Dzień mężczyzn – robimy zakłady na najbardziej korzystne prezenty!

Jak tylko zbliża się 23 lutego, wszystkie kobiety zaskoczony pytaniem – co można podarować przyjacielowi, ukochanej mu, synowi, однокласснику… Wszyscy mężczyźni czekają na miłych niespodzianek, i mieć nadzieję, że nie będą przedstawiać banalne maszynki do golenia, pianka do golenia lub skarpetki. Chcesz proszę naprawdę, znaleźć kreatywne i dobre pomysły, i wybrać coś naprawdę wartościowego!

Dzień mężczyzn – robimy zakłady na najbardziej korzystne prezenty!

Ważne: przy wyborze co kupić mężczyźnie na 23 lutego męża lub syna, lub znajomego, należy jednocześnie wziąć pod uwagę cały szereg czynników. Zwróć uwagę na gusta i styl życia mężczyzny. Najlepiej – jeśli będziesz wiedział, o jakie rzeczy marzy, co bardzo chce mieć – spełnienie marzeń będzie najlepszym prezentem dla każdego człowieka. Ale są kreatywne i dobre pomysły, które sprawdzą się zawsze – jeśli wziąć pod uwagę wiek, twoje relacje i to, jak blisko, styl życia i styl mężczyzny, można wybrać bardzo dobry niespodzianka. Najważniejsze jest, aby nie spieszyć się i wybrać mądrze.

Prezent od mamy

Pytanie, co dać synowi na 23 lutego, niepokoi każdą opiekuńczą mamę każdego roku – i starszy obrońca, tym więcej kłopotów z prezentem, tym trudniej mu się podobać. Ale są dobre opcje, które zadowolą każdego nastolatka.

 1. Łamanie głowy nad pytaniem, co dać synowi na 23 lutego, aby go zaskoczyć, postaw zakład na fajne nowinki technologiczne. Gumowa klawiatura do komputera – tylko to, co mu się spodoba! On na pewno przyjdzie w zachwyt od takiego pomysłu, i będzie zadowolony z tego, że ma kochających rodziców piękna fantazja, a oni nie dali mu coś nudnego. Niezwykła, bardzo cienka klawiatura, którą można zginać, jak chcesz, funkcjonalne i stylowe – to, że trzeba facetowi!
 2. Gumowa klawiatura do komputera

 3. Ponadto, syna można śmiało dać dotykowe rękawiczki. Każdy dziś ma dotykowy telefon, a zimą z niego korzystać na ulicy niewygodne – trzeba w niskich temperaturach zdejmować rękawiczek z rąk. Aby zadbać o ciepło i komfort ukochanego syna, można śmiało darować takie specjalne rękawiczki do smartfona, będzie miło! Są one stylowe i niezwykłe, i on na pewno będzie z radością nosić i używać.
 4. rękawiczki dotykowe

 5. Nie wiesz, co podarować synowi na 23 lutego, i chcesz, aby prezent naprawdę zachwycony? Zestaw komputerowy geniusz nadaje. Nie ma pomysłów na udany – w zestawie wszystko, co przyda się miłośnikowi komputera – odkurzacz do klawiatury, podgrzewacz do kubków i wiele innych niezwykłych i kreatywnych, ale co najważniejsze – bardzo przydatne rzeczy! Można, patrząc na zestaw, nie można nawet zrozumieć, co to za rzeczy, ale wierzcie mi – są one bardzo potrzebne twojemu synowi, jeśli spędza kilka godzin dziennie przy komputerze. Nie pożałujesz!

Zestaw komputerowy geniusz

Dobre pomysły na dobrego człowieka

Wybierając prezent przyjaciela, pracownika, przyjaciela człowieka, potrzebne są pomysły na prezenty kreatywnych, ale żeby to było tanio i tandetnie, ale ze smakiem. Takie pomysły ma!

 1. Wybierając, co kupić mężczyźnie na 23 lutego, należy zwrócić uwagę na oryginalny i elegancki notatnik z czarnymi kartami. Takie coś każdemu się spodoba! Niezwykłe czarne arkusze, i w komplecie – białe lub kolorowe długopisy. Bardzo nietypowe, stylowe i fajne – znajomemu spodoba się wyjątkowo!
 2. notatnik z czarnymi kartkami

 3. A bliskiego przyjaciela można przedstawić bardzo fajny prezent – parasol dla jednego! Wiele już widziałem oryginalny parasol dla dwojga, ale nie ma jednego – to śmiały odpowiedź! Nie ma się nazywa «egoista», i we dwoje pod nim nie ma miejsca. Jeśli twój przyjaciel lubi niezwykłe pomysły, wszystkie kreatywne i zwracająca uwagę, to bardzo wysoko ocenia taki prezent!
 4. parasol dla jednego

 5. Jeśli nie wiesz, co podarować na 23 lutego do swojego przyjaciela, jest niezwykła i bardzo fajne oświetlenie do łazienki! To nie może się nie podobać, podświetlenie będzie najlepszą zwykłą łazienkę magia, magiczne i elitarnej. Kąpiel będzie teraz dla niego nie jest prostym zabiegiem, a szczytem relaksu i przyjemności. Proste, oryginalne i bardzo stylowe!

podświetlenie do kąpieli

Czym zaskoczyć kolegów?

