Waå i przyjemny granicą małżeńskiej maratonu

Złote wesele — to ten jubileusz, który może się udać zauważyć daleko nie zawsze wszystkie pary. Więc uczcić to wydarzenie trzeba koniecznie. I to nie byle jak! Przygotować się do niego wcześniej. Oczywiście, nie za 50 lat. Ale za dni, a nawet tygodnie wakacje, odpowiedni do okazji, zaplanować trudne. Przecież to wydarzenie nie tylko małżonkom, rodzicom, a dla całej dużej rodziny i znaczną liczbę bliskich osób. Nic w tym dniu nie powinno zepsuć nastrój «nowożeńców».

Wskazówka: «Szczególne miejsce należy zabrać sprawie prezentów. Przedstawiać warto tylko starannie dobrane prezenty (a nawet wykonane własnymi rękami), a nie przypadkowo nabyte. Inaczej to po prostu brak szacunku do winowajcom uroczystości».

Jakie powinny być prezenty na złote gody?

Waå i przyjemny granicą małżeńskiej maratonu

Позолотите uchwyt

Dla tych, którzy przede wszystkim cenią sobie tradycję, spadnie na dwór wyroby z tego metalu lub złoceń. Mogą to być ozdoby, pamiątki, przedmioty przyborów kuchennych i wyposażenia wnętrz. Trzeba wziąć pod uwagę, że w tym wieku zainteresowanie biżuterii produktów może zniknąć, za wyjątkiem tych, które są wykonane własnymi rękami. Dlatego lepiej wcześniej вызнать u przyszłych юбиляров, do czego odnoszą się one zainteresowaniem, a do czego nie. Co można wręczyć babci, dziadka.

Tak więc, na przykład, w zależności od religijności małżonków, im będzie można przedstawić zawieszenia z obrazem tych świętych, które są związane z nazwami danymi rodziców. W przeciwnym razie można zrobić prezent na złote gody z podobnej monety. Ci sami ludzie, którzy lubią dawać coś masywne, łatwo mogą wybrać świeczniki, uchwyty na kubki lub wazon.

Miłym prezentem mogą być:

  1. Duży zegar (podłogowe, ścienne lub gry planszowe). Naturalnie, z grawerowanie złotymi literami własnymi rękami.
  2. Można również zająć zestawy kieliszków i stołowych, urządzone złoty luzem. Taka opcja będzie całkiem w duchu święta i będzie budżetowej wymianą rzeczy z metali szlachetnych.

Złote wesele

Alternatywne opcje

Są i inne przykłady tego, co dać na złote gody. Tak doskonałe połączenie smaku i koloru może dać portret małżonków w pozłacanej ramie. Przy tym jego rozmiar nie jest ważny.

Wskazówka: «Robić to własnymi rękami nie trzeba».

W tej sytuacji, lepiej jest zwrócić się do profesjonalisty. Aby nie psuć niespodzianki i nie zmuszać aktorów tego obrazu pozować artyście, można zamówić obraz, списанную ze zdjęcia. Najlepiej, jedli to będzie zdjęcie pięćdziesiąt lat temu, na którym widnieją bohaterowie, tylko wstępujące w związek małżeński.

Z wiekiem nic nie zaczyna się ceni się tak, jak wspomnienia. Więc będą mieli rację wszyscy ci, kto przyniesie ze sobą babci i dziadka w cząsteczce przeszłości, a może i dwie. To może być wykonany własnymi rękami kolaż ze zdjęć, które zachowały najbardziej znaczące momenty z życia razem sprawców uroczystości, lub oryginalny film, zmontowany z walking kawałków minionych lat z юбилярами w rolach głównych.

Zgodnie z tradycją, dzieci юбиляров muszą wręczyć swoim rodzicom nowe obrączki. Naturalnie, ze złota. Starszemu dziecku warto zdobyć chusteczkę, расшитым золоченными wątki, aby w odpowiednim momencie dać jego babci. Jeśli go nie będzie, to można ograniczyć się przygotowanymi własnoręcznie носовыми платочками z włóknami.

