Коралловая ślub, rocznica, sprawdzone

Wszystkie rocznicę wspólnego życia mają swoją określoną oznaczenie i trzydzieści piąta nie jest wyjątkiem! Taka data — коралловая lub полотняная rocznica ślubu. I to jest jasne nazwę wybrano nie bez powodu!

Коралловая ślub, rocznica, sprawdzone Symbolem tej pięknej rocznicy występuje полотняная obrus, określająca komfort, ciepło i dobre samopoczucie w domu, tworzące jego kochanką na przestrzeni tych wielu lat. A korale symbolizują trwałość związku małżeńskiego i długie wspólne życie. Same w sobie gałązki korala są oryginalnym dziełem natury. Są one utworzone z małych polipów, które są połączone razem i tworzą duże, a czasem ogromne kolonie, tzw. rafy lub atole. Dokładnie tak samo i trwałe małżeństwo składa się w ciągu trzydziestu pięciu lat z małych radości i smutku, doświadczeń i najszczęśliwszych chwil. Коралловая ślub — trudne data, to uosobienie szacunku, maksymalnego wzajemnego zrozumienia i zaufania między małżonkami, a także symbol dojrzałości stosunków.

Wybieramy prezent dla rodziców

Co dać na koralowe ślub zastanawiają się wielu zaproszonych na jubileusz. Zazwyczaj pogratulować z tej pięknej rocznicy ślubu, najczęściej rodziców. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla takiej daty prezent.

Jak czytamy, wybór jest wielki. Podjęta dawać takie prezenty, które są w jakiś sposób związane z morską tematyką lub na czerwono.

Koral koraliki

W ten sposób dzieci mogą podarować swoim drogim rodzicom następujące rzeczy:

 • Koral koraliki lub bransoletka. Taki prezent będzie bardzo symboliczne i szczególnie przyjemne. Można wybrać zestaw, albo jakąś rzecz ich koralowców. Coral dekoracja zachwyci każdą kobietę!
 • Zdjęcia z morskim pejzażem. Ten prezent pięknie ozdobi każde wnętrze. Na przykład, u wielkiego Ajwazowskiego mnóstwo odpowiednich morskich krajobrazów na każdy gust! Ponadto, uważa się, że woda pochłania negatywną energię. Zdjęcia z morskimi pejzażami doskonale koją i łagodzą stres.
 • Statek w butelce długo będzie przypominać o wspaniałych daty.
 • Muszle i koralowce. Możesz wybrać dowolną rzecz z morskich muszli. To może być kolorowa ramka lub pudełko do biżuterii i innych drobiazgów. Również świetnie wręczyć winowajcom uroczystości prawdziwy koral. Będzie uważane stosunków rodzinnych na całe dalsze życie małżeńskie. Wiadomo, że zdobyć prawdziwy koral bardzo problematyczne. Jeśli to wszystko uda, to taki prezent będzie bardziej cenne i drogie dla tego, do kogo jest on skierowany.
 • Butelka dobrego czerwonego wina będzie doskonałym symbolem неугасающей namiętności między małżonkami.
 • Ozdoby z rubinem zadowoli każdego z rodziców. Niech to będzie piękny rubinowy pierścień lub spinki do koszuli męskiej.
 • Bukiet z 35 czerwonych róż będzie prawdziwą przyjemnością! W kwiaciarni znajdziesz kwiaty na bukiet różnych odcieniach! Nawet koralowego!
 • Luksusowy koc lub pled koloru koralowego jako symbol domowego ciepła i przytulności.
 • Słodki tort lub ciasto, przygotowane własnoręcznie подсластит życie zarówno rodzicom, jak i wszystkim obecnym gościom. Udekorować ciasto można bardzo symboliczne, na przykład pisząc na nim cenne dane.
 • Koszula z lnu z haftem nićmi koloru koralowego musiał każdemu według potrzeb.
 • Ścienne lub klepsydra jak uosobienie długiego małżeństwa. I wierzcie nam, ludziom, прожившим razem aż 35 lat, nie boi się żadne znaki.
 • Łańcuch z drogiego metalu, koniecznie z ogniwami! Jako symbol неразлучности pary małżeńskiej.
 • Dobrym rozwiązaniem — miłosne amulety i talizmany. Ludzie, przebywającego długie życie rodzinne, będą z pewnością zadowoleni, taki ciepły prezent.
 • Kartka handmade jest w stanie zaskoczyć każdego!
 • Kolaż ze zdjęć rodzinnych, a także będzie doskonałym wyborem na prezent.
 • Нелишними będą przedmioty codziennego użytku. Sprzęt agd, ciekawostki dla rolnictwa nie utraciły swoje znaczenie! Z łatwością wybrać piękne zestawy herbat, pościel.
 • Lampka nocna w formie akwarium jest w stanie заворожить swoim pięknem.
 • Oryginalne są perfumy z zapachem morskiej świeżości.
 • Obrus jako symbol rocznicy będzie w sam raz.

Koral

I wierzcie mi, ta lista jest nieskończona. Zazwyczaj w dniu tej rocznicy w pierwszej kolejności prezenty wymieniają między sobą sami małżonkowie. Następnie prezenty otrzymują dzieci, a następnie wszyscy zaproszeni na uroczystość goście. Wspaniały prezent od dzieci może stać się kawałek ziemi, jako symbol twierdzy i wytrzymałości. Przecież małżeństwo rodziców silny, jak sklepienie ziemi! Wspaniale, jeśli masz możliwość podarować rodzicom daczy.

Co mogą dać przyjaciele małżonków na koralowe (lniane) ślub?

Z łatwością można przedstawić w dzień rocznicy znajomych żadnej z wyżej listy.

Ale, oczywiście, istnieje jeszcze masa opcji!

 • Umów się rodzicom wakacje na łonie natury lub przyjęcie-niespodziankę u kogoś na działce! Wymyśl ciekawe konkursy, quizy, nie zapomnij o małe zachęty dla zwycięzców. Program należy jasno myśleć, bez niej się nie obejdzie i w ogóle, bo to bardzo ważna data. Ten dzień pozostanie niezapomniany w pamięci swoich bliskich przyjaciół.
 • Koral

 • Na pomoc mogą przyjść różne certyfikaty na jakiekolwiek usługi lub procedury. Wybrać certyfikat nie będzie trudności, tak jak teraz praktycznie wszystkie instytucje, sklepy i salony oferują taką możliwość.
 • Najprawdopodobniej przy okazji będzie butelka elitarnego alkoholu, np. koniak 35 lat! Zgadzam się, to niezwykłe!

Kilka porad przy wyborze prezentu

Coral drzewo

Nie zapomnij o kilku zasad:

 1. Przy wyborze prezent na koralowe rocznicę pamiętaj, że nie należy dawać biżuteria i wyroby ze srebra i złota. Przecież srebrna rocznica już za plecami, a złoty jeszcze, nie warto zaglądać do przodu, to zły znak.
 2. Ważne jest, aby pamiętać, że na taką datę dają tylko prawdziwe rzeczy. Żadnych podróbek! Przecież przynieść dar tym uczucia, które dawno udowodnili swoją autentyczność.
 3. Idąc w gości na taką rocznicę, koniecznie zastanów się i zrób ciepłe gratulacyjny życzenie, Nie zapomnij i o tym, że prezent trzeba przedstawiać ze słowami podziękowania za tak wspaniały przykład rodzinnego i małżeńskiego szczęścia. W ten świąteczny dzień podjęta przypominać dzieciom, aby oszczędzano i szanowali swoich rodziców.