Najbardziej udane pomysły na prezenty dla chłopców na 23 lutego

Pytanie mało tego, co trudne, tak jest i staje się istotne w każdym roku. Czas mija, chłopcy dorastają i stają się poważniejsze, zmieniają się ich upodobania i zainteresowania. Każdego roku szkoły potrzebne są szczególne prezenty, a chłopcy nie tak łatwo zadowolić, jak może się wydawać! Kolejny dylemat polega na tym, że prezenty będą takie same, a chłopcy są różne. Każdy z nas ma swój świat, swój własny, niepowtarzalny charakter i preferencje. To, o czym marzy jeden, zupełnie nie potrzebuje innego. Jak być w tej trudnej sytuacji, ponieważ chce zadowolić wszystkich, i zrobić dla nich prawdziwy niezapomniane wakacje!

Najbardziej udane pomysły na prezenty dla chłopców na 23 lutego

Ważne jest, aby zrozumieć, że prezenty dla chłopców na 23 lutego muszą przede wszystkim pasować do ich wieku. To pierwszy i ważny warunek, a jeśli go nie uwzględnić, to będzie do kitu. Dawać zabawki — samochody, broń i tak dalej – można, chyba, że первоклашкам, tak i to nie jest najbardziej udana wersja, bo każdy lubi swoje zabawki, i zazwyczaj kupują je rodzice. Ponadto, zabawki szybko się psują, a dzieci szybko rosną – więc lepiej dawać takie rzeczy, które pozostawi w pamięci. Nie warto chłopcy starsze dać dezodoranty, perfumy, itp. W ogóle, wybrać prezent trzeba mądrze, i starać się trzymać się złotego środka – nie banalne, ale i nie zbyt niezwykłe.

Że chce synek 6-9 lat?

Uczniom klas młodszych dużo można wybrać to, co będzie w stanie zadowolić ich w to święto. Chłopcy w 7-9 lat uwielbiają wszystkie fajne i nietypowe, nowoczesne i z klasą, ale w tym samym czasie, gadżetów i innych zaawansowanych technologicznie rzeczy jeszcze za wcześnie, trzeba kilka lat poczekać. Istnieją opcje, które są idealne dla małych dzieci szkolnych.

 1. Chłopcom można dać oryginalne i zabawne skarbonki. Chłopcy w wieku 6 lat i starsze już lubią zbierać pieniądze na coś ważnego i wartościowego, na marzenia. Fajna skarbonka spodoba im, i pomoże zebrać pieniądze szybciej, bo się w niej i chce się rzucić pieniazek! Jest na to sposób, skarbonki, które można przekształcić w podstawkę do ołówków i długopisów. Tylko nie wybieraj zbyt dziecinny wygląd – chłopcy nie lubią czuć, że zwracają się z nimi jak z małymi. Tym bardziej, chcesz wysłać kartkę z męskim wakacje!
 2. Skarbonka dla dzieci

 3. Symboliczny upominek, który zaskoczy przyszłych obrońców, to – imienne kartki medale. Oni są tanie, a zamówić je można łatwo w każdym mieście. Ten medal będzie dumą przyszłości mężczyźni, być może, jest to jego pierwszy medal! Wymyśl ciekawą i istotną napis, lub nawet zrobić medale ze zdjęciami, więc będzie jeszcze ładniej. Ta pamiątka będzie przechowywane przez wiele lat, i dawać miłe wspomnienia.
 4. Chłopiec z medalem

 5. Idealny prezent dla chłopca w wieku 9 lat, a nawet młodszych, to хвататор! Super nowa zabawka, która rozwija koordynację, zwinność, myślenia i reakcji. Bardzo przydatne dla dzieci, a co najważniejsze – gwarancję doprowadzi każdego w zachwyt! Ona po prostu nie może się nie podobać, można grać godzinami, bo to jest bardzo zabawne i interesujące. Prawda, хвататор – to opcja dla tych, którzy są gotowi, aby nie najtańsze prezenty dla chłopców na 23 lutego, ale gwarantowane, aby ich uszczęśliwić.

Prezenty młodzieży

Bardziej skomplikowane zadanie – co dać chłopcom na 23 lutego, które uczą się w klasie piątej i starszych. Chłopakom od 10 do 14 lat już bardzo interesujące gry dla dzieci zabawy, nie potrzebują dla dzieci słodkie pamiątka, podobać się im bardzo trudno. Ale można, jeśli pokazać wyobraźnię.

