Wybór prezentu dla męża na Walentynki

Wybrać prezent ukochanemu mężczyźnie zawsze trudne, nawet jeśli już się rozpoczęła życie rodzinne i od siebie prawie nie ma tajemnic. Niemniej jednak, dla małżonków «ze stażem» wybór odpowiedniego prezentu jest równie istotne, jak i w pierwszych dniach znajomości. Co kupić mężowi na Walentynki, jeśli wolisz dawać wyłącznie niezbędne i przydatne znaki uwagi, podpowie nasz artykuł.

Wybór prezentu dla męża na Walentynki Prezenty są różne, należy przed zakupem należy wziąć pod uwagę osobowość twojego partnera. Jeśli jeden mężczyzna będzie zadowolony z nowej wiertarki lub шуруповерту, inny prezent należy szukać na stoisku perfumeryjnym. Uniwersalny dla każdego przypadku prezentu po prostu nie istnieje. Standardowo, wszystkie przedmioty, tak czy inaczej, pozwalające przedstawić w formie prezentu można podzielić na kilka kategorii. Którą z opcji wybrać, i czy nadaje się on właśnie mężowi — zdecydujcie sami.

Dodatkowe prezenty

Tradycyjnie kobiet na 8 Marca obdarowują przybory kuchenne, sprzęt agd i po prostu kuchenne bibeloty. Tu nie ma nic krzywdzącego i złego, zwłaszcza, jeśli nie masz nic przeciwko takich darów. Mężczyźni, których funkcjonowanie w warunkach domowych nie jest ograniczona uspokojenie leżącej na kanapie i trasą: sypialnia–kuchnia–toaleta, bardzo zainteresuje możliwość dostać prezent niezbędny w gospodarstwie narzędzie. Dla człowieka, szczerze «chory» podobnymi rzeczami, taki prezent będzie zbliżona do konstruktora dla dziecka: on na pewno będzie chciał nie tylko zebrać–rozebrać zakup, ale i wypróbować go w akcji.

Dla nowo małżonków to będzie jeszcze i swoistym testem na zapobiegliwości: jako młody mężczyzna zareaguje na takiego намеку i nie pomoże w końcu zainstalować okap lub półki do kuchni. Jedyna trudność — przy zakupie lepiej szansą zapytać, czegoś благоверному do szczęścia nie brakuje. Ze sobą do sklepu, można wziąć przyjaciela lub krewnego, również mającego pojęcie o tych sprawach, aby nie wpaść w pułapkę i nie kupić niskiej jakości lub niewygodne narzędzie.

Do praktycznych prezentów można przypisać ubrania: swetry, szaliki i domowe kapcie — wszystko to, co nie wymaga szczególnie dokładnego przestrzegania rozmiarów i zmieści się w każdym przypadku. Sceptyczne uwagi o banalności takiego prezentu można rozwiać, na przykład, oryginalnym wzorem lub wykonywania podobnej rzeczy.

Tematyczne prezent

Tutaj należy skupić się na hobby lub zawód męża. Rybaka jakąś cewkę lub przystawkę (również wskazane jest, aby wybrać ze kompetentny człowiek); zawodnik — gimnastyczna, pocisk, kształt lub bogate w krokomierz i mankiet; mąż-компьютерщику nowy gadżet lub program komputerowy, za radą specjalisty. Dla kierowców najlepszym prezentem będzie nowa magnetofon lub inne sprzęt do «jaskółki», kreatywnym ludziom będzie miło dostać ciekawą książkę lub bilety do teatru, kina czy na długo oczekiwaną wystawę. W sumie pomysł zrozumiała, ale wydajność będzie zależeć nie tyle od ciebie, ile od możliwości finansowych.

Prezent «w temacie» może być i po prostu świątecznej symboliki: serduszka i kolorowe kartki walentynkowe jeszcze nikt nie został odwołany i niech taka pamiątka nie spowoduje nadmiernego entuzjazmu u mężczyzn, ale jak uzupełniająca upominek i pamiątkowy znak nada się idealnie.

