Cynowy ślub: najlepsze prezenty do 10-lecia wspólnego życia

Jak migiem, minęły piękne 10 lat wspólnego życia w małżeństwie. Nadszedł czas na drugi okrągłej rocznicy, zwany popularnie Оловянной lub Różowym ślubem. Cyna – materiał plastyczny, elastyczny, a to oznacza, że dziesięć lat później para również nauczyła się rozwiązywać problemy, dostosowując się i ciągnąc do siebie. Druga nazwa wesela pochodzi od słowa «róża», mówiąc o tym, że po sporych dziesięć lat małżeństwa zawsze mają miejsce i pasja, i miłość, i uczucia z hukiem wchodzi na kolejny etap związku.

Cynowy ślub: najlepsze prezenty do 10-lecia wspólnego życia

Cynowy wesele – top-5 oryginalnych prezentów

W dzień obchodów małżonków w zwyczaju dawania prezentów, które reprezentują tę rocznicę. Z różami wszystko jasne – gospodyni domu wręcza bukiet pachnących kwiatów, najlepiej szkarłatny kolor. Główny prezent powinien być z cyny. Przygotowaliśmy dla was przegląd najlepszych prezentów o długim terminie użytkowania, które ucieszą obojga małżonków na Оловянную ślub.

 • Podkowa na szczęście

Podkowa starożytności była symbolem pełnej miski, symbolizujące szczęście i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Cynowy podkowa – wspaniały prezent do «оловянной» rocznicę. Dawać podkowę na rocznicę ślubu trzeba koniecznie w dobrym nastroju. Aby talizman sukcesu zaczął przynosić do domu sprawców uroczystości dobre samopoczucie, kiedy dają podkowę, na pewno wypowiadają zdanie — «na szczęście!».

Podkowa prezent

To ciekawe! Jeśli małżonkowie поинтересуются, jak prawidłowo powiesić podkowę: przyczepną podkowa końcami w górę przyniesie domu dostatek i szczęście; wiszące końce w dół – chroni dom od złych ludzi i zawiści. Najlepsze miejsce dla podkowy w domu nad drzwiami lub bezpośrednio na najniższej drzwi od wewnątrz.

 • Róg obfitości.

Chyba najbardziej niezapomniany prezent na Оловянную ślub. Dać róg obfitości na Оловянную wesele – znaczy pragnąć rodzinie dostatku i dobrobytu. Zakrzywiony róg, wykonany z cyny, uosabia bogactwo, wszelkiego rodzaju dobra, jakie tylko może sobie wyobrazić człowiek. Niektóre źródła twierdzą nawet, że róg – symbol nieśmiertelności i życia wiecznego. Bądźcie pewni, że taki prezent z pewnością będzie pamiątka rodzinna i ozdobą domu.

Róg obfitości

 • Panele z elementami cyny.

Jeśli u sprawców uroczystości, jak to się mówi, «wszystko» i odebrać prezent trudne, to twój punkt orientacyjny – to prezent do dekoracji wnętrz. Mały obrazek w romantycznym stylu zachwyci gospodarzy i utrzyma się na długą pamięć o uroczystości. W domu na pewno znajdzie się kącik dla pięknego dzieła. Panele dają, wcześniej owijając w folię papier. Gotowy prezent można znaleźć w pamiątkowych sklepach i działach «wszystko dla ślubu», zazwyczaj są tam prezenty na rocznicę. Ale jeśli chcesz, przeglądając kilka warsztatów w internecie, można podarować produkt na Оловянную ślub, wykonane własnymi rękami.

Panele z elementami cyny

 • Ozdobne łyżki.

Łyżki z cyny dziesięć lat wspólnego życia – tradycyjny prezent, który będzie na miejscu i zadowoli małżonków. Подаренными łyżkami podjęta spróbować deseru lub jedno z dań na dziesiątą rocznicę ślubu. Dawać na Оловянную ślub można cynowe łyżeczki dowolnej wielkości, od łyżeczki do deserów i stołowych. W zestawach upominkowych są one urządzone symbolicznym numerem 10 i zdjęcia obrączek.

