Prezenty w męski dzień – nie ma miejsca na tandetę!

Jeśli chcesz miło zaskoczyć, zrobić niespodzianka, pokazać swoją wyobraźnię i kreatywność, daje tylko to, co nietypowe! To niezwykłe prezenty na 23 lutego opuszczę morze emocji, i daje niekłamany zachwyt, a nawet umilą wakacje. Jeśli twój przyjaciel, ukochany małżonek lub kubek niezwykłe, on nie lubi standardy i tradycyjne rzeczy, śmiało wybrać coś mu niezwykły, ekskluzywny i z niespodzianką. On to oceni, a twoja kreatywność będzie nagrodzona!

Prezenty w męski dzień – nie ma miejsca na tandetę!

Ważne, wybierając śmieszne prezenty na 23 lutego, nie przesadzaj. Zawsze istnieje pewna granica, i nawet jeśli facet jest bardzo kreatywny, ma wspaniałe poczucie humoru i po prostu szaleje niezwykłe, to nawet można go urazić, dając coś zbyt fajne, nieodpowiedniego lub innego. Prezent trzeba wybierać z szacunkiem do tego, dla kogo jest, aby nie budzą zdziwienia, zakłopotania i nie urazić jego uczuć. Pamiętaj o tym!

Znajomych-przyjaciół

Jeśli wybierzesz prezent na 23 lutego znajomemu, przyjacielowi, однокласснику – w sumie, młodego człowieka, z którym nie łączą bliskie relacje intymne, można wybrać coś, co bardzo drogie, ale bardzo fajne i nietypowe. Trzeba wziąć pod uwagę jego zainteresowania i styl życia, i wybrać coś, co mu pasuje, i sprawi, że jego życie weselej i jaśniej.

 1. Chłopcy i mężczyźni w każdym wieku uwielbiają strzelać, i broń dla nich – strona główna zabawki. Podaruj… procy! I nie myślcie, że to dla dzieci prezent. Zdziwiłbyś się, ile radości przyniesie nawet dorosłemu mężczyźnie. Oczywiście, to musi być fajna proca, nowoczesny, z «zakrętów», praktycznie walki. Jedno zastrzeżenie – dziecko proca nie daje, będzie strzelać do zwierząt. A oto dorosłego, inteligentnego młodego człowieka – można, że na pewno nikogo nie skrzywdzi, ale radości i zabawy zabawka przyniesie mu morze! W dzieciństwie na pewno marzył o takiej. Spełnienie marzenia, i wdzięczności nie będzie granic!
 2. Proca

 3. Jeśli facet ma iphone ‘ a, etui do gadżetu – świetny pomysł. Ale to nie jest łatwe, a w postaci кастета! Tak naprawdę prezent dla dzieciaka! Z takim pudełkiem będzie czuć się prawdziwym wojownikiem, cool i niepokonany. Rzecz bardzo oryginalna, wygląda elegancko i dostojnie, z pewnością spodoba się młodemu człowiekowi, i można nie wątpić, natychmiast «переоденет» swojego iphone ‘ a w reklamie, i będzie nosić z radością i dumą, pokazując znajomym.
 4. etui w formie кастета

 5. Jeśli facet kocha, kluby, taniec, życie nocne – daj kreatywnych i niezwykle stylowe świecące rękawiczki! To jest po prostu wybawieniem dla aktywnych, stylowych facetów, którzy lubią nocne rozrywki. Teraz twój przyjaciel będzie królem parkietu, cała uwaga będzie tylko do niego, a on otrzyma niesamowitą przyjemność! Z takimi rękawicami, które świecą na palcach i mają różne tryby, można tańczyć, grać i po prostu się bawić. Wygląda bardzo efektownie, a wierzcie mi, warto je tylko przymierzyć – za nic się nie chce robić! Święto ma być rozrywką, a facet będzie bardzo wdzięczny za pomysł. Każdy wygrywa!

świecące rękawiczki

Coś specjalnego dla ukochanej

W 23 lutego ukochanej młodemu człowiekowi potrzebne są kreatywne prezenty, które mogą być bardziej osobistymi, a także droższe, choć cena nie jest kryterium. Jeśli twój wybranek uwielbia kreatywne i nietypowe rzeczy, kocha wszystko, co niezwykłe i jasne, lubi wyróżniać się z szarej masy – zadowoli jego wyłączną rzeczą, zrób miłą niespodziankę i zaskocz w jego dzień!

