Oryginalne wyznanie miłości – najlepsze prezenty hand-made

Prezenty wykonane własnoręcznie, zawsze w specjalnej cenie – bo w nich jest cząstka duszy, na takie prezenty spędzony czas, fantazji i siły. Upominki i pamiątkowe przedmioty hand-made – to bardzo osobista i miłe prezenty, które zawsze starannie przechowywane i przypominają o drugiej połówki. Nie każdemu chce dać to tylko samemu ukochanego, jedynego faceta, dla którego nie szkoda sił, czasu i wyobraźni! Warto wybrać najbardziej oryginalne pomysły i stworzyć coś niesamowitego, aby zadowolić ukochanego wybrańca 14 lutego.

Oryginalne wyznanie miłości – najlepsze prezenty hand-made

Ważne – nie bój się wziąć za realizację, której spodobał się pomysł. Prawidłowo uznać, że prezenty własnoręcznie na 14 lutego mogą to zrobić tylko ci, którzy mają talent i zdolności artystyczne. Dziś w internecie jest ogromna ilość prostych i dostępnych warsztatów, które pozwolą zrealizować najbardziej oryginalne pomysły, przy czym bardzo łatwo. Wybierz prezent chłopakowi nie za kryterium «czy mogę to zrobić», a przede wszystkim, odbijaj się od tego, co mu się spodoba i ucieszy fakt, że w święto. A potem trzeźwo ocenić swoje możliwości i wybierz z wszystkich lubianych wariantów jeden – idealny. Wszystko się uda, najważniejsze – robić z miłością!

Prezent chłopakowi na 14 lutego

Jeśli umiesz szyć lub robić na drutach…

Jesteś bardzo szczęśliwy, jeśli masz chociaż niewielkie umiejętności szycia lub na drutach. Oznacza to, że dostępne są w najbardziej oryginalne i ładne prezenty facetowi, które można zszyć lub link do niego rękami na 14 lutego. Takie prezenty są dobre nie tylko tym, że są one oryginalne i całkowicie filmy, ale wciąż są i będą służyć ci będzie miło, że ulubiony nosi wykonane przez was rzecz, a facetowi się spodoba posiadać w pełni ekskluzywny dodatek, który do niego z miłością zrobiła druga połówka.

 1. Stylowemu chłopakowi bardzo się spodoba ekskluzywny krawat, wykonany własnymi rękami. Taki modny dodatek nada jego obraz, podświetlenie, wyróżni się z tłumu i pozwoli czuć się w stu procentach. Jeśli lubi mocne akcesoria i wygląda nowocześnie – ten prezent na pewno będzie udany. Wybierz odpowiedni materiał i tworzyć! Wzory są dostępne dla każdego, to nic trudnego w produkcji motyle nie. Wyjątkowy prezent na 14 lutego, który zaskoczy ukochanego!
 2. muszka

 3. Jeszcze łatwiej skojarzyć ukochanego chłopaka stylowy ciepły szalik. W środku zimne luty to bardzo przydatne, prezent będzie ogrzać go i dawać komfort. Stylowy męski szalik połączyć własnymi rękami łatwo – to może każda dziewczyna, która jest bardziej lub mniej pewnie trzyma się w rękach szprychy. Spróbuj – podaruj ukochanej ciepło i troskę, to na pewno doceni!
 4. Szalik na mężczyźnie

 5. Jeśli chcesz podarować mu coś bardzo miłego i romantycznego, a delikatne uczucia dosłownie zasypać was – sew zabawy miękką zabawkę! Opcji niesamowitą wiele, w różnych technikach – od zwykłego szycia do filcowanie, na drutach nićmi lub szydełku. Słodka i zabawna zabawka stanie się maskotką, przypomni mu o jego ukochanej dziewczynie, podnieść na duchu i ucieszy. A wysiłki zostaną nagrodzone!

Miękka zabawka z rękami na 14 lutego

Nietypowe walentynki

Niezależnie od tego, jaki był twój prezent do 14 lutego, nikt nie został odwołany tradycję dawania w ten dzień walentynki. Słodkie romantyczne открыточки mało kto już kupuje w gotowej postaci – o wiele bardziej interesujące i przyjemne, uczynić je własnymi rękami, bo tak można pokazać swoją prawdziwą miłość, pokazać uwagę i pokazać, że są gotowi, aby spróbować, aby zadowolić ukochanego. Wybierz jedną z wielu opcji!

