Co podarować ukochanemu mężczyźnie na Nowy rok

Każdego roku tysiące ludzi znajdują się w myśleniu o tym, co podarować bliskim ludziom na Nowy rok. Szczególnie starannie starają się wybrać prezent dla ukochanej — dziewczyny z całego świata starają się przedstawić oryginalny i znaczący prezent. Właśnie dla tego sporządzony całą listę tego, co podarować ukochanemu na Nowy rok.

Co podarować ukochanemu mężczyźnie na Nowy rok

Możliwe rodzaje prezentów o długim terminie użytkowania

Upominkowe zestawy do golenia i różne żele z szamponami raczej opcja dla nieprzyzwyczajony młodego człowieka. Swojej ukochanej rzadko która dziewczyna zrobi taki prezent. Panie starają się wybrać coś bardziej ważkie, coś szczególnego lub nietypowe преподношение.

Najbardziej śmiałe i pomysłowe dziewczyny gotowi podarować swojemu mężczyźni erotyczny taniec, inne po prostu dają coś z takich kategorii produktów:

 • Akcesoria samochodowe
 • Fragrantica
 • Prezenty dla hobby
 • Gry komputerowe
 • Biżuteria
 • Oryginalna bielizna
 • Subskrypcja drukowane i elektroniczne wydania
 • Agd, rtv i akcesoria do nich
 • Gry planszowe, zagadki i śmieszne upominki

Każda z tych opcji jest wart, ale wszystkie dziewczyny podchodzą do wyboru na różne sposoby, choć nie robią z tego tajemnicy. Oni są zawsze gotowi podzielić się radą, starając się pomóc innym zrobić ciekawy prezent swojej ukochanej.

Akcesoria samochodowe jako prezentacje

Mądre dziewczyny są gotowe, z należytym пиететом odnosić się do pasji swojego mężczyzny samochodami. Mogą one podarować swojej ukochanej приглянувшиеся mu wysokiej jakości wycieraczki lub środki do pielęgnacji powłoką nadwozia, nowe maty lub koce. Również na prezent nadają się różne samochodowe gadżety, certyfikaty na antykorozyjną leczenia lub inne usługi.

Wskazówka! Takie prezenty galerię i zaskoczy mężczyznę, ciekawej odnoszące się do samochodu. Tym, którzy samochód postrzega tylko jako środek transportu te prezenty mogą wydawać się dziwne, dla nich lepiej wybrać coś innego.

Fragrantica

Dać mężczyźnie perfumy dość trudne zadanie — wymagana dobra znajomość smaku ukochanej osoby, zależność preferencji od nastroju i ogólnego nastawienia do takich prezentów. Dlatego nie warto robić takie prezenty, jeśli nie masz pewności co do pozytywnej reakcji na wybrany wariant perfum.

Wskazówka! Dać nowemu chłopakowi perfumy nie najlepszy pomysł, również jak i przedstawiać ukochanej zapachy są przyjemne najniższej дарительнице, bez względu na gust faceta. Nie warto liczyć na prawdopodobne poznawanie preferencji lub narzucać swój smak.

Prezenty dla hobby

Chłopakom, którzy mają wyraźny szał zawsze można dać coś bliskie mu. Ulubiony może zbierać znaczki, monety, modele maszyn — wystarczy uzupełnić jego kolekcji lub dobrać coś do jej przechowywania lub konserwacji. Rybaków nawet w zimie lubią nowe wędki, przynęt i błystki.

Garnitur i zestawy do modelowania, jakieś rzadkie i żądaną dla mężczyzny narzędzia jeśli masz nietypowe hobby. To nawet może być książka kucharska w przypadku zainteresowania gotowaniem. Sportowym fanów można dać atrybuty ulubionego klubu lub dysk z wyborem najlepszych gier. Jeszcze u wielu mężczyzn ma szczególne hobby — gry komputerowe.

Gry komputerowe

Dysk z nową częścią ulubionej gry będzie odpowiednie do każdej okazji. Również facetowi, увлекающемуся gier na PC nadają się różne specjalistyczne myszy, joysticki i inne akcesoria.

Niezwykłym prezentem będzie zakup odzieży, broni i innych towarów dla bohatera ukochanej mężczyźni w jakiejś grze online. Również oryginalnym prezentem będzie połączenie bardziej szybki internet dla możliwości komfortowej gry lub płatności rocznej kosztów dostępu do serwera gry.

Biżuteria

Mężczyzna wcale nie oznacza, że nie można podarować biżuterię. Nie wszyscy mężczyźni noszą sygnety, ale wielu duszy różne łańcuszki i bransoletki.

Biznesowych mężczyzn pasują srebrne lub złote spinki do krawatów lub biżuteria spinki do mankietów, zdobione kamieniami lub bez nich. Również mężczyźni mogą oceniać i zegarki, wykonane w złocie, ale przesądnych dziewczyny starają się nie dawać za przyjmie, związanych z rozstaniem.

Oryginalna bielizna

W rzeczywistości jest tak intymny prezent można podarować ukochanej i bez pretensji do oryginalności. To może być wygodne i wysokiej jakości pościel, lubił mężczyźnie lub jakieś szczególne, nie przyjąć dostępny w zwykłym sklepie, a kupione na zamówienie.

