Oryginalny prezent na ślub własnymi rękami: pomysły i porady

Będąc zaproszonym na ślub, zazwyczaj martwisz się o sprawie z prezentem. Nie chce dawać frazesy, jak skałki dla panny młodej lub trampki dla pana młodego. Takie rzeczy udało się nabić oskomę i nie spowodują większego zachwytu u młodych.

Oryginalny prezent na ślub własnymi rękami: pomysły i porady Oryginalny prezent, który z pewnością zrobi furorę na weselu, można zrobić własnymi rękami, w całości lub częściowo. Lub włączyć wyobraźnię i wymyślić nietypowy sposób przedstawić prezent.

Prezent z pieniędzy

Dawać pieniądze na ślub – to неоригинально, ale praktyczne. Młody rodzinie warto będzie prezent w postaci chrupiących nowych banknotów. A aby prezent był niezapomniany i oryginalny, można przedstawić go w nietypowy sposób:

 1. Nagrodę ciasto.
 2. Jest tu masa odmian, jak to zrobić prezent własnymi rękami. Można po prostu zwinąć słomką każdy banknot, ułożyć je wokół okrągłej kartonu i zawiązać wstążką.

  Prezent pieniędzmi na wesele

  Lub «klej» karton wdrażanych banknoty. Albo w ogóle wziąć w podstawę prawdziwy tort jako prezent, i ozdobić go «świecami» — pieniężnych трубочками.

 3. Drzewo pieniądze.
 4. Wśród wariantów tego prezentu na ślub ciekawie wygląda prawdziwe drzewo pieniądze, na gałęziach którego przymocowane są «owoce». Lub zrobić drut rama dla obrazu pnia i gałęzi i pokrycie ich «korą». Znowu, jak podpowie wyobraźnia, zdolność i ilość banknotów.

 5. Nagrodę parasol.
 6. Na wewnętrznej stronie ramion zwykłego parasola mocowane są banknoty w taki sposób, aby w stanie wyciągniętym parasola, są zwisały na taśmach «pieniężnych deszczu». Taki prezent na ślub przydatne podwójnie: młoda para dostanie i nowy parasol, i pieniądze.

 7. Strona zbioru.
 8. Pieniądze pakowane są w zwykłą przezroczystą banku i zwijane pod pokrywę. Na boku «konserwacji» przyklejona etykieta z życzeniami dla młodej rodziny lub ze śmiesznym napisem: «Kapusta na zimę», «Dolary pod sosem miłości» itp.

 9. Pieniężne girlandy.
 10. Z banknotów, wyciętych pięknych figurek i dużych kulek można złożyć własnymi rękami coś podobnego na kwiatowe girlandy, którymi nagradzamy turystów, którzy przybyli na południowe wyspy.

 11. Balon.

Trzeba kupić zwykły balon (najlepiej w kształcie serca), włożyć do środka pieniądze i nadmuchać. Udekorować piłkę piękny łuk, do którego można przywiązać kartkę z życzeniami, małe pudełeczko, w którym umieszczony oryginalny prezent lub pamiątki, wyroby.

Niespodzianka ze zdjęć

Zakochani w sobie nawzajem nowożeńcy z pewnością docenią wszystko, co dotyczy historii ich miłości. Ten sposób, który przeszli od dnia celownik do ślubu, zawsze jest inny i, oczywiście, jest godny tego, aby go nakręcili w поэмах, piosenek lub w obrazach, преподнесенных, jako prezent.

Do tego niezwykłego niespodzianki na wesele trzeba zabrać ciekawe zdjęcia młodej i pana młodego, aby zrealizować pomysły:

 • Miłość przez wieki.
 • Dziś popularna jest taka usługa, jak rysowanie portretu ze zdjęcia na ślub. Można zamówić nie tylko zwykły portret, obraz, przedstawiający scenę z przeszłości, a w centrum tego, co się dzieje – nasi bohaterowie.

  Portret młodej pary

 • Serce ze zdjęć.
 • Oryginalnie prezentują się zdjęcia, publikowanych w formie wielkiego serca, przyklejone do papieru i umieszczone pod szyby z ramą. Można specjalnie dobrać zdjęcia młodych, w których znajdują się czerwone kolory, wtedy serce będzie wyglądać ciekawiej. Lub przetworzyć zdjęcia w photoshopie, оттенив tło w kolorze czerwonym.

 • Fotografia z fotografii.
 • Są firmy, które potrafią składać portret pary z setek małych zdjęć. Kiedy ten obraz wisi w pokoju, ona zawsze robi duże wrażenie na gości z daleka widoczny portret zakochanych, a w pobliżu można podziwiać każdej obrazem.