 • Bardzo popularny teraz scrapbooking – prosta technika, która pozwala tworzyć prawdziwe arcydzieła własnymi rękami. Sam proces zawsze jest bardzo fascynujące, a jeśli dobrze działa wyobraźnia, to do gotowego pomysłu można dodać swoje niuanse, coś dodać lub zmienić, aby walentynka w technice scrapbooking wyszła absolutnie wyjątkowy. Ukochanej mu się to spodoba i będzie delikatnie przechowywać walentynkę, wykonane rękami ukochanej! Na przykład, oryginalny i stylowy koperta z niespodzianką w środku.
 • Jeszcze bardziej oryginalne i interesujące wygląda przestrzenny serduszko, wykonane ze zwykłych nici. Nie musisz robić walentynkę z papieru! Jest bardziej nietypowy sposób. Taki miły prezent na 14 lutego bardzo ucieszy kochanka, będzie miłym i wzruszającym uznaniem w miłości, i spowoduje wiele przyjemnych emocji.
 • Jeszcze jedna niezwykła i trudno technika – to квиллинг. To zwijanie się z cienkich pasków kolorowego papieru завитушек, z których sporządza się piękna kompozycja. Квиллинг wymaga szczegóły i uwagi, wolnego czasu i nie wymaga dużych nakładów. Zrobić piękną walentynkę własnoręcznie w technice квиллинг – świetny pomysł! Rysunek może ci podpowiedzieć wyobraźnia, nie ma żadnych ograniczeń!

квиллинг

Niezwykłe pamiątki

Masz bardzo oryginalne pomysły, które dadzą okazję do stworzenia własnych rąk do dnia 14 lutego prawdziwe małe arcydzieło dla ukochanej. Te drobiazgi to będzie niezapomniany upominek, będą przypominać o ulubionych i zawsze podnosić na duchu.

 1. Bardzo oryginalną pamiątkę – to harmonijkowe z papieru, w który można umieścić zdjęcia, napisy, uznania, w miłości i inne drobiazgi. Taka pamiątka nietypowe, bardzo go po prostu zrobić własnymi rękami, a on dokładnie растрогает i zachwyci twojego wybrańca. Ta kompaktowa harmonijkowe może stać się małym, osobistym maskotką, utrzymuje swoją miłość, i twój ukochany na pewno będzie pielęgnować ją, okresowo przegląda zdjęcia i pamiętając o tobie z czułością i ciepłem.
 2. Jeśli facet kocha wszystko pyszne i piękne, to na 14 lutego można dać mu wdzięczne koronki świecznik ręcznie. Taki stylowy dodatek do wnętrza udekorować pokój, nada jej trochę romantycznej atmosfery, a wieczór przy świecach będzie niezapomniany i przyjemny. Nie leń się i zrobić cały mały zestaw takich świeczników, zawijając je w ładne pudełko. I koniecznie dać razem ze świecami, aby zapalić je w ten sam wieczór, 14 lutego – i stworzyć niepowtarzalny romans dla dwóch osób.
 3. świecznik ręcznie

 4. Bardzo udany upominek – obraz. Każdy chce ozdobić ścianę w sypialni z pięknym i stylowym wzorem, który zrobiłam sama dziewczyna – tak, że prezent udany! Żadnych specjalnych talentów nie jest wymagane, obraz nie będzie rysować – można ją zrobić z dostępnych dostępnych materiałów. Okazuje się banalnie proste, szybkie, bardzo elegancko i stylowo. Facetowi taka pamiątka będzie cieszył, a on z przyjemnością powiesić na ścianie w swoim pokoju. Warto spróbować!

Najważniejsze – to nawet nie jest dokładnie to, co możesz dać, a to, z jakimi uczuciami robisz i преподносите prezent. Prezent, który będzie można dołączyć swoją miłość, która będzie zrobić z ciepłem w sercu i z troską o ulubionym избраннике, będzie emitować swoją delikatność i będzie drogą do serca rzeczy. Nawet zwykły walentynka, седланная z prawdziwej szczerej miłości, zachwyci więcej, niż nawet najdroższa rzecz, kupiona tylko tak na pokaz. Wybierz najlepsze pomysły, daj pamiątki z wielką miłością – ciesz się!