Niż zadowolić dziewczynę od 7 do 12 lat w Nowy Rok?

W przeddzień święta wszyscy rodzice szukają dobre prezenty na Nowy rok dla dziewczyn, bo małe księżniczki tak trudno zadowolić.

Istnieje wiele niespodzianek, które można przedstawić córkom, najważniejsze — aby wybrać prezent noworoczny według wieku i z duszą.

Niż zadowolić dziewczynę od 7 do 12 lat w Nowy Rok?

Co jest dobre dla 7-letnich dziewczynek

7 lat — bardzo delikatny wiek, kiedy dzieci jeszcze wierzą w bajki, więc bezpośrednio pytać o pożądanym сюрпризе nie warto. U dziecka powinno pojawić się wyczekiwanie na święta, więc trzeba dokładnie dowiedzieć się, co podarować dziewczynce w wieku 7 lat na Nowy rok u niej samej.

Można to zrobić w ciekawy sposób, na przykład, poprosić ją, aby napisać list do Dziadka Mikołaja lub Krzyżowej Fee. Po tym, jak dziecko wyłoży wszystkie swoje marzenia na papierze, rodzice będą mogli je przeczytać i wybrać z listy najbardziej do zaakceptowania prezent.

W prezentowanej kategorii wiekowej dzieci psychologowie radzą, aby dawać ci prezenty, które będą mogły rozwijać talenty i zainteresowania dziecka. Jeśli dziewczyna interesuje się książkami, to doskonała opcja — przedstawić fascynujące kolorowanki, gry edukacyjne i gry logiczne i, oczywiście, książki dla dzieci. Mała ciągnie się do muzyki? W takim przypadku jako prezent sprawdzą się zabawki, syntezatory i mikrofony, aby dziewczynka mogła poczuć się prawdziwą piosenkarką.

Jeszcze jeden prezent, który z pewnością spodoba się każdej dziewczynce — zwierzę. To może być każdy: kotek, szczeniak, papuga lub chomik. Najważniejsze, aby dziecko nie miało alergii na zwierzęta i dziecku naprawdę chciało się grać z nowym przyjacielem.

Dziewczynka rozwija prezenty na nowy rok

Wybieramy niespodziankę 8-letnią dziewczynkę

W 8 lat dziewczynka już chce zrobić bardziej dorosły prezent, dlatego często rodzice kupują drogie telefony komórkowe lub netbooków. Dorośli kierują się tym, że dzieci też muszą się rozwijać w nogę z czasem, ale psychologowie ten pomysł nie obsługują. W 8 lat dziewczyna to jeszcze dziecko i nie trzeba zabierać w niej dzieciństwo z pomocą spadają techniki.

Noworoczny prezent powinien dać bajkę, podkreślają magię i czary tego dnia, więc w 8 lat wspaniałą niespodzianką pod Świąteczną choinkę będą pozytywki. Dziewczyna będzie bardzo ciekawe otwierać taka niespodzianka, cieszyć się odtwarzany melodii i obserwować taniec porcelanowe baleriny. Do tego jest wystarczająco dużo «sezonowych» modeli, na przykład, sylwester wariant z padającym śniegiem zachwyci każdą dziewczynę.

Jeszcze jednym wspaniałym rozwiązaniem świątecznej niespodzianki w 8 lat będą szkatułki do przechowywania «ozdoby». W 8-letnim wieku dziewczyny uważają się za wystarczająco starszymi i wszyscy powtarzają za mamą. Chcą mieć piękne spinki do włosów, biżuterię i подвесочки, a wszystko to «bogactwo» trzeba gdzieś umieścić, więc шкатулочки — dobry prezent. Takie produkty mogą być drewniane, z szufladami lub ręcznie w różowych kolorach.

Dziewczyna w 8 lat na Nowy rok można dać i zestawy herbat, które doskonale nadają się do gry w lalki. Najważniejsze jest, aby zestaw był фарфоровым, ponieważ plastikowe modele — zły pomysł.

Poza tym, 8-letnie dziewczyny cieszą się doskonałym фарфоровым lalki, które można grzebień i opiekować się nimi, jak z młodszymi braćmi. Świetny rozwijających się prezentem będą teatry lalek, projektanci lub mozaiki. Dla kreatywnych natur podejdą ceramiczne figurki i zestawy modelarskie.

8-letnie dziewczęce cieszą zabawka aparatu lub małym nadają машинкам, na których można szyć stroje dla swoich lalek.