Wszystkie dziewczyny i nauczyciele łamią sobie głowy nad tym, co dać na 23 lutego chłopców z klasy. Prezenty będą takie same, ale muszą podobać się każdemu, a nie jest to łatwe. Ale ma niezłe pomysły, które na pewno uratują sytuację.

 • Prosta, ale niezwykła pamiątka, że można dać kolegów na 23 lutego – USB-wentylator! Stylowy, nowoczesny i bardzo przydatny. Na pewno spodoba się każdemu!
 • USB-wentylator

 • Jeszcze można zadowolić kolegów, i zesłał im fajne i śmieszne alarmy w postaci dynamitu. Budzik – rzecz dla ucznia konieczne, aby nie budzić się lekcje, a taki kreatywny i zabawny na pewno spodoba się każdemu chłopcu w klasie!
 • alarmy w postaci dynamitu

 • Jeszcze jeden bardzo oryginalny upominek, który można wybrać dla kolegów, to ciepłe rękawiczki «lubię to». Nie ma wątpliwości, że na portalach społecznościowych «siedzą» wszyscy chłopcy, tak, że oni docenią pomysł! I z przyjemnością będą nosić rękawice.

ciepłe rękawiczki mi się podoba

Ukochanej – wszystko, co najlepsze

Oto pytanie, co dać chłopakowi na 23 lutego, lub czym pocieszyć męża, już trudniej. Tu trzeba czegoś bardziej osobiste, cenne i pożądane.

 1. Ładna pamiątka, który mu się przyda – to USB podgrzewacz do kubków! Teraz herbata lub kawa nie będzie się ochładzać w pobliżu komputera, aż ulubiona gra lub nie działa. Bardzo kreatywna rzecz, stylowe i nowoczesne, a co najważniejsze – bardzo przydatne!
 2. Jest bardziej romantyczny pomysł, co dać chłopakowi na 23 lutego – to zegar z piasku! To nie jest klepsydra, a zwykłe ściany, ale na ich powierzchni piasku, na którym można pisać i rysować wszystko, co chcesz. Bardzo oryginalna i romantyczna idea, która zachwyci ukochaną!
 3. zegar z piasku

 4. Aby zadowolić ukochanego, można przedstawić dla niego kreatywny notatnik. Ale to nie jest łatwe, a dla najbardziej utalentowanego człowieka! Taka notatnik będzie podnieść nastrój i samoocenę, i będzie, a ty продемонстрируете swego wybrańca, że uważasz go najbardziej utalentowany!
 5. notatnik dla najbardziej utalentowanego człowieka

 6. Myśląc, co dać mężowi na 23 lutego, spójrz na ten wyjątkowy «unkillable» walizkę! On naprawdę jest wieczny, i co by z nim nie robili, to nie utrzyma. Świetna rzecz dla mężczyzny, który często popełnia podróży. Mu się spodoba!
 7. Świetny pomysł, co kupić mężowi na 23, to przenośne krzesło! Wygodne, stylowe, zwięzły i kompaktowy – można go zabrać ze sobą wszędzie, i zapomnieć o dyskomfort! Na nim można siedzieć na łonie natury, na plaży lub ryby, odpoczywać lub nawet medytować. Mu się spodoba!
 8. przenośne krzesło

 9. No a балагуру i wesołka spodoba «pijani kostki»! gra alkoholowa dla dorosłych firmy, która sprawi, że uroczystość lub imprezę jasnym i radosnym wydarzeniem. Spodoba się mężowi i twoim gościom!
 10. pijani kostki

  Opcje dla «męskich» prezentów jest bardzo wiele, a wszystkie one są dla kogoś idealne, komu coś nie pasuje z wielu powodów. Najważniejsze, to pamiętać, że wybrany prezent powinien nosić w sobie miłość i troskę, wyrażać szacunek do wewnętrznego świata i zainteresowań mężczyzny lub chłopaka, i demonstrować swoje uwagi do niego. Prezent wybrany z uwagą i miłością, zawsze będzie najlepszy!