Prezenty na Walentynki. Jaki prezent wybrać?

Festiwal, który łączy ze sobą kochające serca — Walentynki. Zdarza się, że z powodu szybkiego rytmu życia po prostu nie jesteśmy w stanie poświęcić należytej uwagi swoim drugim половинам. Tak oto 14 lutego – czas, kiedy można pozostać razem i pokazać całą siłę swojej miłości.

Prezenty na Walentynki. Jaki prezent wybrać? Oczywiście, że 14 lutego, jak i każdą uroczystość nie może obyć się bez wyboru odpowiedniego prezentu. Prezenty na Walentynki może być bardzo zróżnicowane. O tym porozmawiamy.

Od czego zacząć?

 • Początkowo należy określić kwotę, która masz na zakup prezentu. Niestety, w świecie wszystko materialnie i do zakupu potrzebne są pieniądze;
 • Po tym, trzeba zastanowić się, jakie życzenia i preferencje są dostępne u twojego partnera. Następnie, można przystąpić do wyboru prezentu. Tak więc, na przykład, dziewczyny, która jest szalenie lubi haftować, raczej nie przypadnie do gustu gra komputerowa;
 • Oprócz powyższego, należy pamiętać o tym, że nawet najbardziej niedrogi prezent wykonany z duszy i z miłością na pewno będzie przyjemny swojego partnera.

Prezenty dla silnej połowy ludzkości

Wybierając prezent dla młodego człowieka, trzeba kierować się nie tylko jego hobby, ale jeszcze i kategorii wiekowej.

Gra pc Batman

 • Młodemu człowiekowi 18 lat lub mniej. W takim przypadku doskonałym prezentem będzie gra do komputera lub, na przykład, płytę z ulubionymi utworami. Jeśli dysponujesz środkami finansowymi, to, jako opcja, można przedstawić nowy telefon lub odtwarzacz. Tak samo dobrym rozwiązaniem będzie bilet na koncert. Wybór prezentu tu zależy od zainteresowań młodego człowieka;
 • Chłopaka od 18 do 25 lat. Ta kategoria wiekowa młodych ludzi zazwyczaj bardzo interesuje się elektroniką. W procesie zakupu prezentu trzeba się kierować wyłącznie preferencji młodego człowieka;
 • Od 25 i powyżej. W tym wieku młodzi ludzie już zaczynają myśleć o zakładaniu rodziny. Tak oto wspaniały prezent na 14 lutego będzie sweter związane własnymi rękami lub, na przykład, zestaw narzędzi. Jeśli twój młody człowiek zajmuje się biznesem, można mu przedstawić organizator lub drogie pióra.

Jeszcze więcej prezentów dla facetów

Jeśli twój ulubiony po prostu nie wyobraża sobie życia bez samochodu, to 14 lutego – czas, kiedy można sobie przypomnieć o jego pasji. Podaruj mu nowe pokrowce lub, na przykład, urządzenie, za pomocą którego zawsze może dowiedzieć się o drogę. Tak samo można przedstawić radioodtwarzacz lub certyfikat na roczne utrzymanie w warsztacie.

Pokrowce na fotele

Wskazówka:»Dla młodych ludzi, którzy pół życia spędzają na komputerze, doskonałym prezentem na Dzień zakochanych będzie nowa klawiatura i bezprzewodowa mysz. Jeśli pozwalają na gotówkę, i nie można go wymienić stary komputer na nowy nowoczesną technikę».

Jak zdobyć serce ukochanej?

Zaskocz swojego ukochanego na romantyczną kolację dla dwojga. Przygotuj ulubione danie, od którego przyjdzie w zachwyt. Ale oczywiście nie warto ograniczać się do jednego tylko kolacja. Zaproponuj swojemu chłopakowi pograć. Ukryj na sobie serca z zadaniami, a on niech spróbuje je znaleźć. Ta gra przyniesie wiele radości i sprawi, że będzie się śmiać.

Niezwykły prezent dla młodego człowieka

Dość duża liczba facetów lubią testować swoje nerwy na próbę. Więc jeśli twój młody człowiek należy do tej kategorii, to można go zaskoczyć, prezentując skok ze spadochronem jako prezent.

