Prezenty na ślub własnymi rękami – мастерим na radość nowożeńcom

Ślub to zawsze jest zabawa, to zawsze w naprawdę dobry nastrój. I naiwnie liczyć, że cały ten pozytywny zależy wyjątkowy sposób od nowożeńców. Wręcz przeciwnie, każdy odpowiada w pewnym stopniu za to, aby wakacje naprawdę się udał. Każdy ma swoją funkcję. Na przykład, ktoś przeczyta mowa taką, że zawsze będzie zabawne i wzruszające zarazem. Kto sprawdzi się w ślubnych konkursach, co potem zdjęcia z tej osobie wraz ze zdjęciami pary młodej jeszcze długo będą chodzić na portalach społecznościowych (i nie tylko). No a jak ktoś zrobi prezent na ślub własnymi rękami – taka, że zostanie zapamiętany na długo i doładuje prawdziwym pozytywem i dobrym nastrojem. Co z tego ważniejsze? Wszystko w około jest równie ważne. Przyjrzyjmy się jednak dokładnie w ramach tego materiału prezenty na ślub własnymi rękami, które możesz zrobić osobiście, nawet jeśli nie jesteś tak prosto mistrzami na ręce.

Prezenty na ślub własnymi rękami – мастерим na radość nowożeńcom

Oryginalne kwiaty

Często na ślub podjęta dać kwiaty – być może po pieniądze, to najbardziej częsty prezent. Ale na zdjęciu, oczywiście, wszystkie te kwiaty wyglądają pięknie, ale potem po prostu więdną i stają się nie aż tak potrzebne. Tak, że można zrobić mądrzejszy i zrobić oryginalne kwiaty, które nie więdną.

Oczywiście, symboliczny bukiecik prawdziwych róż, chryzantem, czy coś-albo też nie będzie zbędne.

 • Bukiet z cukierków. Pierwszy wariant to bukiet, który jest wykonany z cukierków. On będzie wyglądać świetnie, jeśli można dostać się do jego powstania z duszą, bardzo atrakcyjne, ale co najważniejsze – można go spokojnie jeść, a jeśli nowożeńcy będą w szczerej nastroju – nie jest wykluczone, że zjedzą go razem z gośćmi wesela.
 • Kwiaty-dekoracja. Można zrobić oryginalne dekoracje do wnętrz z kwiatów. Na przykład, kupić nie pąki, a płatki i nakarmić nimi wazony, piękne słoiki i butelki – taka opcja będzie wyglądać skrajnym sposób elegancko i z wdziękiem.
 • Papierowe kwiaty. Wydaje się, że obecny sztuczne kwiaty – to zły ton. Ale nie kiedy je zrobić osobiście, przy czym z zapałem, wysiłkiem – to będzie piękny i bardzo miły prezent, który co na zdjęciu, że w życiu będzie wyglądać bardzo dobrze. Oto jak można je zrobić:

Prezenty w postaci pieniężnej

Oczywiście, najbardziej popularne prezenty to te, które są najbardziej praktyczne, ale które nie zobaczysz na żadnym zdjęciu. To pieniądze. Są one zawsze potrzebne – ale nawet do procesu ich darowizny warto podchodzić nie w czoło, a twórczo, aby było naprawdę miło.

Postaraj się jednak dobrać optymalną sumę na prezent. Oryginalna forma darowizny wcale nie jest powodem zaoszczędzić na ilości pieniędzy, które przekażecie nowożeńcom.

 1. Pieniężna obrus. Jeśli wziąć zwykły obrus, zrobić na niej wiele przezroczyste kieszenie, w które włożyć sporo разменянных na drobne banknoty pieniędzy tak, aby zajęli wszystkie miejsca obrusy – to wyjdzie bardzo oryginalna rzecz, którą i na stole nie wstyd, w zasadzie leżał.
 2. Pieniężne konserwy. Tym razem trochę pieniędzy, trzeba rozmienić drobno –na monety. Po tym расфасовываем ich przez banki, które następnie закручиваем. Na każdym banku trzeba napisać, na co powinny iść te pieniądze (lub większość pieniędzy) – lub, co jeszcze bardziej przejrzyste, dołączyć zdjęcie tego, na co te «ślubne» pieniądze trzeba wydać.
 3. Ciasto z pieniędzy. W końcu pewną kwotę pieniędzy można złożyć w formie ciekawych ciasta. W tym celu należy zwinąć je трубочками (wstępnie większą część tych pieniędzy, oczywiście, trzeba rozmienić na możliwie małych rachunków) i wyłożyć te kanaliki kilkoma piętrami na okrągłe papierowe talerze, aby wyszedł tort.

Ciasto z pieniędzy

Dodatkowe prezenty

Istnieją, oczywiście, prezenty, które nie tylko będą pięknie wyglądać na zdjęciu lub które zostaną wkrótce wydane/wydawane, ale i takie, które będą stale ponosić jakąś praktyczną wartość, które naprawdę będą miały zastosowanie zgodne z przeznaczeniem na stałe. Oto kilka charakterystycznych przykładów.

 • Meble. Można własnymi rękami zrobić, na przykład, piękne krzesło, oryginalny stolik, być może, z ciekawym wzorem lub nawet z dużą ламинированным zdjęcia? Piękny wariant, który z pewnością znajdzie swoje miejsce we wnętrzu.
 • Kołyska. Jeśli wiesz, że nowożeńcy już w najbliższym czasie zamierzają mieć dziecko, to wtedy może warto dać im prezent – a zaprezentować jego dziecka, który w dość niedługim czasie powinien pojawić się na światło? Jeśli poradzicie sobie z trudnym zadaniem operacji kołyski – to taki prezent będzie doceniony, naturalnie, z pewnością.
 • Skarbonka. W końcu, bardzo prosty, ale bardzo kreatywny opcja, że można to zrobić osobiście. To piękna i oryginalna skarbonka, wykonany własnymi rękami. Tam nie tylko można będzie odłożyć na jakiś ilość pieniędzy, to po prostu doskonała ozdoba dla domu.

Skarbonka

Elementy wnętrza

Mówiąc o ozdobach do domu, nie można nie wspomnieć o takich prezentach, które będą dokładnie co pełnić rolę dekoracji wnętrz. Więc jakie śmieszne prezenty ślubne ładnie ozdobią dom nowożeńców?

 • Poduszki dekoracyjne. Uszyć poduszkę, albo pięknie расшейте czystą, albo wydrukuj ciekawego zdjęcia na nią. Wynik jest i piękny, i w wystarczającym stopniu praktyczne.
 • Kolaż. Wpisz zdjęcia przyszłych męża i żony – na pewno mają wystarczająco zdjęcia w portalach społecznościowych – i zrobić z nich piękny i oryginalny kolaż, który można powiesić na ścianie lub jeszcze gdzieś. Można jeszcze zostawić trochę wolnego miejsca, w które oni potem osobiście вклеят śmieszne zdjęcia ślubne.
 • Mapa na ścianie. Weź mapę świata. Wytnij z niej serduszka w okolicy pamiątek dla pana młodego/panny młodej miejsc. Może być to miejsce ich pierwszego spotkania, miejsce ich podróży poślubnej, miejsce, gdzie odbywały się imprezy weselne i tak dalej. Następnie trzeba wszystko pięknie których możecie następnie zmienić i być może umieścić w ramce pod szkło.
 • Wazon. Można zrobić piękne, ręcznie domowej wazony, w których formy twarze nowożeńców. To bardzo niezwykłe i bardzo praktyczne.