 • Kolaż ze zdjęć.

Zabawne i pouczające zrobić własnoręcznie prezent ze zdjęć pary młodej w postaci historii ich znajomości. Można zmienić rodzaj plakat, na którym od zdjęcia do zdjęcia będą prowadzić napis, w celu wyjaśnienia rozwój powieści. Lub zrobić «Księgę Miłości», publikując zdjęcia i opisy w zwykłym albumie fotograficznym.

Zdjęcia pana młodego i panny młodej można umieścić na upominkowych koszulkach, kubkach, piżamach, pościel itp. Do tego są wybierane zdjęcia młodych i zamówić wydruk zdjęć.

Słodka niespodzianka

Podobnie jak w przypadku banknotów, tort weselny – prezent, który zwykle nie ciągnie na tytuł oryginalności. Jednak, jeśli wiesz, jak mikrofalowa i lubisz nietypowe własnoręcznie udekorować słodkie wyroby kremem, lukrem, marmoladą itp., to można przedstawić na zwyczajnym ciastka wszystko:

 • cabrio dla nowożeńców;
 • dom lub willę nad morzem;
 • skrzynię z klejnotami;
 • statku lub łodzi z kochankami;
 • oryginalne wiersze i życzenia.

Dokonywanie ciasto rękami może zaskakiwać pięknem lub zabawnych treści. Na przykład, figurki pana młodego i panny młodej, przedstawiające pojedynek. Lub łóżkiem i kołdrą, pod którą szaleją namiętności.

Oryginalny tort na wesele

Wśród «słodkich» pomysłów na oryginalny prezent na ślub może wystąpić i te, jak ozdobić użyteczny prezent. Na przykład, kieliszki do szampana. Dlaczego nie wypełnić je po brzegi cukierkami, карамельками, orzechy w czekoladzie i innych atrybutów, намекающими na słodkie życie młodej rodziny.

Dokładnie tak samo można postąpić z innymi przedmiotami pod prezent:

 • garnki z owocami;
 • wazony lub salaterce z churro;
 • конфетницы z ciasta itp.

A jeśli towarzyszyć prezent odpowiednimi życzeniami w pocztówce, narzeczeni będzie bardzo miło to wszystko czytać i jeść jednocześnie.

Ręcznie domowej prezenty

Dobrze jednak, kto umie i lubi robić coś własnymi rękami, czy to szycie, szydełkowanie. Wtedy za oryginalnym prezentem na ślub sprawie nie będzie.

Bardzo ładnie wygląda haft wzory na ślub temat.

Haft wzory na ślub temat

Przedstawić można jako eleganckie pary przy ołtarzu, jak i dwa łabędzie w jeziorze lub dwa gołębie na niebie – wszystko, co symbolizuje połączenie kochających dusz.

Ciekawe dać duchowy prezent — haftowane własnymi rękami ikonę, jako przyszłego opiekuna rodziny.

Haftować można i wiersze-życzenia, i datę ślubu z imionami młodej pary. Nawet dom na brzegu rzeki, jeśli młodzi marzą o swoim raju dla życia rodzinnego. Wystarczy zapoznać się w obliczanie gusta i życzenia nowożeńców.

Zawsze udany prezent na ślub okaże się, że ktoś z pokojowego wnętrza, oryginalne вышитого lub usieciowane własnymi rękami:

 • obrus i serwetki;
 • zasłony;
 • pościel;
 • poduszki i koc.

Pościel

Zabawne i oryginalne szwy własnymi rękami dla pana młodego i panny młodej dwa kosmetyków fartucha lub dwie piżamy z tej samej tkaniny lub z samych haftowane emblematy, олицетворяющими świat tak zrozumienie w domu.

Pokaz-prezentacja

Ślub – to samo szczęśliwy, uroczystość, która nie obywa się bez zabawnych przedstawień i żartów.

Oryginalny prezent, który zachwyci miłośników, może być następujący:

 • наряженные cyganami goście, tańczące wokół pana młodego i panny młodej;
 • wróżka, która czyta szczęśliwe i długie losy młodej rodziny;
 • śmieszne tańce, pełne dziećmi zaproszonych gości;
 • ubieranie się w klaunów lub znanych postaci;
 • parodia śpiewaków lub wiodących.

Cudownie, jeśli masz talent do komponowania poematu. Można wymyślić czastuszki i śpiewać ich nowożeńcom wraz z innymi gośćmi.

Życzenia na ślub