Prezent na złote gody

Nie wszystko złoto…

Tradycja — to, oczywiście, bardzo dobrze. Jednak nie należy zapominać, ten czynnik, że ci, którzy zauważa taka wakacje, ludzie bardzo młodzi. Zazwyczaj im już skończył 70 lat. Dlatego dobrą alternatywą dla tradycyjnych sakramentu mogą stać się rzeczy przydatne dla zdrowia. Wariantów tego, co dać na złote gody, bardzo dużo. Może to być:

  • jonizatory powietrza;
  • аквафильтры;
  • urządzenia nade mną fizjoterapii;
  • materace z materacem efektem.

Można również przynieść to, czego może brakować w domu z urządzeń domowych, począwszy od prostych elektrycznej maszynki do mięsa i do навороченным robota-odkurzacza. Wszystkie one są doskonale sobie mogą być uznane za złotymi prezentami. Ale walić w technologiczne skrajności należy tylko w tym przypadku, że суперсовременная rzecz nie będzie rodziców ciężarem przy regularnym stosowaniu. Ponieważ bardzo często ludzie z wiekiem stają się w tej kwestii bardzo konserwatywnych i wolą od wielu lat, a nawet dziesięcioleci, korzystać z jakiegoś jednego modelu urządzenia, a potem, kiedy ona przychodzi w ruinę, bardzo przeżywa, że jej już nie produkują i trzeba mieć coś nowego.

Oczywiście, do wszystkich 100% семидесятилетним ludziom to nie dotyczy. Są wśród nich i tacy, którzy bez stałej aktualizacji parku swojej elektroniki, życia nie usług. Oto według takich preferencji i trzeba wybierać to, co dać.

Parę złotych godzin

Niematerialne prezenty

Bardzo wysoko notowana, tzw. niematerialne prezenty. Dotyczy to w szczególności tych, których wnioski komfortowych warunków już zadowolony na 100%. Czyli mają wszystko, czego im trzeba. W takim razie, co dać na złote gody? Można zapewnić możliwość rodziców lub dziadków, jak należy, odpocząć, podleczyć. To może być wycieczka na dwie osoby w sanatorium lub tam, gdzie marzyliśmy pojechać юбиляры, tak jak i nie udało się. Tutaj wszystko też zależy od życzeń prowadzony przez pary.

Na przykład, można wybrać się na jachcie zwiedzić opuszczone wyspy, lub pojechać na jakiś bardzo grzybowym miejsc. Jeśli sprawcy uroczystości nie chcą nigdzie daleko wyjeżdżać, to można zorganizować bilety do teatru lub na koncert ich ulubionego muzycznego wykonawcy. Najważniejsze to nie zapomnieć dołączyć te dokumenty w wykonany własnymi rękami pozłacana koperta. Jak nie idzie, a złoty jubileusz obchodzony.

Złoty tort na złote gody

Ważny jest też ciasto. Który ślub obywa się bez niego? Żadna! Oczywiście, konfekcji musi być wyjątkowy i upiększać się złotymi figurkami. Jeszcze jeden niezbędny atrybut akcji — przepiękne kwiaty. Można je wręczać kochanym rodzicom w nieograniczonych ilościach. Mogą one być w bukietach, w doniczkach, a nawet wanny.

Więc omówiliśmy dwa podejścia przy wyborze tego, co dać małżeńskiej pary na пятидесятую rocznicę wspólnego życia. Ale, jak pokazuje praktyka, w ostatnim czasie, świętując tę datę, mało kto pozostaje wierny tylko jednemu z nich. Tak, że można zabrać na uroczystość jednocześnie i złoty kandelabr, i pralka na najnowszej generacji. Tradycje idą ramię w ramię z praktycznymi dotacjami. I to jest tendencja teraz trwa długo.