Tworzymy cud na prezent – własnoręcznie, proste i oryginalne!

Pomysł zrobić prezent bliskiej osobie to własnymi rękami, a nie kupić coś gotowego – to świetny pomysł. Jeśli jesteś przyzwyczajony do dawania chwytliwe i ciekawe prezenty, i chcesz pokazać się solenizantowi w dniu jego urodzin najszczersze uczucia i pokazać, jak ci zależy, to prezenty własnoręcznie – jest to idealne rozwiązanie. Tylko taka pamiątka pozostawi naprawdę ciepłe uczucia, będzie niezwykle cenne i osobiste, i osobę, która będzie przechowywać go przez długie lata, jak prawdziwy talizman. Najważniejsze zdecydować, co dokładnie zrobić własnymi rękami, aby zadowolić jubilata w dniu urodzin, i zrobić mu bardzo miło.

Tworzymy cud na prezent – własnoręcznie, proste i oryginalne!

Ważne: prezenty wykonane własnoręcznie, zawsze niosą w sobie kawałek duszy tego, kto nad nimi pracował. Najważniejsze nawet nie to, jaka będzie rzecz, i czy będzie ona praktyczne i przydatne, a to, z jakim nastawieniem i uczuciami jest ona wykonana. Jeśli inwestować w produkt swoją miłość, zrobić ją z najjaśniejszymi i dobrymi myślami o tym człowieku, którego jest przeznaczona, to nawet drobne przyniesie wiele radości i będzie głazu. I jeszcze – nie warto się spieszyć. Co ciekawe prezenty własnymi rękami, ważne jest, aby poświęcić na to czas, poświęcić całą swoją uwagę, i zrobić wszystko dokładnie i bez pośpiechu. To będzie dobry wynik, a ten, kogo można powitać w urodziny, będzie bardzo szczęśliwy.

Diy ze skóry

Skóra – wspaniały materiał do pamiątek, ozdób i przydatnych akcesoriów. To tylko na początku wydaje się materiałem złożonym i неподатливым, ale w rzeczywistości, ona gładka, elastyczna i co najważniejsze – bardzo praktyczna i ładna. Skórzane prezenty własnoręcznie mogą być tylko eleganckie, a przy tym robią się proste. Najważniejsze – aby uzbroić się w cierpliwość i robić wszystko powoli, delikatnie i dokładnie.

 1. Idealny prezent na urodziny koleżanki lub ukochanego chłopaka – to bransoletka. Stylowy, elegancki i piękny, skórzany bransoletka będzie doskonałym dodatkiem do obrazu, podkreśli styl i dobry gust właściciela, a szczególnie spodoba się solenizantowi to, że jest on całkowicie ekskluzywny, i więcej tego nie ma. Wybierz oryginalny design bransoletki – to może być proste i trochę niegrzeczny, no-nonsense, szeroka i masywna, lub elegancki, plecionym, z różnymi rodzajami dekoracji – metalowymi klamrami, wisiorki i клепками. Wybierz to, co jest dobre sprawcy uroczystości – i on będzie zadowolony z takiej niespodzianki.
 2. skórzana bransoletka

 3. Jeszcze jeden oryginalny niespodzianka – to jest skórzany pokrowiec do filiżanki lub szklanki. Zrobić jest bardzo proste, a wygląda bardzo stylowo. Kup zwykłą filiżankę lub szklankę, weź kawałek skóry, pokroić w wielkości i szyć za pomocą kabla i mocnego sznura. Dodaj trochę wyobraźni i udekoruj szklankę według własnego życzenia. Tak samo można owinąć skórą i świecznik ze świec – będzie bardzo stylowe i niezwykłe. Świetny upominek na urodziny własnymi rękami!
 4. skórzany pokrowiec do szklanki

 5. Bardziej skomplikowane, ale korzystne – to okładka na paszport. Rzecz nie do zastąpienia, i na pewno będzie służyć człowiekiem, którego преподнесете taka niespodzianka na urodziny. A on będzie nie tylko szczęśliwy, aby otrzymać ekskluzywny etui do swojego paszportu, ale i będzie korzystać z radością, często wspominając o tobie.
 6. Jeszcze jeden trudny, ale bardzo oryginalny i korzystne – to jest skórzany pokrowiec do tabletu. Taka praca zajmie więcej czasu, niż tylko pamiątka, ale jeśli chcesz podarować na urodziny bliskiej osobie coś naprawdę dla siebie, i są przyzwyczajeni przedstawiać wartościowe i ciekawe prezenty, to ta opcja jest dla ciebie.

skórzany pokrowiec do tabletu

Uszyć-połączyć

Jeśli lubisz i choć trochę umiesz robić na drutach lub szyć, to wybór jest oczywisty – trzeba tworzyć ich umiejętne rękami oryginalne prezenty z tkaniny lub nici. Istnieją opcje łatwiejsze i trudniejsze, ale wszystkie są niezwykłe, piękne i oryginalne.

