Gazeta na urodziny własnymi rękami – stylizowane na prezent

Prezenty na urodziny lub rocznica istnieje wiele, stopień oryginalności u nich też jest różnorodna, ale zawsze chce stworzyć dokładnie to, co najbardziej ucieszy osoby. Dlatego często uciekają się do idei niech nieoczekiwane, ale bardzo interesujące. Są bardzo ładne i nietypowe podejście, które można zastosować na urodziny, a własnymi rękami. To powitanie gazeta. Dlaczego gazeta? Bo to bardzo ciekawa technika, jak można skierować uwagę na jubilata w jego urodziny lub rocznica, bo poświęcony jest ten prezent wykonany własnymi rękami, będzie tylko jemu.

Gazeta na urodziny własnymi rękami – stylizowane na prezent

Forma

Na początek zastanówmy się, w jakiej formie może być gazeta? Przecież własnymi rękami można wykonać ją kilkoma różnymi metodami. Przyjrzyjmy się najbardziej interesujące, które przypadną do gustu solenizantowi i rozjaśnić go rocznicę lub urodziny.

X

Nie zapomnij wziąć pod uwagę osobowość jubilata. To, co mi dasz jak dorośli, nie zawsze będzie ciekawe dla dziecka i odwrotnie.

  1. Drukarskiej. Najbardziej prosty, ale ciekawy wariant – stworzyć stylizacji pod zwykłe wydanie z dniem świątecznym. Szablony można znaleźć w internecie.
  2. Gazetka tak. Znajomy ze szkoły formatu. Poszczególne materiały są drukowane i zlepionych w jedną całość.
  3. Kolaż. Mniej więcej to samo, co poprzednia wersja, ale można narysować i napisać każdy składnik własnymi rękami.
  4. Wersja elektroniczna. Zrobić wszystko czysto na komputerze własnymi rękami – też świetna opcja. Nadaje się szczególnie dobrze, kiedy ma urodziny lub rocznica, u zdalnego człowieka, bo osobiście z takim dniem nie поздравишь. Przykład tego, jak powstaje gazeta:

Gazeta na urodziny

Spis treści

Co umieścić w taką rzemiosła, wykonane własnymi rękami? Jest kilka ciekawych pomysłów, które sprawią, że jubileusz/inne święto bardziej interesujące.

Aktualność – to ważne. Niech wszystkie informacje, które można tam umieścić, będzie związana z dniem świątecznym, albo po prostu nie będzie nieaktualne.

  • Zdjęcia. Liczne zdjęcia jubilata lub birthday – jest również dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że im więcej zdjęć, tym wszystko będzie wyglądać bardziej zabawne i презентабельнее.
  • Fakty. Ciekawe fakty o obdarzył lub одариваемую są mile widziane, bo uwaga musi być skupiona właśnie na виновнике uroczystości.
  • Humor. Oczywiście doskonałym rozwiązaniem dla takiego prezentu wykonanego własnymi rękami, będzie humor, a im bardziej płaski, bardziej nawiązujące do jakieś osobiste cechy i właściwości człowieka, tym lepiej. Jeśli osobiście się śmiali, kiedy pisali to opcja, że masz przygotowany bardziej niż piękny – gazeta zadowoli.
  • Kartki teksty. Również, jeśli jest taka gazeta, wykonany własnymi rękami, jest gotowa, to nie może obejść się bez obowiązkowego komponentu jej treści pozdrowień. Przecież nadal urodziny/rocznica – to przede wszystkim powody pogratulować człowieka, a już w drugiej reszta. Więc być jednocześnie oryginalny i szczery, więc i prezent wyjdzie świetny.

Gazeta na urodziny