Co podarować ukochanemu na 23 lutego: zaskocz swojego mężczyznę

23 Lutego — jeden z tych wakacji, kiedy próbujesz zadowolić drogiego sercu człowieka, zaskoczyć go nieoczekiwane i miły prezent, dać mu swoją uwagę i troskę. Ale jeśli w pierwszy, drugi raz zaskoczyć nie jest trudne, to potem najciekawsze pomysły kończą i trzeba wymyślać coś nowego. I, jak na zło, kiedy trzeba — potrzebnych myśli nie ma. Ale przecież zadowolić jednoznacznie chce. Co podarować ukochanemu na 23 lutego?

Co podarować ukochanemu na 23 lutego: zaskocz swojego mężczyznę

Rozgrzejcie go ciepłym

Ponadto, zarówno w dosłownym jak i w przenośni. Młodemu człowiekowi będzie miło, jeśli pokażesz, że zależy ci na nim; nie tylko widać w nim przebojowa i obrońcy, ale i sami gotowi dać coś w zamian. Dobrym prezentem do takiego święta będą:

 • skarpetki, związane z ich rąk. To bardzo proste i szybkie — można je połączyć za kilka wieczorów, podczas gdy zrobić to tak, aby ukochany nie zauważyłem — na przykład, gdy on gra na komputerze lub ogląda ulubiony serial;
 • снуд. Bardziej wygodna i stylowa alternatywa dla шарфу. Z снудом będzie znacznie cieplej, a jeśli jest on również wykonany własnymi rękami, taki prezent będzie cenny podwójnie;
 • kolby. Tradycyjny armii akcesoria — zwykła aluminiowa manierka (lub więcej dobrej jakości wersja z bardziej wytrzymałych metali). Zapytaj, jak to ogrzać? Oczywiście, sam metal jest zimny, ale to, że w manierkę leje, ma zupełnie inny stopień;
 • Kolby z szklaneczką

 • alkohol w tematycznej butelce — w postaci szpady, pistolety, szpady. To prawda, tutaj trzeba patrzeć nie tylko na powłokę, ale i na treść — napój musi być wysokiej jakości, aby pić go było miło.
 • Ale to jeszcze nie jest pełna lista tego,co może zadowolić ukochanego w Dzień obrońcy ojczyzny. Możliwe, że czeka banalne prezenty (kosmetyki, skarpetki, chustki). Być może, jest pewien, że będzie romantyczna kolacja. A może on w ogóle nic nie czeka. I w tym przypadku radość z prezentu dostanie jeszcze więcej.

  Zorganizować program rozrywkowy

  Prezent prezentem, ale przyjemne emocje jeszcze nie został odwołany. Jeśli sam ukochany na ten dzień nic nie planuje, weź inicjatywę w swoje ręce. I wcale nie musisz umieścić go w poinformowana o planach: niech myśli, że nic nie będzie. Lub kolację dla dwojga. Im dłużej to pozostaje niespodzianką — tym lepiej. Co dać:

  Strzelnica

  • wizyta na strzelnicy. Obrońca musi umieć strzelać. I twój bohater na pewno umie, ale jak dokładnie? Pozwól, aby sprawdzić swoje umiejętności w profesjonalnej strzelnicy. Być może to stanie się jego nową pasją;
  • airsoft z przyjaciółmi. Ulubione sprawa chłopców w każdym wieku — «voynushki». Tylko w страйкболе wszystko naprawdę. I kiedy kula trafia — to boli. Ale to przecież nie bała się tego człowieka, tym bardziej, że w taki dzień;
  • spotkanie z wojsko współpracownikami. Na pewno po służbie w armii u ukochanej mężczyźni pozostali towarzysze, z którym chętnie rozdaje. Ale rzadko. Współczesne tempo życia, każdy ma swoje zmartwienia, a może nawet ich dzielą kilometry — przyczyn może być wiele. Co przeszkadza zorganizować niespodziankę? Niech on myśli, że to będzie kolacja dla dwojga, ale na miejscu czeka nie lada zaskoczenie. Co podarować ukochanemu na 23 lutego? Wydaje się, że ten problem jest już rozwiązany.

  Wskazówka! Aby umówić się na spotkanie, nie warto szukać kontaktów w telefonie — rogatek za taki zawód, może błędnie go zinterpretować. Lepiej korzystać z sieci społecznościowych — to łatwiejsze i bezpieczniejsze.

  Podaruj jego «ego»

  Nie zawsze prezenty tego dnia mają bezpośredni stosunek do armii. Wystarczy przypomnieć sobie, że twój ukochany mężczyzna ze wszystkimi wynikającymi z walorów tego statusu. I dać mu coś, co mu się spodobało. Na przykład:

  • zestaw narzędzi. Dobry prezent, jeśli lubi pracować rękami i wszystkie problemy w domu stara się sprzątać sam;
  • квадрокоптер. Zabawka, która wciąga równie mocno i dzieci, i dorosłych;
  • certyfikat na nowy smartfon lub tablet. Mało co może się podobać bardziej, niż nowy gadżet;

  Wskazówka! Jak duży był skandal, nie warto kupować smartfona lub tabletu. Lepiej zrobić tylko certyfikatem — wtedy człowiek będzie mógł wybrać dokładnie to, co mu się podoba lub do pracy. W przeciwnym razie po prostu będzie musiał korzystać z tego, co mu się daje, aby nie urazić twoje uczucia. Nawet jeśli urządzenie nie będzie mu zaimponować.

  • książkę. Zaskocz tak detektywem, bo dziś książki dają rzadko. Lepiej wybrać detektyw — ma większe szanse być zabawne;
  • tort w postaci medalu. Wszyscy mężczyźni to lubią. A jeśli chodzi o prezent na 23 Lutego, czy można obejść się bez świątecznego ciasta? Na pewno twój mężczyzna zasłużył na taką słodką nagrodę.

  Kto powiedział, że trudno jest wymyślić oryginalny prezent? Pomysłów jest wiele — wybierz najlepszą. Lub kilka, bo im więcej prezentów, tym ciekawiej!