Skok ze spadochronem

W życiu codziennym rzadko, z powodu braku czasu, балуем swoich facetów i niespodzianek. Dlatego 14 lutego należy zrobić wszystko, aby twój przyjaciel zrozumiał, że go naprawdę kochasz. Ubierz piękna bielizna i spotkaj swojego chłopaka w takim stanie u drzwi. Żaden mężczyzna nie jest w stanie oprzeć się cennego prezentu.

Wskazówka:»14 lutego należy zrobić wszystko, aby twój bliski człowiek zrozumiał, jak bardzo go kochasz».

Co podarować dziewczynie?

Jeśli z prezentami dla facetów, wszystko jest łatwiejsze, podobać się dziewczynom dość problematyczne. Jest to związane z romantyzmem i łamliwością, które są właściwe dla większości ślicznych dziewczyn. Każda dziewczyna w tajemnicy przed wszystkimi marzy o romansie, który wypełnia jej życie ciekawych wydarzeń i, oczywiście, miłość.

14 lutego to święto, do którego dziewczyny odnoszą się ze szczególną niecierpliwością. W ten dzień czekają na swoich młodych ludzi czegoś niezwykłego. Jaki prezent podarować swojej drugiej połówce?

Prezenty dla romantycznych natur

Jeśli twoje relacje tylko zrodziło się, podaruj dziewczynie bukiet kwiatów i miękką zabawkę. Tak samo panienkę zadowoli dodatek w postaci kartki ze słowami miłości. Dla przedstawicieli płci taki prezent wydaje się drobnostką. Ale prezent jest przeznaczona dla dziewczyny, a u tych istot zupełnie inne spojrzenie na rzeczy.

Przy wyborze romantycznego prezentu staraj się nie być banalne. Nie zapomnij o ładnym opakowaniu i oryginalne życzenia. Jest mało prawdopodobne, że będzie cieszył się sytuacja na 23 lutego, kiedy dama twojego serca przedstawi ci prezent skarpety z zwykłymi słowami: «To dla ciebie».

Wskazówka:»Przy wyborze romantycznego prezentu staraj się nie być banalne».

Prezenty dla życia

Wiele osób uważa, że dodatkowe prezenty zupełnie nie nadają się na Walentynki. Ale to zupełnie nie tak. Można dać cokolwiek, najważniejsze jest to, aby prezent był przesiąknięty duchem romantyzmu.

Ekspres do kawy

Jeśli twoja dziewczyna jest przyzwyczajona rano pić kawę, to w roli prezentu na 14 lutego może być dobry ekspres do kawy. Prezent powinien być wypełniony w sposób najlepszy z możliwych. Dlatego, jako dodatek преподнесите damie serca kubek z serca.

Wiele dziewczyn na równi z mężczyznami zajmują się biznesem. Oczywiście, do tych celów często potrzebny jest laptop. Aby ułatwić życie swojej ukochanej, podaruj jej praktyczną torbę na laptopa.

Jako prezentu może działać komputerowa mysz lub pendrive. Jeśli twoja dziewczyna lubi tę samą muzykę, to, jako opcja, można dać jej odtwarzacz z закаченной wstępnie muzyką.

Nie nadaje się ani do jednego z proponowanych wariantów? Wtedy pierwszeństwo upominkowego certyfikatu no, na przykład na wycieczkę do spa. Z takiego prezentu w zachwyt przyjdzie zupełnie każda dziewczyna. Nie trzeba szukać odpowiedni prezent dla wszystkich miejskich zakupy.

Prezenty na walentynki

Że nie można dać paniom na dzień zakochanych?

 1. Pod żadnym pozorem nie daj dziewczynie rzeczy, które mogą wskazywać na jej wady. Do takich презентам można zaliczyć: szampon przeciwłupieżowy, antycellulitowy krem, maseczka na trądzik, itp. Nie zastosował tej rady, masz wszelkie szanse, aby stracić swoją ukochaną;
 2. Nie dzielcie się na 14 lutego kotka, psa, pluskwy itp. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy twoja пассия sama osobiście poprosiła cię o tym презенте;
 3. Nie warto dawać alkohol, nawet jeśli to kosztuje bardzo drogo;
 4. Bielizna jako prezent może działać tylko jeśli twój związek trwa już dłuższy czas.

