Niezwykły prezent na ślub: oryginalność wygrywa wydatki

Jak wyróżnić swój prezent, aby on zapamiętał spośród dziesiątek innych, przy tym, zapisał się w pozytywnym świetle. Powodować wdzięczność i uśmiech na dwa sposoby:

 1. Wysokimi kosztami zakupu prezentu, co jest dostępne nie każdego gościa. Tutaj można przypisać samochody, mieszkania, wycieczki. Tak, taki prezent będzie długo przypominać o tym, kto zadbał o przyszłości nowożeńców i zadowolony z jego hojnej opieki, inwestując pieniądze w szczęściu młodych.
 2. Oryginalność, którą, za pomocą różnych biur i sklepów zorganizować łatwo. Ale tu ważne jest nie tak plugawić uroczystość, nie urazić zakochanych, a zadowolić i wywołać uśmiech humorem.

Jak zarobić pieniądze na kosztowny prezent samochód, możemy mówić nie będziemy, a oto kilka pomysłów na niezwykłe prezenty podamy.

Niezwykły prezent na ślub: oryginalność wygrywa wydatki

Jak nie warto zachować swoją oryginalność?

 • Dla miłośników wrażeń wzrokowych dobrze nadaje się na prezent przygody, ale nie można odgadnąć z widokiem rozrywkowej certyfikatu. Na przykład, skoki ze spadochronem i wspinaczkowa podjazdy nie będą miłym zaskoczeniem, jeśli panna młoda jest w stanie. Również takie prezenty nie nadają się do pary «w wieku».
 • «Ważne! Prezent do pary, a nie tylko jeden, choć ukochanego członka rodziny. Nie zadawalać, jeśli преподнесете tylko perfumy narzeczonej lub spinning narzeczonego.»

  Prezent na ślub

 • Osobiste horoskopy, może zadowolić tylko wtedy, gdy jest w nich wszystko malowane najbardziej pozytywnie i nie ma dwuznaczności, które można interpretować źle. Ale jeśli nie odchodzić zbyt daleko od tematu wieczności w przestrzeni, to można dać certyfikat na posiadanie gwiazdą – takie teraz są dystrybuowane za pośrednictwem wyspecjalizowanych agencji. Można kupić z miejscami na powierzchni Księżyca – mało, przydadzą się. Ale taki niezwykły prezent na ślub spowoduje co najmniej uśmiech, a może i zachwyt.
 • Nie należy dosłownie rozumieć połączenie funkcjonalności i oryginalności, przedstawiając ubezpieczenia – to może wydawać się niegrzeczną nutą i восприняться na dwa sposoby. Należy unikać wszelkich negatywności w ten dzień powinien być radosny, a nastrój u wszystkich – optymistyczne.
 • Kończy naszą listę nieudanych prezentów domowy zwierzyniec – unikaj dawania kocięta, szczenięta, żółwie lub papugi, jeśli tylko sami nowożeńcy wcześniej nie prosił cię o tym. Być może u kogoś wystąpi alergia lub jeden z nowożeńców boi się lub nie lubi dany gatunek zwierząt.

Z uwaga należy przedstawiać w dar akwaria, jeśli nie masz pewności, że nowa komórka społeczeństwa» będzie opiekować się rybami i wodorostami, zgodnie z oczekiwaniami, a także w mieszkaniu wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić kuba z wodą. A oto sztuczne dekoracyjne odmiany, nie wymagające konserwacji, będzie całkiem w czasie. Kolorowe i efektowne, nadają się doskonale na gości i młodych.

Trochę o sztuce, lub dlaczego dawać oryginalne prezenty lepiej, niż garnki?

Wielu nowożeńcy już nie wiedzą z pierwszej ręki na temat życia rodzinnego, a nawet więcej. Ich byt długo zorganizowany, wszystko nowe, tak i rodzice dzielą się techniką, którą kupili «na zawsze, a używane raz». Mało kto ze współczesnych ludzi nie przechodzi «kurs młodego wojownika» w postaci 1-10 lat małżeństwa cywilnego. Dlaczego прижившимся zakochanym, którym chciał wzmocnić swój związek pięknym świętem, jeszcze jeden zestaw patelni i toster z funkcją блинопечки? Niepotrzebnie wydane pieniądze. Dla nich ważne jest, aby pamiętać, i wśród gości ogłasza się nieoficjalny maraton «zaskoczyć nowożeńców». Nietypowe prezenty na ślub – to ładne rozwiązanie dla zaproszonych i sprawców uroczystości.

