Najbardziej piękne i eleganckie kartki walentynkowe do ulubionych

Więc chcesz zrobić bliskiej osobie najpiękniejsze i niezwykłą walentynkę, aby zadowolić jego serce i wywołać w nim wzajemne delikatne uczucie! Najpiękniejsze walentynki własnymi rękami może zrobić każda dziewczyna, i to nic trudnego w tym nie ma. Najważniejsze – chęć zadowolić i zaskoczyć, wolę poświęcić trochę czasu i starań, i oczywiście – miłość do tego, dla kogo przeznaczony jest pamiątka!

Najbardziej piękne i eleganckie kartki walentynkowe do ulubionych

Ważne: domowe walentynki są bardzo dobre i znacznie wyżej cenione, niż kupione w sklepie. Jednak, aby pamiątka naprawdę zadowolony, trzeba się wykazać cierpliwością, nie spieszyć i robić wszystko bardzo dokładnie i konsekwentnie. Piękne i oryginalne kartki walentynkowe ręcznie robione mogą stać się prawdziwym talizmanem dla tego, kto je daje, ale aby maskotka był naprawdę wartościowe, musi być wykonany bardzo starannie, więc nie spiesz się, należy zwrócić uwagę na każdy szczegół, i staraj się zrobić wszystko idealnie. A już znaleźć oryginalny pomysł – nie problem.

Najbardziej wyrafinowane walentynki dla tych, którzy dobry smak

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę stylowym facetem, który kocha piękne i eleganckie rzeczy, to postaw zakład na pyszne, oryginalne i luksusowe walentynki. Tutaj nie pasuje coś fajnego lub zbyt proste, i trzeba poświęcić czas, aby zaskoczyć młodego człowieka z dobrym smakiem.

 1. Rocznika kartki walentynkowe ręcznie robione – idealny dla kogoś, komu trudno zadowolić, i kto ma świetny smak. Takie pocztówki naprawdę piękne i eleganckie, od nich trudno oderwać wzrok, i po prostu nie można ukryć w stół – to pamiątka będzie pokazać na pulpicie, ciesząc oko i skłania najbardziej przyjemne wspomnienia. Oryginalny rocznika kartkę-serduszko dla ukochanej można zrobić z papieru, tektury, tkaniny lub wełny, użyć serwetki do decoupage lub wycinki z czasopism, a nawet wydrukować odpowiedni obraz i przykleić ją do podłoża. Bądź kreatywny! Serduszko może być bardzo proste, nie trzeba nic więcej – najważniejsze jest to dyskretny, delikatny i elegancki styl.
 2. Rocznika kartki walentynkowe ręcznie prac

 3. Modny scrapbooking – również dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz zrobić coś luksusowy i ekskluzywny, dla swojego wybrańca. W technice scrapbooking i to jest piękne w tym, że można wykorzystać wiele różnych nietypowych materiałów, i zrobić kartkę, biorąc pod uwagę cechy charakteru, zainteresowania i upodobania swojego chłopaka. Jeśli to muzyk, sportowiec, romantyczny lub matematyk – wszystkie te niuanse mogą mieć wpływ na intelektualnie, najważniejsze jest pokazanie uwagę do jego wewnętrznego świata, i zrobić kartkę dla niego jedynego.
 4. Walentynka scrapbooking

 5. Chyba najbardziej oryginalne i luksusowe domowe walentynki – to shebbi-chic. To elegancki styl, przypominający estetyki lat 20-tych – koronki, powściągliwy wyblakłe odcienie, pióra, ścieranie i niesamowita uroda. Zrobić takie piękno własnymi rękami trudne – najważniejsze jest, aby nie spieszyć się i odnieść się do twórczego procesu z inspiracji.

Piękna walentynka

Miękkie, puszyste – urocze!

Dlaczego koniecznie papier i tektura? Przecież można zrobić miękkiej walentynkę, która będzie przez długie lata przypominać o was, wywoływać pozytywne emocje i zachwyt. Takie pamiątki są trwałe, piękne i nimi chce podziwiać, a zrobić jest łatwo!

 • Chcesz zrobić prawdziwy miłą niespodziankę ukochanej – sew mu walentynkę w postaci miękkiej urocze poduszki, która będzie zdobić jego pokoju i przypominać o tobie. Opcji takiej poduszki może być wiele – można uszyć ją «od zera», ozdobić gotowe lub uszyć poszewkę. Powierzchnia może być dowolnej wielkości, i to nie tylko w kształcie serca, ale i kwadratowa. Uwolnij swoją kreatywność!
 • Walentynka w postaci poduszki

 • Można zrobić uroczą walentynkę z tkaniny – małe urocze serduszko na łańcuszku, który można nosić jako brelok zawsze ze sobą, lub po prostu małą poduszkę z ciekawym wzorem. Szyte tak to elementarne, można nawet uszyć ręcznie, bez maszyny. Najważniejsze — myśleć oryginalny design, i dobrać nietypowych materiałów, aby twoja miękka walentynka była ekskluzywnych! Jeden z modnych stylów – to tylda, i można stworzyć oryginalną walentynkę całkiem po prostu.
 • Walentynka z tkaniny

 • Trudno znaleźć bardziej przyjemny i wdzięczny materiał, niż filc. Można nawet nic nie szyć – tylko dobrać kawałki filcu żądany kolor, i przemyśleć projekt i wystrój. Фетровая walentynka będzie bardzo piękny i przyjemny upominek, a co najważniejsze – oryginalny i stylowy.

Walentynka z filcu

Miłosny drzewko

Jest to wspaniała rzecz, jak топиарий – i walentynki w postaci drzewka bardzo dobrze się prezentują. Człowiek postawi to pamiątka na stole lub na półce, i będzie zawsze z radością podziwiać, a jesteś w stanie zaskoczyć takim prezentem.

 1. Klasyczny топиарий w postaci miłości drzewka można zrobić ze specjalnego materiału — sizalu, który jest sprzedawany w sklepie do dekoracji. Można zamiast niego wziąć nici, serwetki, satynowe wstążki, a nawet przede wszystkim cukierkowe owijki!
 2. топиарий w postaci drzewka miłości

 3. Słodki i przyjemny топиарий z cukierków – to prawdziwy cud! To конфетное drzewo wygląda luksusowo, a robi się bardzo prosto i szybko.
 4. I jeszcze jeden oryginalny pomysł – to топиарий z kawy, bardzo popularna i elegancki styl, który zawsze idzie «na hura». Piękny zapach i wyrafinowany wygląd tego auta po prostu nie jest w stanie nikogo pozostawić obojętnym!

топиарий z kawy

jaki styl i projekt na walentynki wybierzesz, pamiętaj jedno: najważniejsze – to nie czas poświęcony na pracę, i nie wysokie ceny materiałów. Najważniejsze – szczera miłość i pragnienie, by zadowolić tego, dla kogo się robi na pamiątkę, więc róbcie prezenty z miłości, dzielcie się z całego serca – i czerpać radość w zamian!