Ozdobne łyżki

Dodatkowe prezenty do dnia 10 rocznicy ślubu

Aby podobać się obojgu małżonkom, wybierając prezent, oddaj hołd, przydatność i praktyczność prezent. Nie warto dawać na rzecz Оловянную ślub, który później może być передаренной lub kurz na półce. Złota zasada, która działa na wszystkie czasy i wydarzenia życia – nie kupuj prezent dla prezent, musi być wybrany z duszy. Jeśli chce się oglądać, chcą cieszyć się, i to budzi podziw osobiście u ciebie, możesz być pewien, jesteś na dobrej drodze.

Prezent

 • Dobry prezent na rocznicę – zestaw stosów, ozdobione оловянным płaskorzeźby. Zestaw podarunkowy można znaleźć w zestawie dzbanek, lub zakupić oddzielnie stosu na podstawce. Dać zestaw najlepiej razem z wysokiej jakości napoju, do którego stosu i są przeznaczone. Taki prezent gospodarze z pewnością docenią.
 • zestaw stosów

 • Dla непьющих par warto dać cyny tea zestaw. Warto taki zestaw do parzenia tanie, i można go znaleźć w każdym sklepie naczyń. To prawdziwa ozdoba stołu, choć cynowy naczynia nie są już tak popularne, ale przecież mówimy o prezencie-symbolu na rocznicę ślubu. Jeśli chcesz naprawdę zaskoczyć rodzinną parę, to warto dać im zestaw herbaty na zamówienie z inicjałami małżonków.
 • cyny tea zestaw

 • Niezawodna klasyka, którą można podarować na Оловянную ślub, to pudełko, wykonane z cyny. W sprzedaży detalicznej wątpię, czy znajdzie się taki egzemplarz, wykonany z оловянными elementami. Taki prezent trzeba szukać z wyprzedzeniem, na aukcjach internetowych i targach handmade mistrzów. Trumna nie ma zwyczaju dawania pusty, trzeba włożyć w nią неразменную monetę lub banknot.
 • szkatułka z cyny

 • Cyny zegar – prawdziwe dzieło sztuki. Rzadko w którym domu można spotkać zegar ścienny, w pełni urządzone cyną. To drogi prezent, a na pewno para nawet nie marzyłam o takim презенте. Jeśli uda ci się kupić taki zegar i dać je na Оловянную ślub swoich bliskich, — to jest bezcenne. Ale warto zauważyć, że to prezent dla nie obciążone uprzedzeniami par.

Cyny zegarek

Niezapomniane prezenty na rocznicę ślubu

10 lat od dnia ślubu to ważna data. Wybór prezentu do tego dnia musi być zgodny z wagi tego wydarzenia. Piękny, harmonijny prezent dla młodej pary będzie reprezentować ich mocne małżeństwo i miłość. Jeśli twój budżet jest przeznaczony na określoną kwotę, to podarować prezent można wspólnie z kimś z rodziny lub znajomych юбиляров. W każdym razie, najważniejsze jest to – uwaga, dlatego w mowie, kładąc nacisk na prezent, nie zapomnij szczerze pogratulować parze z istotnej rocznicy.

 • Rodowód książka – символичный prezent na dziesięciolecie życia małżeńskiego. Ładnie utrzymana, z indywidualnymi stronami i możliwością tworzenia drzewa genealogicznego, księga rodzaju teraz zyskuje prawdziwą popularność. Prowadzić historię rodziny zawsze prawdziwe i szlachetne, więc taki prezent będzie postrzegany z wdzięcznością i radością.
 • Rodowód książka

 • Szachy z оловянными figurki – czy można znaleźć bardziej odpowiedni prezent na dzień Оловянной wesela dla pary? Za intelektualnej gry zawsze miło spędzić czas, a taka символичный prezent będzie przypominać o wspaniałym jubileuszu rodziny, jak i o tym, kto im dał ten piękny szachowy zestaw podarunkowy.
 • Szachy z оловянными figurki

 • Ramka na zdjęcia z cyny w postaci drzewa rodziny – wspaniały prezent dla małżonków. Dawać taki prezent, jak można неоформленным, jak i z zablokowanymi zdjęcia młodej pary i ich spadkobierców, co będzie miłym zaskoczeniem dla юбиляров. Uzupełnić prezent można zdjęcia prezentacją, którą warto podarować zapisanych na dysku wraz z głównym prezentem.

Ramka na zdjęcia z cyny