Prezent na ślub – co dać w dzień świąteczny?

Jeden z «obowiązkowych» wakacje, który prawie zawsze wolą świętować z rozmachem – to ślub. Istnieje wiele różnych elementów, które z pewnością są częścią tego wydarzenia – jakieś wesołe i radosne, jakieś bardziej niejednoznaczne. Bailouts, konkursy, pierwszy taniec – bez tego nie jest klasyczna ślub. Ale nawet jeśli narzeczeni chcieli wycofać się z tradycji, spędzić skromną ceremonię w stylu europejskim, to jednak nie może obejść się bez jednego istotnego elementu – i to prezenty na ślub. Ale co im podarować w ten dzień? Tak, można dać klasyczny bukiet – ale bukiet – to nie jest pełnoprawny prezent. Jak wybrać najlepszy prezent – i co? Pomysły, jak zawsze, kończą się w nieodpowiednim momencie. Dlatego należy rozważyć kilka dobrych opcji, które można zastosować.

Prezent na ślub – co dać w dzień świąteczny?

Pieniężno

Pierwsza kategoria prezentów na ten tak ważny dla nowożeńców dzień – to, oczywiście, pieniądze. Prawdziwa klasyka – a bo i prawda, jest to bardzo praktyczna opcja. Czasami nowożeńcy są zainteresowani, aby w dniu ślubu koszty na niej przynajmniej jak to się opłaciło, tak jeszcze a najlepiej wyszli na plus, tak aby mogli oni kupić, co chcą.

Co do zabezpieczenia opcji, to jest tutaj bardzo ważne jest, aby zrozumieć, ile dać na ślub, aby twój finansowy prezent na ślub nie był zbyt duży (zmusza), ale i nie był zbyt niskim (co pokaże cię bardzo прижимистыми).

 1. Klasyka. Pomysły, jak podarować pieniądze, mogą nie być skomplikowane. Po prostu wręcza klasyczny zestaw – bukiet kwiatów (opcjonalnie strasznie duży bukiet, co najważniejsze – piękny) i pieniądze w kopercie. Zwykłym, białym, bez zdjęcia i biżuterii. Dlaczego właściwie nie?
 2. Certyfikaty. Inny kompromis, jak podarować narzeczonej i narzeczonego pieniądze w ich szczęśliwy dzień – to dać nie bezpośrednio, ale wręczyć bon upominkowy. Na początku życia rodzinnego męża i żony należy wiele różnych rzeczy codziennego użytku, więc wybierz certyfikat bardziej praktycznego ukierunkowania, na przykład, w sklepie towary do domu. Taki prezent na ślub zostanie z pewnością doceniony na temat godności.
 3. Niezwykłe. No i, oczywiście, «finansowy» prezent na ślub może być utrzymany jest niezwykłe. Na przykład, pieniądze ciasto, pieniądze bukiet, pieniężne konserwy – klasyka gatunku, ale można wymyślić coś jeszcze bardziej niezwykłego.

Nagrodę ciasto

Oryginalny

Druga kategoria, jakimi mogą być prezenty na ślub – to jest, gdy trzeba pokazać oryginalność, postawić jego głównym celem, aby zadowolić ludzi, podnieść je w górę, aby potem swoje oryginalne prezenty ślubne narzeczonego i nie veste tworzyli nie mniej pozytywnych wspomnień, niż, na przykład, zdjęcia ślubne.

Najważniejsze jest tu też nie przesadzić. Oryginalność, gdy wybierzesz prezenty na ślub narzeczeni nie musi pokrywać się zdrowy rozsądek, inaczej nowożeńcom będzie po prostu wstyd.

 • Kalendarz. Podaruj młodym parom kalendarz – ale niezwykły. Na każdym dnie zostaną podane są różne pomysły, jak mogą go trzymać i działać będzie przez cały najbliższy rok. Można również dodać osobiście cały «bukiet» życzeń młodej pary, aby czuli, że powitają ich na co dzień, a nie, że wakacje już dawno minął.
 • Pled. Wybierz zdjęcie nowożeńców – dużo więcej i zamów drukuj te zdjęcia, ale nie po prostu na coś, a na kocu. Będzie bardzo miło leżeć razem na łóżku, укутавшись ciepłymi wspomnieniami, prawda? Poduszka też jest opcja, ale bardziej «mały», lepiej dać go w cyfrowy.
 • Statuetki. Trójwymiarowe drukowanie teraz staje się coraz bardziej dostępna, ponieważ z jej pomocą można zrobić bardzo oryginalny prezent na ślub. Wydrukuj trójwymiarowe figurki nowożeńców – jak pana młodego, jak i panny młodej będzie bardzo miło mieć takie u siebie w domu. Jeśli nagle będzie jakiś gospodarstwa domowego konflikt, emocje zawsze można dać upust nie na partnerze, a na jego plastikowej kopie.

