie. A jednak, aby uniknąć niepowodzeń i przykrych niespodzianek, najpierw uważnie przeczytaj, jak to się robi, a dopiero potem udać się za potrzebnymi materiałami. I wtedy twoja walentynka będzie doskonałą!

Tylko do bielizny. Czy nie wystarczy?

Clothespin – rzecz prosta i znana. Z nią związane są najbardziej błahe i codzienne skojarzenie, ale jeśli pokazać wyobraźnię, to z ich pomocą można zrobić bardzo oryginalne rzeczy własnymi rękami, w tym – kreatywna i bardzo słodką walentynkę.

 1. Delikatny różowy karton, liny i clothespin, to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć bardzo miłą i piękną открыточки do dnia zakochanych. Prosta w jednolitym kolorze podstawa, na niej zamocować sznurek, wstążkę lub sznurek, i robimy serduszko-kartkę. W сердечке można ukryć list miłosny, lub przykleić zdjęcie, a także słodki obrazek. To serduszko trzymać na małą прищепку – i gotowe! Kreatywnie, pięknie i bardzo miło.
 2. Walentynka z kołkiem

 3. Jeszcze jeden wariant z pomocą klamerek, który łatwo można zrobić własnymi rękami dla ukochanej osoby, to pocztówka z małymi kopert. Podstawa – brązowy karton, конвертики łatwo skleić z białego papieru, a to, co w конвертиках – ty decydujesz! Umieść w każdy kopertę jakiś ładny i miła niespodzianka: zdjęcia, cukierki, miłosny z miłosnych wyznań lub błyszczącego konfetti. To bardzo miła niespodzianka, która dostarczy wiele radości!
 4. Małe kartki walentynkowe kartki

 5. W ogóle, to niesamowite, jak zwykłe drewniane spinacze, mogą przekształcić prostą kartkę i nadać jej oryginalny wygląd. Weź zwykły arkusz grubego papieru lub tektury, i napisz ładny uznanie. A z góry założyć kilka klamerek równym rzędem, na każdą прищепку z góry można przykleić miękkie małe serduszko, takie są sprzedawane w działach dekoracji i rękodzieła. Bardzo prosto, stylowo i pięknie, a co najważniejsze – odbywa się w ciągu kilku minut!

Walentynka na прищепках

Окрыленные miłością

Jeśli masz dosłownie przytłoczeni delikatne uczucia do człowieka, a ty po prostu jeszcze latać na skrzydłach miłości, to dlaczego nie zrobić dla niego własnymi rękami delikatną walentynkę ze skrzydłami? Jest to bardzo stylowy i piękny symbol miłości, który wszystko powie za ciebie. A starannie dobrany będzie bardzo miło dostać taki prezent od ukochanej na walentynki!

 • Najprostszym, ale bardzo dobry wariant – to serce ze skrzydłami na pocztówce. Odbywa się na zasadzie aplikacje – wszystkie elementy są wycinane z różnych kolorów tektury, i przyklejają na dwustronny gruby taśmę, aby uzyskać objętość.
 • serce ze skrzydłami na pocztówce

 • Nie ma nic trudnego w tym, żeby zrobić origami własnymi rękami – mileyshee serce ze skrzydłami. Origami – to stylowo i kreatywnie, taka walentynka wywoła przyjemne skojarzenia i bardzo ucieszy każdego, kto ją otrzyma w wakacje.
 • origami własnymi rękami

 • Jeśli nie obce są odważne i kreatywne eksperymenty, złożyć wszystkie znane i banalne, i zrobić walentynkę… na płycie winylowej! To bardzo oryginalny, idealny dla faceta, że mu się spodoba – będzie bardzo miło zaskoczony i oceni twoje kreatywne podejście. Zrobić takie coś własnymi rękami problemu – potrzebna płyta winylowa farba w butlach, i kilka szablonów – można je wydrukować i wyciąć z papieru. Każdą warstwę nakłada się stopniowo, po kolei, i nie zapomnij dać płycie kilka dni do wyschnięcia, aby usunąć zapach farby.

Serduszka na patyku

To jest bardzo piękne i słodkie, zgadzam się, i znacznie креативнее, niż zwykły walentynka. Taki upominek ucieszy i podnieść na duchu! Wykonane są walentynki z papieru lub tektury, a jako różdżki można użyć шпажку, rurki, słomki lub nawet rozwałkować różdżkę z papieru.

 1. Dla najlepszych przyjaciół można zrobić wiele prostych i słodkie serduszka na patyku. Trzeba kolorowy papier, piękne zdjęcia z czasopism na swój smak i klej. I trochę wyobraźni! Odbywa się w prosty i wymaga nie więcej niż dziesięć minut. Takie serduszka można dać wszystkim znajomym!
 2. Serduszka na patyku

 3. Jeśli jesteś gotów poświęcić więcej czasu i chcesz zrobić ekskluzywny i bardzo piękną walentynkę na patyku, to kup w luksusowym stylu karton z wzorem, piękną czerwoną taśmę, i mały ozdobny kluczyk – od serca! Skleić serce, z kolei nad białym papierem, a najlepiej koronką. Na odwrocie napisz wyznanie miłości i ciepłe słowa.
 4. Serduszka na patyku

 5. A jeszcze serduszko na patyku można zrobić z filcu! To piękny materiał, po prostu stworzony dla budowy z pamiątkami ręcznie. Można uszyć miękkie serduszko, lub po prostu wyciąć i ozdobić ładny пуговичкой. Zrób dokładne falbankę na krawędzi, i trzymać różdżkę. Oryginalny i słodki upominek gotowy! Ukochanej, do którego po prostu przytłoczeni romantyczne uczucia, można zrobić całą masę takich walentynek, i umieścić w piękny słoik.

Walentynka na patyku

Wybieraj pomysł, który ci się podoba, i robić z bezgraniczną miłością! Przecież darować pamiątki, wykonane z całej duszy, tak miło i radośnie. Niech dzień zakochanych daje nieograniczoną radość – ci ,swojego wybrańca i twoich znajomych!