Co dać na 14 lutego żonie?

Żona – to już nie jest tylko twoja dziewczyna, to była kobieta, którą gdy wybrana jako towarzyszkę życia. Właśnie z tego powodu, zrobić zwykłą kartkę na Walentynki nie wyjdzie.

Trudno znaleźć kobietę, która by się nie ucieszyła się z prezentu w postaci biżuterii produktu. Dlatego nie ma lepszego prezentu, niż drogie, naszyjnik lub, na przykład, nowe kolczyki. Zanim uda się na zakup, spójrz na biżuterię swojej żony. W ten sposób będziesz w stanie odgadnąć z wielkością i materiałem produktu.

Biżuteria dla żony

Tematyka święta zobowiązuje do romantyzmu. Można zatem przedstawić wisiorek w kształcie serca. Jeszcze lepiej, jeśli zawieszenie będzie dzielić się na dwie części – jedną oddał żonie, a drugą zostawić u siebie.

Oczywiście, każda kobieta lubi, gdy się od niej przyjemnie pachnie. Tak oto na 14 lutego można zrealizować jej marzenie i dać swojej żonie buteleczkę z drogimi perfumami. Tu warto powiedzieć, że jako prezentu nie powinna wystawać tania woda toaletowa. Jeśli jesteś ograniczony w finansach, od zakupu perfum lepiej zrezygnować.

Na pewno twoja żona bardzo dużo kosmetyków. Aby było jej wygodnie ją przechowywać, można podarować na walentynki elegancką walizkę. Uzupełnić je można, wkładając do środka, małe lusterko i etui na szminki.

Prezent na Walentynki dla męża

Każdego roku prawie wszystkie kobiety w przeddzień 14 lutego głowią się nad prezentem dla mojego męża. Jaki powinien on być? Jak zadowolić ukochaną żonę?

 • Wcale nie musisz kupować prezent – można go zrobić samodzielnie. No, na przykład, ogrzać ukochanego w mróz może szalik, który sami związali i podaruj благоверному na 14 lutego. Twój mąż bardzo często czyta książki lub pracy przy komputerze? Wtedy doskonałym prezentem będzie stojąca lampa, wykonany własnymi rękami. Uzupełnij klosz napisem ze swoimi imionami;
 • Szalik

 • Chcesz zaskoczyć męża? Podaruj mu swoje wspólne zdjęcie. Tylko to musi być niezwykłe. Obecnie istnieje masa firm, które chcą wcielić w życie nawet najbardziej nietypowy pomysł. No, na przykład, zamów swoje zdjęcie, które specjaliści wraca w kryształ. Taka niezwykła i w tym samym czasie pamiątkowy prezent z pewnością ucieszy twojego męża;
 • Tak dawno nie odpoczywali razem? Wtedy jak najbardziej odpowiedni do wspólnego spędzania czasu momentem jest właśnie 14 lutego. Należy zakupić w jednej z firm certyfikat no, na przykład, na wspólny skok ze spadochronem. W ten sposób nie tylko można uzyskać wiele nowych wrażeń i adrenaliny, ale także staniesz się jeszcze bliżej siebie;
 • No i, oczywiście, mężczyźni, tak samo jak i pięknymi paniami można dać «przydatne» prezenty. Komputer twojego męża już dawno jest nieaktualny? Więc w czym problem – podaruj mu nowy! A może twój małżonek już od dawna marzy o nowych oponach na swoją jaskółkę? I to nie ma znaczenia, bo ty 14 lutego zamieni się w wróżkę, która jest w stanie spełnić każde życzenie.

Laptop

14 lutego to święto, które na pewno powinien zachować tylko miłe wspomnienia. Dlatego trzeba go spędzić romantyczną kolacją we dwoje. Jeśli masz dzieci, to prześlij je w ten dzień do dziadków. Ciesz się, siebie tak, aby w przyszłości jeszcze nie raz wspominali o tym dniu.