Nietypowe sposoby podarować słodycze na 23 lutego

Uważa się, że słodkie prezenty miło otrzymywać tylko kobietom. Jednak wielu mężczyzn też nie odmówi pysznego prezentu na uroczystość. Naturalnie, na urodziny lub oblewania po prostu cukierków lub batony będzie za mało. A oto w mniej pompatyczny święta, takie jak 23 lutego, pyszne prezenty będą jak najbardziej mile widziane.

Nietypowe sposoby podarować słodycze na 23 lutego Dobierając prezenty do 23 lutego, trzeba mieć na uwadze:

  1. Prezent ten dzień nie powinien być zbyt kosztowne;
  2. Jeśli idziesz podarować mężczyźnie na 23 lutego słodycze, to trzeba dobrze orientować się w jego preferencjach smakowych;
  3. Nie zapomnij o opakowaniu. Nawet najbardziej niezwykłe prezenty zrobią lepsze wrażenie, jeśli je owinąć pięknym papierem il zawiązać wstążką.

Sposoby dekoracji

Poniżej przedstawiamy kilka prostych sposobów, które pomogą ci oryginalne podarować swojemu mężczyźnie słodycze do 23 lutego.

Cukierki czołg

Bardzo dziwnie będą wyglądać słodkie prezenty, wykonane w formie конфетных taki. Aby wykonać taką konstrukcję, potrzebne ci będą: nożyczki, karton, tektura, papier, dekoracyjna taśma, cukierki, klej, pędzel, czarna farba.

Najpierw trzeba zrobić podstawkę do zbiornika. Do tego wyciąć kawałek tektury o wymiarach 10 cm х10 patrz

Cukierki czołg własnymi rękami

Aby podstawka miała bardziej reprezentacyjny, naklej na nią falista papier (w tym przypadku można użyć koloru lub papieru do pakowania). Каря konstrukcji można taktować dekoracyjną taśmą (w przykładzie jest złotego koloru, ale można wziąć dowolny inny odcień).

Cukierki czołg własnymi rękami

Cukierki czołg własnymi rękami

Następnie łamią bezpośrednio do выкладыванию cukierków. Do budowy takiej pancernej konstrukcji lepiej użyć słodycze w kształcie prostokąta. W przykładzie zastosowano cukierki «Ptasie mleko», ale w razie potrzeby można wybrać i wszelkie inne słodycze.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić obudowę zbiornika. Weź 8 cukierków i ułożyć z nich dwa rzędy po 4 sztuki (jak pokazano na zdjęciu). W ten sam sposób ułożyć dwa rzędy.

Cukierki czołg własnymi rękami

Dalej weź klej lub dwustronną taśmę i połączyć cukierki dwie. Potrzebujesz 4 pary takich cukierków.

Cukierki czołg własnymi rękami

Ich też trzeba będzie łączyć się między sobą. Najpierw skleić cukierki w dwie połówki, a potem w całe płótno (jak w przykładzie). Z góry konstrukcji przyklej czekoladowym monetą.

Cukierki czołg

Cukierki czołg

Na monetą zabezpieczyć jeszcze jedną kwadratową cukierek.

Cukierki czołg

Następnie trzeba zrobić gąsienice. Do tego wyciąć kartonowe paski o szerokości 1,5 cm i długości co najmniej 20 cm (długość gąsienic trzeba соизмерять obwód klatki obudowy zbiornika). Z tektury trzeba zdjąć papierową warstwę, aby pozostała tylko falistej powierzchni. Należy ją pomalować na kolor czarny. Nie zapominaj, że gąsienice powinny być dwie.

Cukierki czołg

Cukierki czołg

Po tym ponownie weź falista papier – z nią trzeba będzie zrobić lufę i zbiornik paliwa. Rurka do zbiornika paliwa powinna być w długości 3,5 cm, o średnicy co najmniej 1,5 cm Długość lufy musi być 5 cm, średnica – 0,5 cm zbiornik Paliwa można przymocować za pomocą kleju. Co do lufy to, aby go zainstalować lepiej zastosować klej i wykałaczki.

Teraz na czołg trzeba ustawić koła. Do tego nadaje się okrągłe tabletki. Od opakowania cukierków trzeba ciąć «ogonki» i owinąć taśmą, aby słodkie kulki wphi przypadkiem nie wypadł. W ten sam sposób należy przygotować jeszcze 5 kół. Trzeba je zamocować po bokach konstrukcji. Można do tego użyć kleju lub dwustronną taśmę.

Cukierki czołg

Następnie wystarczy przykleić swój czołg do podłoża, a twój prezent na 23 lutego będzie gotowy.

Cukierki czołg

Słodki kierownica

Jeśli twój wybranek dbają o bezpieczeństwie, to tutaj będą istotni pyszne prezenty na tematykę samochodową. Tak do 23 lutego można zrobić sprawcy тожества prezent w postaci kierownicy z jego ulubionych słodyczy. Aby wykonać taką osobliwość trzeba: karton, nożyczki, klej i właściwie słodycze. Weź karton i narysuj na nim kierownicę w żądanym rozmiarze. Następnie podstawę trzeba wyciąć. Na karton należy przykleić zebrane przez was candy. Na środku kierownicy można dołączyć wycięty z kolorowego papieru logo każdej marki samochodów.

