Co podarować na Walentynki: pomysły niespodzianek

Każda para w święto wszystkich zakochanych zastanawia się co podarować na Walentynki ukochanej?. Często wybór wydaje na banalne niespodzianek, które organizowane są przez wielu sparować z roku na rok. To oczywiście miłe, ale chcę coś nowego. Jeśli nie boisz się nowych pomysłów, to czytaj dalej.

Pocałunek na 14 lutego

Najbardziej popularne prezenty w dzień wszystkich zakochanych, oczywiście, są misie, kwiaty, perfumy, czekoladki. Ale przecież to дарится i na inne ważne daty. Ten dzień jest poświęcony miłości, a więc i robić wszystko trzeba w imię tego jasnego uczucia. Jak wybrać prezent i nie dostać się pod wpływ stereotypowego społeczeństwa, скупающего misie i miękkie serca? Do tego włącz swoją wyobraźnię, ciekawe wyjście czai się tuż obok.

WAŻNE! Jeśli dobrze podążać za pragnieniami siebie w ciągu roku, to z wyborem prezentu problemów nie będzie.

Czym uszczęśliwić kobietę

Pocałunek na 14 lutego

Faktycznie dziewczyny już dość поднадоели pluszowe zabawki i pudełka czekoladek. Oczekują od swoich drugich połówek coś niezwykłego. Może chłopaki wiedzą nawet dlaczego, po prostu nie można dobrać odpowiedniego momentu. 14 lutego — właśnie ten moment! Nie przegap!

 • Oferta, na które można odpowiedzieć tylko «Tak!». Młodzi ludzie, na co dzień oprócz dnia zakochanych będzie najlepszym powodem? Można nawet nie bulić na wielkie święto, sama atmosfera tego dnia zrobi za ciebie wszystko. Trzeba po prostu zdecydować się na najważniejsze pytanie, na które na pewno usłyszysz magiczne «Tak».
 • Czas na trochę zapomnieć o stereotypowych Валентинках. Nadszedł czas na pionowych spowiedzi w oczy. Ale, oczywiście, bez atrybutów mimo wszystko nie może się obejść. Zaskocz swoją ukochaną ogromnym naręczem kolorowych kulek, pusty na każdym będzie napisany komplement. Zaśpiewajcie wzruszającą serenadę kochanie, zimą nestle śnieg pod jej oknem świeże stokrotki. Rób wszystko, na co brakuje fantazji. Wyznanie miłości — najlepszy prezent na dzień zakochanych.
 • Prezent własnymi rękami. To nie jest koniecznie wycięcia serduszko lub прибитая półka. Zaskocz! Nie trzeba być artystą, aby narysować obraz swoich uczuć na płótnie i podarować go ukochanej. Niech się udać nieprofesjonalne, ale z duszy. Jeśli ulubionej wiecznie brakuje półek na rzeczy, utwórz na ścianie «powietrza» szafkę, gdzie może leżeć problem. Tylko nie trzeba klasyfikowane prezentów własnoręcznie wykonane wody z kranu.
 • W normalnych czasach chłopcy i mężowie nie lubią chodzić po klubach, podczas gdy dziewczyny uwielbiają tańczyć. Umów się na jej trasę koncertową po klubach w tę świąteczną noc! A jeszcze lepiej, jeśli zaproś swoją ukochaną na niezapomniany tylko twój taniec przy wszystkich kibiców, bo dziewczyny tak lubią uwagę.

O czym marzy mężczyzna na 14 lutego

WAŻNE! Miłości, oczywiście, byłoby miło, aby zobaczyć swoje ulubione w opakowaniu, ale to nie jest głównym prezentem.

U facetów pragnienia bardziej przyziemne i nie unoszą się gdzieś w romantycznym. Aby zaskoczyć swojego mężczyznę, trzeba myśleć głową, a nie sercem. Czego oni zazwyczaj chcą? Spokój, smaczne jedzenie i seks. Trzeba się pogodzić z tego planu.

 • O czym marzy silny podłoga w pierwszej kolejności w najbardziej miłosny dzień w roku? Oczywiście, o wykonywaniu swoich seksualnych fantazji. Prawo to może ci nie powiedzieć, o czym marzy po nocach. Przyjrzyj się ponadto, na co zwraca uwagę. Jeśli jesteś wystarczająco blisko, poznać jego myśli będzie trudne. Oczywiście, nie można traktować normalne wyjście bielizna jako prezent, to będzie nie fair. Przygotuj show-program, po której już inna niespodzianka nie będzie potrzebny.
 • Wielu ludzi szczerze przyznają, że marzą o spokoju w ten dzień. Nie chcę nigdzie iść, nic dawać. To najlepsze wynagrodzenie — wybawienie od miłosnych namiętności w ten dzień. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, to dlaczego nie? Świętuj 14 lutego oddzielnie od siebie? Oczywiście, to nie jest prezent wygląda romantyczny, ale ma i zalety. Z dziewczynami można wysłać na męski striptiz i podziwiać «aniołki», a twój mężczyzna uzyskać pożądany prezent. Wszyscy są szczęśliwi. Tylko przed tym porozmawiaj części «dnia wolności», aby w dniu wszystkich zakochanych nie разругаться w puch i proch.
 • Faceci też lubią zaloty, nie wszystkie dziewczyny coraz. Silny podłoga też chcą zrelaksować się w wannie z pianą i napić się wina z winogron. Zorganizować to umiłowanego! Stań się dla niego na 1 dzień najniższej romantyczna służbą, spełniającą zachcianki. Chłopaki to docenią, tak i dziewczynom podobać wdzięczność.
 • Mężczyźni kochają podróże! 14 lutego już nie jest tak zimno, вывезите swojego chłopaka na kebab! Tak, to właśnie nie on ciebie, a ty jego. Natura i smażone mięso — świetny prezent od ukochanej dziewczyny.
 • Notatnik życzeń. Zrobić to bardzo proste: na każdym kartce napisz, co możesz wykonać dla przyjemności swojej ukochanej. Niech on zarządza swoimi kuponami i będzie szczęśliwy.
 • Prezent na 14 lutego mężczyźnie

  Walentynki obchodzę na całym świecie. Każdego roku z półki sklepów znikają tysiące misie i serc, papierowych Walentynek i czekoladek. To, oczywiście, wszystko szalenie słodkie i romantyczne, ale już stereotypowo. Jeśli rzeczywiście chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę — włącz wyobraźnię. Клишейный niespodzianka — to nie jest wyjście. Przecież w ten dzień trzeba okazywać miłość w nietypowy sposób.