 1. Niektórzy uważają, że kubek – prezent banalny, ale to wymyślili ci, którzy nie mają wyobraźni. Przecież ulubiony kubek musi być u każdego człowieka, bez względu na to ile ma lat, prawda? Podarować oryginalny kubek z zabawnych napisem lub obrazkiem można śmiało, i to będzie tani, istotny prezent, którym każdy gość będzie cieszyć się z przyjemnością.
 2. Super kubek

 3. Wielką niespodzianką dla chłopców 10-14 lat – to zagadka. Chłopcy w tym wieku często lubią rozwiązywać różne ciekawe zagadki, u nich aktywnie rozwija logiczne myślenie i inteligencję, i dobra gra będzie nie tylko miłym prezentem, ale i użyteczne.
 4. Zabawka logiczna

 5. Można w ogóle zrezygnować z rzeczy, i dać chłopakom na 23 lutego niezapomniane wrażenia! Na przykład, zawrotne atrakcje, gokarty lub wspinaczka – wszystkie atrakcje są dostępne, a radość będzie z całą klasą. Najważniejsze – aby wybrać rozrywka na wiek. Zbyt «dorośli» nie podejdą, a za dużo dzieci nie przyniesie radości. Karnet w centrum rozrywki z atrakcjami, lub nawet park wodny – to świetny wybór, który na pewno spodoba się wszystkim, i zostawi najbardziej niezapomniane wrażenia, można nie wątpić!

gokarty

Prezenty uczniom

Uczniowie – to daleko już nie dzieci, i dla nich potrzebne są już dorośli prezenty. Niekoniecznie drogie, ale fajne, przydatne i nowoczesne. Chłopcy w wieku 15-17 lat uwielbiają techniczne i elektroniczne nowości, wszystkie nietypowe i stylowe – można od tego uciec.

 1. Bardzo fajna pamiątka – to pamięć usb w formie bransoletki. Stylowy i młodzieży jasny bransoletka przechowuje w sobie pamięć usb, co jest bardzo niezwykłe, wygodne i na pewno spodoba się chłopakom. Z takim paskiem życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze – pendrive zawsze pod ręką, a właściwie na ręce, a sam dodatek wygląda bardzo fajnie. Można śmiało wybierać – to im się spodoba!
 2. pamięć usb w formie bransoletki

 3. Bardzo udany prezent na 23 lutego uczniom – to słuchawki. Są one potrzebne każdemu, chłopcy w wieku przedszkolnym słuchają muzyki w odtwarzaczu lub telefonie, a słuchawki czasami złamać lub zgubić. Można kupić tanie, ale bardzo oryginalne – pamięć o święcie, i z pożytkiem. Lepiej wybrać «krople», są wygodne, kompaktowe, dość przystępne, a wśród nich są bardzo nietypowe i zabawne modele.
 4. słuchawki ołówek

 5. Jako opcja, może podejść niezwykłe i kreatywne notatnik. Przyda się старшекласснику, bo notatnik – rzecz potrzebna i niezastąpiona. A jeśli wybrać fajny i nietypowy, to każdy facet będzie cieszyć się z ogromną przyjemnością. Tym bardziej, że wybór jest nieskończony – są różne możliwości, i można wybrać to, co wszystkich zadowoli.
 6. kreatywny notatnik

 7. Rozrywka są również doskonałym rozwiązaniem na prezent dla chłopców na 23 lutego. Cała klasa będzie pamiętać to wydarzenie długo, a szczęście i radości nie będzie granic! Wybierz kręgle, kino, park wodny, lub coś innego, co uczniowie lubią. Należy pamiętać, że z kina trzeba być ostrożnym – po pierwsze, wybrać taki film, na który chcą iść wszyscy chłopcy w klasie, a po drugie, lepiej wziąć bilety na premierę, aby nie zdarzyło się tak, że ktoś kina to już widziałem. To będzie prezent udany i niezapomniany!

kręgle

Wybierając kolegów prezenty na 23 lutego, bądź wyobraźni i staraj się unikać szablonów. Niech twoje prezenty ich naprawdę miło zaskoczy, pozostawi przyjemny pamięć, a sam święto będzie jasne i niezapomniany!