Oto jak to działa:

Pamięć

Następna kategoria, do której może odnosić prezent na ślub – to coś, co daje nowożeńcom pamięć, jak o ich jasny dzień, jak i po prostu o ten okres w ich życiu. Przecież zawsze można dać pieniądze lub bukiet, ale zrobić prezenty ślubne, że w przyszłości będą budzić wspomnienia, szczególnie cenne.

 • Wspólny portret. Oczywiście, mamy na myśli nie zdjęcia. Wynajem tego artysty i zamów portret przyszłych męża i żony. To może być piękny, poważny, ale to może być i kreskówki z niemałym poczuciem humoru. Najważniejsze, aby był wysokiej jakości, aby go nie było wstyd powiesić na ścianie jako pana młodego, jak i panny młodej. Oczywiście, wszystko powinno być wyłącznie zaskoczeniem, bo ten prezent na ślub najlepiej tworzyć na zdjęciu.
 • Robienie zdjęć. Ale nie ma innej opcji ze zdjęciem, który może szalenie zadowolić w ten świąteczny dzień. Tak, na pewno para już zaprosiła do tworzenia wysokiej jakości zdjęcia profesjonalnego fotografa na ślub – ale czy nie fajnie byłoby zrobić taki prezent na ślub profesjonalną sesję zdjęciową w studio. Oczywiście, w inny dzień. Wtedy oprócz bardziej «reportażowych zdjęć młodej pary będą różne zdjęcia i wyłącznie dla siebie.

Robienie zdjęć

Luksusowo

Oczywiście, prezent na ślub może być skromny, ale może być i dość luksusowe, bo mimo wszystko jest to naprawdę wyjątkowy dzień. Tak, że luksusowe i zakrojone na szeroką skalę prezenty na ślub również mile widziane. Ale rozumiem, że droga rzecz – to nie jest bukiet i nie ciasto, tu potrzebne załączniki. Tak więc, być może, na taki prezent na ślub ma sens chip z innymi gośćmi, bo czasami lepiej dać przez jeden luksusowy prezent, niż kilka małych.

 • Drogi alkohol. Taki prezent na ślub zawsze bardzo cenione. Przecież, na przykład, dobre wino, mając cały bukiet zapachów – to jest to, co zwykle ludzie osobiście kupuje bardzo rzadko. A oto jako prezent to będzie wręcz idealnie. Zwłaszcza, gdy decydujesz się do tego jeszcze «dołożyć» dobry design.
 • Technika. Inna opcja – to technika. To może być urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak dobrej pralki lub zmywarki, a może być bardziej «rozrywkowy» elektronika, takich jak kina domowego, aby po powrocie z miesiąca miodowego para młoda mogła kontynuować wspaniale spędzać czas u siebie w domu – takie pomysły nowożeńcom zawsze w duszy.
 • Zmywarka

  Warto

  Wreszcie, prezenty ślubne mogą być również nie tylko prezentami, a prawdziwymi emocjami, wrażeniami. Aby się od nich pozostała nie materialna rzecz, filmy, zdjęcia – no i, oczywiście, prawdziwy bukiet żywych wspomnień. Wątpię, czy znajdą się nowożeńcy, którym się to nie podoba. Wszelkie pomysły mogą podejść – ale oto dwa najbardziej praktyczne pomysły z tej kategorii, gdy chcesz zrobić niezapomniany prezent.

  • Master class. Co chciałbyś robić nowożeńcy? Może być taniec? Lub nauczyć się języka, aby następnie udać się do innego kraju, gdzie na nim mówią? A może być ich życiowe marzenie – zajęcia fitness z profesjonalnym trenerem? Jak by nie było, możesz dać im wcielenie tego marzenia? Możesz dać im nawet certyfikaty, które pozwalają im osobiście wybrać, co chcą zrobić.
  • Podróż. No i, oczywiście, idealny prezent na ślub, który z pewnością odbywa się nie w pojedynkę, a zespołem – to bilet w podróż. Zwykle trzymają się takie pomysły – trzeba podarować nowożeńcom lepszego i bardziej interesująca podróż poślubną, niż osobiście mogli sobie w zasadzie pozwolić. Oczywiście, nie warto robić z tego niespodzianka – to jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy młoda para w ogóle nie wychodziło udać się w podróż poślubną. Lepiej, wręcz przeciwnie, dokładnie przesłuchać parę, co chce. A jeśli zrobić niespodziankę, to niech on będzie polegała na tym, że trochę przekroczy oczekiwania pary, na przykład, podać im miejsce w bardziej luksusowym hotelu, niż są do tego wytyczali. Wtedy ich radość w ten dzień nie będzie limitu.