Spa dla mężczyzny

Indywidualny prezent

To, przede wszystkim, wyłącznie dla jedynego użytkowania. Klasyka gatunku — maszynki do golenia i zestaw kosmetyków. Znowu banalne? Włącz wyobraźnię i rozmieść wręczenie taki sposób, aby twój cenny sam nie wiedział, jak on kiedyś żył bez tego narzędzia! Asortyment różnych mechanicznych i elektrycznych maszynek do golenia, триммеров i innych mechanizmów pozwoli dobrać model dla najbardziej wrażliwej skóry, a męża — pozbawić codziennego tortury od jednorazowych maszyn.

Garnitur i maszynki do strzyżenia włosów, w szczególności, jeśli żona ma brodę lub wąsy. Woda toaletowa i kosmetyki również w złota, co najważniejsze, wziąć pod uwagę gusta wybrańca, a nie własne. Również ważne będzie wręczenie godzin, nowego telefonu lub tabletu, złotych lub srebrnych ozdób i po prostu ulubionego koniaku lub odmiany kawy.

Dobry alkohol

Prezent «z sensem»

Tutaj chciałbym przytoczyć przykład bielizna erotyczna (którego istnieje wiele rodzajów właśnie dla mężczyzn), karnet na siłownię (tu aluzja zrozumiałe), łóżeczka dziecięce śpioszki lub test ciążowy (pozytywne oczywiście), w sumie nadaje się wszystko, co chcesz zaintrygować i zaskoczyć swojego mężczyznę.

Jako przykład można przytoczyć jedną znajomą parę, w której facet nadmiernie interesował się grami komputerowymi w «battle tank», a ulubiony, zamiast narzekać i zabraniać, dała właśnie na Walentynki… wirtualną lepszą zbroję i jakieś specjalne pociski do udanej zwycięstwa. Zachwyt młodego człowieka nietrudno sobie wyobrazić, w tej chwili para bezpiecznie przerodziła się pasja męża i wychowuje dwuletniego przyszłości czołgisty.

Tort z piwa

Własnymi rękami

Ta kategoria jest bardzo istotne, aby tymczasowo bezrobotnych kobiet i matek w dekrecie. Wiele kobiet wstydzi się wydawać nie swoje pieniądze na prezent dla ukochanej i dlatego zawsze chętnie możliwości zaskoczyć oryginalnym i niezwykłym prezentem.

Miłośnik szyć i robić na drutach, można skonstruować ciekawe rzeczy, na przykład, domowe kapcie w postaci wyżej wymienionych czołgów. Podczas należnych artystycznych umiejętności — spróbować pomalować ściany w domu lub, w skrajnym przypadku, w garażu. Masaż będzie właściwe w taki dzień, jak i oryginalny tort lub danie.

Kapcie czołgi

Piękny i oryginalny prezent — plakat z krótką historią randki lub przelewem najlepszych cech swojego męża. Do jego tworzenia nie trzeba specjalnych umiejętności artystycznych lub kosztów finansowych. Podobne przykłady można często spotkać na portalach społecznościowych, ale główną cechą jego będzie w wyjątkowości i niepowtarzalności tego arcydzieła.

Plakat ukochanej

Symboliczny prezent

Tego typu prezentów o długim terminie użytkowania może również nie być w smaku absolutnie wszystkich przedstawicieli silnej połowy ludzkości. To przede wszystkim zdjęcia i wideo wspólnych chwil, które można złożyć w formie barwnego plakatu lub muzycznej krojenia. Dobrym popytem cieszą się teraz rodzinne zdjęcia z sesji, które można synchronizować się do tego święta, a można zrobić corocznym wydarzeniem.

Nie należy zapominać, że Walentynki — święto miłości i prawdziwej miłości. Kolacja przy świecach lub wycieczka w «światło» (nawet jeśli jest to kino lub spacer w parku) zawsze na bieżąco i niezapomniany prezent. Można po prostu spędzić ten dzień tylko we dwoje, zwracając na siebie cenny czas i uwagę.

Kolacja przy świecach