 1. Świetny upominek na urodziny – to dekoracyjna poduszka. Takie ciekawe prezenty cieszą oko i grzeją duszę, zwłaszcza jeśli jest urocza, miękka poduszka będzie zrobiona własnymi rękami bliskim człowiekiem, dziewczyną lub dziewczyną. Robi się to łatwo i szybko, a możliwości kreacji i pomysłów jest mnóstwo. Od prostych stylowe poduszki do nietypowych kształtach, a nawet zabawek.
 2. dekoracyjna poduszka

 3. Jak na faceta, jak i stylowej dziewczyny, doskonałym prezentem na urodziny będzie muszka. Jasne, nietypowe, oryginalne i bardzo stylowe! Jeśli taka akcesorium pasuje do stylu jubilata i skutecznie uzupełniają jego, dzielcie się śmiało! Szyte tak motyl jest łatwe, jeśli wiesz, jak obchodzić się z maszynką i trzymać w ręku igłę coś poradzić sobie z zadaniem. Wybierz nietypowy i fajny materiał, i zaskocz jubilata w pełni ekskluzywne modne akcesorium – to bardzo cenny dar i niezwykłą niespodziankę na urodziny!
 4. muszka

 5. Bardzo ładny upominek na urodziny, który ucieszy każdego – to jest zabawka! Miękka, miła i zabawna, to nie może nie poruszyć serce, i na pewno podniesie cię na duchu. Zabawkę można uszyć lub połączyć, wybrać opcję proste lub skomplikowane, wszystko zależy od twoich umiejętności, gustu i od tego, co chcesz przekazać. To może być ładny klasyczny miś, zabawny jeżyk lub nawet całe rodziny młodych zajęcy! Taką zabawkę osób będzie przechowywać zarówno pamięć, i zawsze z wielkim sentymentem wspominać o tobie.

Miękka zabawka na прищепке

Oryginalne rzeczy z nietypowych materiałów

Jeśli jesteś szczególnie nie umie szyć lub robić na drutach, lub nie lubisz takie pomysły, istnieje wiele innych opcji, kreatywnych i udanych na prezent. Proste, oryginalne i bardzo piękne pamiątki z najbardziej nieoczekiwanych dostępnych narzędzi zaskoczy, daje radość i będą papierami pamiętnych rzeczy, które zawsze będą podnosić na duchu i ogrzać duszę.

 1. Jeśli chcesz podarować coś prosty i efektowny, zrób wazon lub podstawkę do kancelarii z ołówków! Nie ma nic prostszego, a wygląda bardzo fajnie, i będzie uzupełnienie każdego wnętrza. Zwykły kieliszek lub banku, dwustronna taśma i ołówki, i gotowe! Z góry można задекорировать wstążkami, dużymi naklejkami z filcu lub tworzyw sztucznych, kwiaty lub motyle, guzikami i innymi drobiazgami, na swój smak. Kredki mogą być zarówno kolorowe, rozstawione w chaotycznym lub radużnyj porządku, tak i w tym samym kolorze. Niech twoja wyobraźnia podpowie idealny – i wierzcie mi, solenizant będzie zadowolony z takiego сувениру, i na pewno będzie z niego korzystać.
 2. stojak do kancelarii z ołówkiem

 3. Doskonały upominek dla każdego człowieka – to łapacz snów. Jeśli nie wiesz, to to – indiański amulet, który służy do odstraszania złych snów, i przyciąga szczęście, a także chroni swojego właściciela. Taki amulet dawno przeniósł się w nasze życie, i jest z powodzeniem stosowana we wnętrzach. Ten niezwykle piękny prezent od niego nie można oderwać oczu, a każda sypialnia z takim szukającym sny staną się niesamowite, tajemnicze i nabierze wyjątkowego uroku. Dreamcatcher może być absolutnie dowolnej wielkości – od maleńkiej, który można używać jako brelok, zawieszki na torebkę, wisiorka lub nawet kolczyków, do ogromnego, na całą ścianę. Wygląda na trudne, prawda? A w rzeczywistości będziesz zaskoczony, jak łatwo i przyjemnie to się robi. Nic skomplikowanego w produkcji tego dzieła nie, i żadne umiejętności nie są potrzebne. Tylko twoja wyobraźnia i wolny wieczór, więc jak to jest – praca na pół godziny. Wybierz opcję, którą chcesz zrobić, i czyńcie! Proces dostarczy wam masę radości, a prezent doprowadzi jubilata w pełen zachwyt!
 4. dreamcatcher

 5. Jeszcze jedna bardzo oryginalna rzecz to niezwykła szkatułka ze starej książki. Stylowy, niezwykle i bardzo elegancko! Zrobić łatwo, trzeba tylko cierpliwości, dokładności i trochę czasu. Trzeba wziąć starą książkę, wyciąć w jej stronach otworu i склеит strony między sobą. A następnie wymyślić wystrój taka szkatułki, których możecie następnie zmienić ją w niepowtarzalnym stylu, ciekawie i pięknie! Można użyć nawet zdjęcia. Taka szkatułka spodoba, zaskoczy i będzie się ulubionym bagatela do przechowywania różnych drobiazgów!
 6. szkatułka ze starej książki

 7. I jeszcze jedna bardzo nietypowy, ale prosty pomysł – to фотокнопки! Genialne i proste. Zwykły urzędniczy przycisk, pub pokrywa, i małe zdjęcie, które można wydrukować w dowolnym formacie. Wszystko to trzeba skleić, залакировать – i uzyskuje wspaniałe фотокнопки, które o wiele bardziej oryginalne niż фотомагниты na lodówkę. Takie przyciski można mocować do ściany w pobliżu pulpitu, i wszędzie.

фотокнопки

Zaskocz urodziny, zadowolić swoich bliskich i ukochanych ludzi swoją kreatywnością, fantazją, troską i miłością. Nie żałujcie czasu i sił na oryginalne prezenty dla bliskich, i baw się dobrze od tworzenia i dawania takich prezentów!