Można zatrzymać swój wybór na przedmiotach sztuki – na rzeźbach (należy zwrócić uwagę, nowoczesnych), wzorach, panele i innych elementach ozdobnych. Im bogatsze i bardziej interesujące będą swoje niezwykłe prezenty na ślub, tym więcej uwagi przyciągniesz do siebie, tak i запомнитесь wśród kilkudziesięciu поздравлявших na uroczystości gości.

Prezent na ślub

Jako znak bliskości, można wybrać chusta dla dwóch osób (na przykład, teraz istotne koce z rękawami), parasol dla zakochanej pary, termos, podzielony na «męskie» i «kobiece» przedziały, tak wiele rzeczy teraz znaleźć w sklepach.

Zapalonych podróżników można wręczyć, jeśli nie awans, to przynajmniej walizka-skuter, автохолодильник, hamak i inne «bardzo potrzebne» rzeczy.

Jak nie mylić z prezentem?

Jeśli nie znasz kilka i nie powiadomiony o ich hobby i zainteresowaniach, zatrzymaj się na coś neutralnego, ale śmiesznym. Teraz wiele cennych pamiątek i prezentów-gagów można znaleźć w specjalistycznych sklepach. Można skorzystać z usług zakładu fotograficznego i zamówić coś z domowych standardowych akcesoriów, z jedną tylko różnicą – na nich zostaną przedstawione są nowożeńcy. Wydawać pieniądze z głową i kup:

 • Kubki/naczynia/sztućce
 • Certyfikat «Najlepsze nowożeńcy»
 • Zapalniczki lub inne akcesoria z grawerowanie nazw lub portretów
 • Kreskówki ze zdjęcia na płótnie
 • Kolaż ze zdjęć (można je w sieciach społecznościowych)
 • Koszulki, poduszki, akcesoria tekstylne

Prezent na ślub

Jeśli nie chcecie tracić czasu i łatwiej umieścić pieniądze w kopertę, a tam już świeżo upieczony mąż i żona sami pozbyć się go, to skorzystaj z następnymi pomysłami.

 • Skrzynie, wewnątrz których są pieniądze, można zrobić na własną rękę, stosując wyobraźnię i kupić potrzebne elementy dekoracyjne: koraliki, koraliki, wstążki, kolorowy papier.
 • Załączyć pieniądze do cegły – tak, samemu normalnego znaku budowy. To nie jest jakiś tam koperta, a bardzo brutalny i przydatny materiał do zakładki nowego domu.
 • Drzewo pieniądze – jest świetna, ale już kilka «заезженная» pomysł. Nie na każdym weselu, oczywiście, to spotkasz, ale niektóre już widzieliście taki sposób, aby wręczać pieniądze.
 • Banknoty w balonów na ogrzane powietrze – wystarczy przed надуванием umieścić wewnątrz zwykłej kuli pieniądze wraz z konfetti, jak będzie wielką niespodzianką.

Nawet jeśli kwota twojego prezentu nie będzie imponujący, nowożeńcom i tak będzie miło dostać pieniądze z театрализованным występem, rysunek lub dobrej żart.

Dodaj do prezentu spokój oryginalne życzenia, aby wyróżnić swój toast wśród kilkudziesięciu заунывных kazań i płonące bezsensownych wypowiedzi. Unikaj скабрезных żartów, przynajmniej wulgarności, dodaj więcej indywidualności, nawet w słowa. Pozdrowienia dla podejdą, jak wspomnienia, tak i skutecznie ввернутые jtd, zdanie-dowcipy. Najważniejsze – nie ociągać się i nie перебарщивать. Podaruj zakochanym słodkie święto, podziel dobry nastrój i radość z tworzenia nowej rodziny.