Również mogą to być kąpielówki z zabawnymi napisami lub z niezwykłym nadrukiem, obrazkiem z ulubionego filmu mężczyźni, z jego nazwą lub flagą drużyny. Ekstremalne różowe stringi w rozmiarze XXL z trąbą i uszy jest w stanie ocenić nie każdy mężczyzna musi wiedzieć względu na szeroki zakres jego poczucia humoru, ale jako dodatkowy prezent może być i to jest bielizna.

Subskrypcja drukowane i elektroniczne wydania

Teraz wiele aktywnych i pasji osobowości, ogromna ilość mężczyzn wszechstronni ludzie, którzy mają hobby lub chcące zdobyć nową wiedzę. Takim ludziom jest najbardziej odpowiedni informacyjny prezent. Ogólnie rzecz biorąc, książka — najlepszy prezent!

Elektroniczne i drukowane wydania książek i czasopism o rybach, samochodach, programowaniu i o jeszcze wielu ciekawych mężczyzn rzeczy mogą stać się doskonałym prezentem. To może być pewną edycja kolekcjonerska lub subskrypcja na okresowe czasopisma i gazety. Najważniejsze to wziąć pod uwagę szczere zainteresowanie mężczyzn, a nie bielizna damska, pragnienie, aby rozwijać talenty ukochanego.

Agd, rtv i akcesoria do nich

Nowy telefon komórkowy lub konsola do gier, doskonale nadają się na prezent dla ukochanej osoby. Fantazyjne golarka elektryczna, fajne urządzenie lub rejestrator najnowszy model również zadowoli wielu mężczyzn. Dla kogoś najlepszym prezentem może stać się wyrzynarka lub akumulatorowa wkrętarka, wiertarka lub inne narzędzia.

Dobrym rozwiązaniem są pokrowce do telefonów, tabletów lub torby do laptopów. Również praktycznych mężczyzn zachwyci boksy do przechowywania drobnych narzędzi, niezwykłe i rzadkie adaptery dla różnych urządzeń i podobne żądaną narzędzia.

Gry planszowe, zagadki i śmieszne upominki

Wybór gier planszowych teraz uderza wyobraźnię — to mogą być ekonomiczne, logiczne i matematyczne, zestawy dla firm lub dla dwóch osób. Garnitur i humoru warcaby z kieliszków, i zegar na biurko z pijaną kukułką, i niezwykła popielniczka w kształcie muszli klozetowej.

Do takich prezentów należy dobrze znać gust i interesy swojego ukochanego. Różnorodność takich prezentów o długim terminie użytkowania bardzo wiele, komuś bardzo podobać zestaw do erotycznej gry w rozbieranego, inny bardziej wolą zestaw do karcianych sztuczek.

Wskazówka! Humoru prezenty, pamiątki i gry planszowe rzadko podobają praktyczne mężczyzn. Tacy kolesie w smaku więcej będzie funkcjonalny prezent, a nie gra lub gra logiczna.

Porady na temat wyboru prezentu dla ukochanej

Wybór prezentu wymaga przestrzegania kilku prostych zasad. Przestrzegając ich, dziewczyna może wybrać porządny prezent dla ukochanej osoby z minimalnym ryzykiem błędu.

Cztery proste zasady wyboru prezentu dla ukochanej:

 1. Wybrać prezent nie według swoich preferencji, a na smak ukochanego.
 2. Starać się zrozumieć, co człowiek uważa za istotne jako prezent.
 3. Nie oceniać prezent z punktu widzenia kwoty — ważna jest «interesujące» dla ukochanego.
 4. Podarować prezent w niezwykłej formie, w niezwykłym otoczeniu lub po prostu nagle.

Jeśli zachować tylko trzy pierwsze miejsca, to zjada ryzyko, że mężczyzna będzie naprawdę zadowolony, презенту, ale nie będzie w stanie poprawnie ocenić od razu. Szczególną wręczenie sprawia, że poświęcić pełną uwagę презенту.

Jak prawidłowo wręczać prezenty dla ukochanej

Aby jakoś dziwnie wręczyć prezent nie musi wyskoczyć z tortu w stroju tancerki. Można wręczyć z poszukiwaniem na mapie, aby przynieść wraz ze śniadaniem lub podczas niestandardowego romantyczną kolację.

Wskazówka! Nie wszyscy mężczyźni uważają za interesujące romantyczny wieczór z winem, świecami i podkładem muzycznym. Dla niektórych facetów więcej romansu będzie w butelce whisky, орущем rock i ukochanej dziewczynie w косухе. Ważne jest, aby i w tej dziedzinie wziąć pod uwagę gusta swojego mężczyzny.

Jeśli odpowiedni prezent ukochanej połączyć z romantycznym wieczorem we dwoje z kolejnych wyprawą do jego znajomych, to tylko wzmocnić jego przychylność. Zresztą, jeśli prawidłowo podejść do wyboru nie tylko na prezent, ale i samego mężczyzny, to z pewnością poczuje pragnienie dziewczyny wybrać dla niego coś specjalnego i docenić ten gest.