 1. Parasol jedi musi być u każdego prawdziwego mężczyzny! W ogóle, ma – piękny prezent dla ukochanej, bo tak pokazać troskę o nim, zachowaj odpowiedni, nieodzowną rzeczą, z której będzie się korzystać. Ale taki fajny pamiętasz, ma – po prostu wybawieniem! Jego rękojeść ma kilka trybów, może świecić w różnych kolorach, lub można ją wyłączyć, jeśli jedi chciał się przebrać i udawać zwykłego człowieka. Sam ma dość stylowy, męski, surowy. On się bardzo ucieszy faceta, który będzie z niecierpliwością czekać na wiosnę i deszczowej, aby popisywać się wieczorem ze swoją обновкой!
 2. Fajny prezent – to kreatywne i zabawne zegarki «narysuj to sam». Prezent będzie miłym zaskoczeniem twórczego facetowi – zegar ścienny z absolutnie białej powierzchni, a w zestawie – specjalne uchwyty. Może narysować wszystko, co chcesz! Tylko cyfry, napisy lub śmieszne zdjęcia. Niech fantazjuje! Ale będzie miał absolutnie ekskluzywne zegarki, które chętnie zawiesi nie ścianę i będzie się cieszyć, patrząc na nich za każdym razem.
 3. zegar - narysuj sam

 4. Ulubionego bardzo mile zaskoczony kreatywny prześcieradło-kamasutra. To genialny wynalazek dla zakochanych par, które chcą urozmaicić swoje życie osobiste i włożyć w nią trochę zabawy! Jeśli jesteś otwarty do wszystkiego, co nowe, lubisz eksperymentować i bawić się, tak prześcieradło jest po prostu niezbędne. Нужнейшая rzecz! Pozwala nauczyć się wiele nowego. Ponadto, bardzo zabawne – przypomina twister, tylko dla dorosłych. Spróbuj – i twojemu facetowi bardzo się podoba, tak i wy na pewno będziecie państwo zadowoleni.

prześcieradło-kamasutra

Ukochaną żonę – nic banalnego!

Kto powiedział, że męża trzeba dać tylko potrzebne i nie można nudne rzeczy w 23 lutego? Nieprawda! Prezent małżonka może być satysfakcjonujące i przyjemne, i to bardzo. Zachwycają go, on się tego nie spodziewa!

 1. Jeśli głowa rodziny lubi czasem zaskoczyć gości i domowników pyszne gatunku людом i kuchnia dla niego – pole bitwy, a nie tylko dla kobiety, kreatywny męski fartuch — szeroki wybór – fartuch. Jest to rzecz przydatna, ale szczególnie spodoba mu się jego wyjątkowość. Z taka обновкой mąż będzie chciał gotować częściej, niż zwykle, i pokazać w swoim pasie przed gośćmi. Wybór jest duży, istnieją różne opcje dla mężczyzn z różnymi charakterami i upodobaniami – wybierz coś wyjątkowego, co mu pasuje.
 2. kreatywny męski fartuch

 3. Świetny prezent – to stos-ruletka. Teraz spotkania i święta staną się nieograniczone zabawa! Z taka stos można wymyślić nieskończoną ilość gier – może wybierać, kto mówi toast, kto biegnie za «dodatkiem», lub komu wypada będzie nim. Morze możliwości, wszystko zależy od twojej wyobraźni, ale to, że taki stos ozdobi święto, to fakt!
 4. stos-ruletka

 5. Zapalniczka – rzecz przydatna. A oto zapalniczka «kozacki» — to jest po prostu wybawieniem» po pierwsze, mężowi się spodoba, że jego zdaniem najfajniejszym facetem, on będzie dumny i zaszczycony. Ale najważniejsze – taka zapalniczka XXL, benzynowa, wysokiej jakości i bardzo stylowy, spodoba się każdemu курящему mężczyźnie! Będzie korzystać z dumą i przyjemnością!

Duża zapalniczka kozacki

Wybierz najbardziej kreatywne prezenty swoim mężczyznom, ale uważaj, aby wybrana przez ciebie rzecz nie tylko rozśmieszyło i zaskoczyła w chwili darowizny, ale i nadal cieszyć się przez długi czas po wakacjach. Bądź oryginalny i baw się dobrze od darowizny niezwykłych prezentów swoim mężczyznom!