Słodki kierownica

Piłkę z cukierków

Miłośnicy sportu na pewno spodobają się prezenty na 23 lutego w postaci piłki sportowe. Poniżej opisana instrukcja pomoże ci własnymi rękami zrobić dla swojej wybrance prezent w postaci cukierków piłkarskiego świata. Do jego stworzenia potrzebne: kula ze styropianu (taka można kupić w sklepie z zabawkami lub zamówić w sieci), cukierki z opakowaniami w różnych kolorach (najlepiej, trzeba brać 2 kolory biały i czarny/brązowy), wykałaczki, taśmy, siatki z drobnymi częściami.

Przede wszystkim weź kulę i owinąć go w siatkę. Siatkę można przymocować gumką (jak na zdjęciu).

W każdy cukierek trzeba wbić na зубочистке. Końcówkę opakowania cukierków szczelnie owinąć wokół wykałaczki. Dla pewności można je zakleić taśmą.

Podłącz wykałaczki z cukierkami w spienionych piłkę. Kolory opakowań, trzeba dysponować jak w klasycznym piłki nożnej piłce.

Piłkę z cukierków

Oficerskie szlify

Słodkie prezenty do 23 lutego można ukryć w postaci oficerów zakładkę. Jest to jeden z najprostszych w wykonaniu opcji. Do jego realizacji konieczna: tekturowe arkusze (ich wielkość zależy od wielkości wybranych czekoladek, ale same ramiączka nie należy robić w odpowiedniej skali), słodycze (najlepiej zabrać słodycze w kształcie prostokąta), papier kolorowy kolor khaki, cienka czerwona wstążka, złote gwiazdki, mała czekoladowa медалька.

Oficerskie szlify z cukierków

Na początek, wyciąć karton w kształcie zakładkę. Owiń wycięte przedmiotu w kolorowy papier i skleić. Naklej na ramiączka zebrane przez was cukierki. Następnie na środku załączyć czerwoną taśmę. Wtedy pozostanie tylko przykleić do konstrukcji medale i gwiazdy.

Oficerskie szlify z cukierków

Dobry laptop

Nie mniej zabawne, będą wyglądać słodkie prezenty w postaci laptopa. Taki prezent na 23 lutego śmiało można zadowolić faceta, увлекающегося techniką komputerową lub grami.

Aby własnymi rękami zbudować podobną konstrukcję, będzie potrzebne: klej, taśma, drut aluminiowy, nożyczki i nóż, złota folia, cukierki w kształcie prostokąta, styropian, wydrukowana obraz wygaszacza ekranu pulpitu laptopa.

Na kawałku styropianu ułożyć z cukierków prostokąta i narysuj go flamastrem lub długopisem. Jego rozmiar powinien pasować do rzeczywistych wymiarów maszyny.

Dobry laptop

Wyciąć dwa takie styropianowych prostokąta i owinąć je folią. Krawędzie folii należy starannie zabezpieczyć taśmą.

Dobry laptop

Na jednej z półfabrykatów należy zabezpieczyć wydruk pulpitu. Trzeba go umieścić mniej więcej w środku planowanego monitora. Temat obrazu krawędzi monitora można umieścić cukierki.

Dobry laptop

Drugi wzorzec trzeba być pokrywane z cukierkami prostokątne i kwadratowe kształty (powinny one wyglądać jak klawiatury, urządzenia).

Następnie bardzo delikatnie trzeba przykleić pozostałe podłużne cukierki na zewnętrzną stronę monitora i ściany boczne klawiatury (oprócz miejsca połączenia obu części).

Dobry laptop

Teraz trzeba połączyć dwie części rzemiosła razem. Do tego z każdej strony trzeba przedstawić punkt 7 cm od krawędzi. Takie manipulacje należy zrobić z obiema wzorcami. Po za tym weź śrubokręt, podgrzać ją nad конфоркой i przebijania się otwory w wyznaczonych punktach. Upewnić się, że otwory na obu zbioru pasowały.

Dobry laptop

Wypełnij otwory w klawiaturze klejem i umieścić tam kończy się pomarszczonym kilka razy drutu. Trzeba ją zgiąć pod kątem 90 stopni. Następnie włóż drut w monitor i ponownie zabezpieczyć.

Gdy klej wyschnie, twój prezent na 23 lutego będzie w pełni gotowy.

Dobry laptop

Wnioski

Wybierając prezenty na 23 lutego, nie musi ograniczać się приевшимися pocztówkami i pamiątkami. W taki dzień wypada dawać i jadalne prezenty. Tak prezenty z cukierków mogą stać się dla twojej wybrance o wiele bardziej przyjemne i radosne. Tym bardziej, że jest możliwe, aby je złożyć w żartobliwej tematyce utworu.