Pudełko guma Love Is

Świąteczne niespodzianki w 9-10 lat

Co dać na Nowy rok dziewczynki w wieku 9 lat, bo taka okresie przejściowym między lalkami i dorosłych makijażem. W tym wieku dziewczyna jest już chce być dorosła, więc i prezenty powinno się dobierać odpowiednie. Na przykład, świetny nowy rok niespodzianką będą ozdoby: kolczyki, naszyjniki, кулончики.

Prezentowane akcesoria musi wywoływać u dziecka radość, a także podchodzić pod jej stroje. Zakupy dla łucyjki 9-lat doceni hustki, portfele, zegarki, pudełka-kosmetyków, stylowe, kolorowe torebki z ich ulubionych postaci z kreskówek. Wraz z косметичками można dać zestawy kosmetyków dla dzieci, ponieważ jest to prawdziwy hit dla młodych księżniczek.

Dla aktywnych dzieci podejdą łyżwy lub ich letni opcja — kółka, a jeszcze dobrym pomysłem będzie skuter lub rower. Jeśli 9-letnie dziewczynki zafascynowanych twórczością, to można dostać od Dziadka Mroza różne gry edukacyjne, sztalugi do malowania lub oryginalne zeszyty książki. Najlepsza opcja — kup bon upominkowy do sklepu zabawki dla dzieci, aby młoda dama mogła samodzielnie wybrać sobie prezent.

Jeśli córka ma 10 lat, to tutaj jest mniej więcej taka sama sytuacja, ponieważ jej znacznie więcej chce uzyskać dorosły niespodziankę na Nowy rok. Mogą to być złote kolczyki, zegarki, portfele lub tablety. Jeszcze jeden pomysł, że można wybrać dziewczynki, w wieku powyżej 8 lat — pamiętniki z замочками, kupując z unikalnym wzornictwem.

Niespodzianki w 11-12 lat

U rodziców, u których ponad dorosłe córki, przed Nowym rokiem pojawiają się pytania, co dać dziewczynie 11 lat. W wieku 11 lat młode piękności bardzo wybredni i niejednoznaczne, im znacznie trudniej zadowolić. Z jednej strony, to jeszcze lubi hałaśliwe gry, ale z drugiej — stara się naśladować mamie lub starszej siostrze.

Najważniejsze, dziewczynki 12 lat dać rozwija niespodzianka. Może to być laptop lub tablet do komunikacji z rówieśnikami i szukanie ciekawych informacji. Pod choinkę można również umieścić i odtwarzacz mp3, jeśli dziecko ma skłonność do muzyki, lub kilka książek — z miłości do czytania. Małe damy tej grupy wiekowej docenią piękne bluzki, buty i sukienki.

Dziewczynka trzyma prezent noworoczny

Zaskoczyć swoją córkę lub siostrę 11 lat i oryginalnych niespodzianek. Na przykład, wspaniały pomysł — zamówić tematyczną sesję zdjęciową i pod choinkę umieścić certyfikat.

Dziewczynce spodoba przemiana w prawdziwą małą wróżkę lub Kopciuszka (w zależności od wybranego tematu zdjęć). Dla wielu dziewczyn w wieku 11 lat idealny prezent-portret, wykonany prawdziwym artystą na zdjęcia christiny.

Słodkie prezenty dziewczynki na Nowy rok

Co dać dziewczynie na Nowy rok 2017 — tak to słodycze, tym bardziej, że nadają się i dla 7-11 lat i 12-letnich lady. Jeśli zrobić oryginalny słodki prezent, a nie po prostu kupić w sklepie zwykłą czekoladę, to dziecko będzie bardzo zadowolony. Słodycze nie staną się głównym prezentem, ale dobrze uzupełniają noworoczny niespodzianka. Oryginalny pomysł — słodkie pieniądze, które będą dla dziewczyny w każdym wieku.

To element dorosłości, a jednocześnie pyszne bonus. Teraz bardzo dużo kuponu czekolady różnych figurek, które na pewno spodobają się każdej сладкоежке. To mogą być i zające, dziadek Mróz ze snow maiden, choinki, filiżanki, telefony itp. Jeśli z wyprzedzeniem zamówić oryginalną czekoladową figurkę, to można bardzo miło zaskoczyć ukochaną.

Ciekawy pomysł — kupić specjalny tajemniczy woreczek, w który składany różne ulubione czekoladowe wyroby dziewczyny, aby ona losowo wyciągała tę lub inną słodycz z woreczka.

Dać dziecku na Nowy rok można wiele różnych rzeczy, ale najlepszy prezent — ten, o którym dzieci od dawna marzą. Bo kiedy marzenia się dziać, jeśli nie w Nowy rok.