Różne pomysły na prezenty dla babci do Nowego roku

Już wkrótce taki cudowny i wszystkie ulubione święto – Nowy rok. Jest to magiczny czas, spełnienia marzeń i oczywiście prezentów. I wszyscy jesteśmy w przeddzień zerwać głowę nad wyborem prezentu dla swoich bliskich. A czy pamiętasz o ukochaną babcię? Bo ona tak ważna jest nasza uwaga i troska. Spróbujmy zrozumieć, co dać babci na Nowy rok, aby zadowolić i zaskoczyć ją.

Różne pomysły na prezenty dla babci do Nowego roku

Dodatkowe prezenty

Starsza osoba na pewno się ucieszy przydatnych rzeczy, które będą przydatne w życiu codziennym. Taki prezent pomoże ci wyrazić swój ciepły stosunek i uznanie.

«Warto tylko pomyśleć i przypomnieć sobie, czego brakuje w domu u babci».

Dla komfortu i przytulności

pled i kolorowanka dla babci

Każdej kobiecie będzie miło siedzieć na długie zimowe wieczory z książką lub przed telewizorem, odziany w miękkiej szal lub chustę. Jeśli nie chce się dać banalne prezenty, można zaskoczyć ojczystego człowieka oryginalne pantofle z podgrzewaną wodą lub piękną narzutą z rękawami. Takie rzeczy na pewno nie pozostaną bez sprawy leżeć.

Do kuchni

rękawice prezent babci

Lubisz babcine pierożki i inne kulinarne arcydzieła? Ułatw jej praca i ciesz kuchni agd lub przydatnych akcesoriów. Doskonałymi pomocnikami będą:

 • blender;
 • mikser;
 • garnek;
 • мультиварка;
 • parowar;
 • wagi produktów.

Przydatne drobiazgi w postaci zestawu czytelny lub ręczników, form do pieczenia lub puszek dla zad również będą bardzo przydatne.

«Doskonałym dodatkiem do takich prezentów może stać się książka z przepisami. Niech babcia i dalej rozwija swoje kulinarne talenty!»

Prezenty dla nastroju

prezent dla babci nastroju

Do tego, aby taki prezent okazał się istotny, ważne jest, aby wiedzieć, co lubi i czym się interesuje twoja babcia. Możliwe, że заядлая podróżnik lub uwielbia sztukę. Wolnego czasu, zwykle u starszych ludzi jest mało, ale wydać go dla mojej przyjemności mogą nie zawsze. Dlaczego nie zaskoczyć ukochaną osobę i nie dać wiele nowych emocji?

Bilet do kina

Z pomocą biletu na кинопремьеру, teatralną inscenizację, koncert lub wystawę można dać kobiecie wiele miłych chwil. Niech ona w końcu отвлечется od domowych spraw i troski o wnukach lub правнуках i spędza czas z korzyścią dla siebie. Nie mniej przyjemne będzie miała kłopoty w przeddzień tego wydarzenia, bo trzeba i dobrać strój, fryzurę zrobić.

Podróż

Daleko nie każdy emeryt może sobie pozwolić na podróż. A dlaczego nie podobać babcię rundzie dnia wolnego? Podobnych programów dzisiaj masa, to:

 • pielgrzymki wycieczki do miejsc świętych;
 • kąpiel w gorących źródłach;
 • poznawcze wycieczki.

Aktywna starsza kobieta na pewno będzie zadowolona z takiej możliwości odwiedzić w nowych miejscach.

Na pamięć

Z wiekiem ludzie stają się sentymentalni, więc można uszczęśliwić babcię jakimś подарочком dla duszy. Wybór jest ogromny: drzewo genealogiczne z ramkami, kubek lub cyfrowy poduszka ze zdjęciami wszystkich wnuków, kolorowy album, wykonany własnymi rękami. Dla osoby w podeszłym wieku takie rzeczy znaczą o wiele więcej, niż tylko oryginalną pamiątkę.

Prezenty dla zdrowia i urody

prezent dla babci dla zdrowia i urody

Nie można zapominać, że babcia – to przede wszystkim kobieta. A każda przedstawicielka płci pięknej pragnie zachować piękny, młody i być zdrowym. Warto więc zachęcić do tego.

Kosmetyki i perfumy

Pani, która nie chce się starzeć, na pewno przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu. Jeśli dobrze wiesz, jakie kosmetyki woli babcia, a także jej ulubiony zapach, to zadanie znacznie uproszczone. Jeśli nie, to certyfikat w salon kosmetyczny lub masaż staje się magiczna różdżka.

Towary dla sportu

Dziś z przejściem na emeryturę daleko nie wszystkie kobiety spieszą się starzeć i безвылазно siedzą w domu. Jeśli twoja babcia nie przeciwko aktywnego wypoczynku i czuwa nad jego postacią, podaruj jej coś pożytecznego, na przykład, można podarować w prezencie:

 • kije do nordic walking;
 • strój sportowy;
 • domowy symulator;
 • krokomierz.

Również aktywną kobietę, na pewno ucieszy karnet na basen, jogę, pilates lub inne zajęcia grupowe.

Troska o zdrowie

Niestety, z wiekiem chorób i problemów ze zdrowiem jest coraz więcej. Dla osoby w podeszłym wieku nigdy nie będzie zbędne urządzenie medyczne, na przykład, elektroniczny ciśnieniomierz lub glukometr.

«Jeśli babcia źle zasypia, można zadowolić jej ortopedyczne poduszki z kojące ziołami w środku. Ona doceni taki prezent i zrozumie, jak dbasz o nią».

Prezenty dla hobby

Prezent dla babci hobby

Świetnie, jeśli twoja babcia coś jest zajebisty i ma hobby. To jej na pewno przydadzą się jakieś przydatne rzeczy związane z jej ulubionym zajęciem.

Towary dla kreatywności

Jeśli kobieta lubi robótki, można zadowolić jej nowej dobrej przędzy, szablony do haftu, komplet szprych, haczyków i czymś podobnym. Też jej się przyda piękna szkatułka do przechowywania różnych akcesoriów i narzędzi.

Kwiat plantatorów i дачницам

U babci jest domek letniskowy, gdzie spędza całe lato? Lub jej parapet заставлен kwiaty doniczkowe? Podaruj jej wtedy nowymi roślinami lub przydatnych akcesoriów do pielęgnacji roślin. Dzisiaj przez cały rok w sprzedaży są piękne i nawet egzotyczne doniczkowe kwiaty. Dlaczego nie zasilić бабушкину kolekcję jednym z nich? Można dać również:

 • dekoracyjne figurki do złożenia;
 • narzędzia do podlewania roślin;
 • nowe doniczki do sadzonek.

Własnoręcznie prezent

Prezent dla babci własnymi rękami

Tutaj wybór zależy od tego, co umiesz robić. W każdym razie babcia zawsze będzie miło проявленному uwadze i prezent od wnuka lub wnuczki, robić je własnoręcznie. Można zrobić coś pożytecznego:

 • połączyć ciepły szalik;
 • haftowane serwetki;
 • ugotować pachnące mydło.

Dróg dla starszej kobiety będzie jakiś dodatek związany ze świętem, mogą to być ozdoby świąteczne lub noworoczne świece, wykonany własnymi rękami.

Cokolwiek zdecydujesz można podarować babci, nie zapomnij o pięknej dekoracji prezent i duchowej mowie.