Jak podarować pieniądze na wesele ciekawe i piękne

Już nie akceptowane obecny na uroczystości ślubu serwisy lub naczyń kuchennych. Teraz pieniądze stały się standardowym prezentem i to bardzo poprawnie. Przecież wesele dziś bardzo drogie i wszystkie prezenty w kwocie od gości pomogą pokryć ślub, a nawet jeśli się uda, pojechać w podróż poślubną.

Ale dawać pieniądze w białym конвертике bez podpisu lub z podpisem – nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ślub – piękne święto połączenia dwóch zakochanych osób w rodzinie i takie prezenty z koperty zabiera urok i atmosferę święta. Istnieją dziesiątki sposobów, jak podarować pieniądze na ślub niestandardowo, ciekawe, a nawet bardzo ładnie.

Jak podarować pieniądze na wesele ciekawe i piękne Wiele można znaleźć zdań o tym, co świetnie będzie zrobić z pieniędzy dla nowożeńców jakąś ciekawą rzeźbę, według typu origami. Wygląda na to, oczywiście, bardzo imponujące i ciekawe, ale jak małżonkowie potem będą wyrównać i doprowadzić do porządku wszystkie banknoty – oto jest pytanie. Warto zdecydować się na mniej radykalne rozwiązania, i po prostu ładnie przedstawić rachunki, nic właściwie z nimi samymi nie robi.

Pomysły na ciekawy prezent w postaci pieniędzy na ślub

Dobrze, gdy upominkowe pieniądze nie tylko kolorowe i ładnie urządzone, ale i jeszcze jest jakaś oryginalna symboliczne pomysł. Na przykład, można zrobić piękny gotówkowy stref, który nowożeńcy chętnie podczas obchodów używają i do sesji zdjęciowej, bo to naprawdę ładnie wygląda. Aby zrealizować ten pomysł, po prostu trzeba znaleźć schludny mały parasol-laska (najlepiej jakiś jednolity, jasny lub nawet przezroczysty).

W otwartej formie na parasol trzeba pięknymi ниточками lub taśmy przywiązać banknoty. Można do tego wykorzystać małe ozdobne klamry, które są dołączone do taśmy i są mocowane do pieniędzy, aby nie uszkodzić ich. Wskazane jest, aby parasol otwierał i zamykał się przy tym. Wtedy będzie można pójść jeszcze dalej i dać prezent bardzo oryginalny. Zaśpiewać piosenkę dla nowożeńców Moc Doliną o pogodę w domu, a gdy tekst dojdzie do «…załatwić za pomocą parasola», otworzyć gotówkowy parasol nad młodymi.

Prezent pieniędzmi na wesele

Jeśli trzymać się razem z innymi gośćmi i wspólnymi znajomymi, to można zrobić sobie domowe bankomat, w którym umieścić wszystkie pieniądze. W dodatku można dołożyć i ozdobną kartę, tylko zamiast numeru napisać datę ślubu. Można spróbować wymyślić coś własnego, ale już naprawdę tak wiele pomysłów, jak się przedstawia prezent na ślub pieniędzmi, że na pewno znajdzie się coś ciekawego i odpowiedniego charakteru pary młodej.

Pieniężne drzewa i inne rośliny w pomoc przy projektowaniu pieniądze na prezent na ślub

Można zrobić i tradycyjne drzewo pieniądze, tylko znowu nie kosztuje zbyt znęcać się nad banknotów. Nie koniecznie z pieniędzy zwijać liście. Wszystko można bardzo prosto i pięknie:

 • Sprzedam odpowiednie wielkości i kształtu liści roślina doniczkowa;
 • Dołączyć do każdego kartkę taśmą dwustronnie banknoty;
 • Jak to zastanawiam się pokonać prezent.

Prezent pieniędzmi na wesele

Opcja, zastanawiam się pokonać pomysł z opłaconym drzewem:

 1. Bierzemy dwie doniczki – jeden tylko z ziemią, drugi z naszych pieniędzy drzewem;
 2. Stawiamy najpierw garnek z ziemią przed małżeńska, należy je zakopać w ziemi monetę i powiedzieć «крекс-пекс-feakes» lub jakieś inne zaklęcie;
 3. Proście ich zamknąć oczy;
 4. Są zastępując garnek z ziemią na drzewo pieniądze.

Z pomocą roślin istnieje możliwość i inaczej pogratulować młodą parę pieniężnych prezentem. Też wybieramy piękna roślina doniczkowa, podczas pozdrowienia wynosimy go i stawiamy przed młodymi, powtarzamy piękny toast o tym, że rodzinę i związek trzeba dbać i pielęgnować, jak to roślina. Następnie wyciągnij kopertę i dodajemy, że to wyszlo, a to na nawóz rodzinnego dziewczyna.

Drzewo pieniądze

Prezenty na ślub pieniędzmi bardzo często lubią składać z wykorzystaniem kapusty, bo to warzywo w potocznym slangu i jest synonimem pieniądza. Zazwyczaj biorą kapusty, pod listki wrzuca banknoty. Albo można zrobić w кочане małe dziurki i tam trzymać pieniądze, zwinięte w rurki. Wszystko to doprawić jasne i юморным przepraszam i to pozdrowienia z pewnością zostanie zapamiętany nowożeńcom i wszystkim gościom weselnym.

Banku z pieniędzmiPopularnym rozwiązaniem, jako ciekawy prezent na ślub pieniądze jest «słoik z ogórkami». Taka metoda jest naprawdę bardzo jasny, jeśli do поздравлению jeszcze w sposób szczególny przygotować. Trzeba zabrać ze sobą wiejskie ubrania, nazywać się rodziną ze wsi i powiedzieć, że bogaty i gratulacje, a bogaci na słono korniszonami. Naturalnie, daje nowożeńcom w banku nie ogórki, a zwinięte i «konserwować» pieniądze.

Istnieje wiele sposobów, jak śmieszne podpisać w tym przypadku bank z naszymi «консервациями». Będzie dość zabawne, jeśli naprawdę zakasać pieniądze w bankach pokrywą i podpisać, że można je otwierać tylko wtedy, gdy będzie urodził się pierworodny.

Wskazówka: jeśli chcesz stworzyć coś ciekawego z pieniędzmi, zrobić jasny i oryginalny rzemiosła, to nie powinien być prawdziwe banknoty – można znaleźć bransoleta to tylko dekoracja w każdym z małym sklepiku, a prawdziwi jednak przedstawić w dodatku w pięknym, estetycznym kopercie.

Kolaże z pieniędzy i jeszcze ciekawe pomysły na opakowaniu na prezent

Nietypowy i ciekawy pomysł, gdy zamiast pieniężnego koperty używają ramkę do zdjęć (lepiej wybrać z dużą ilością przegródek), w którą inwestują zamiast zdjęcia banknotów i podpisują się jakoś z humorem w stylu «żonie na buty», «mąż na laptopa». A jeśli przypomnieć sobie o prawdziwych interesie honeymooner i zrobić napis z ich uwzględnieniem, to taki prezent bez wątpienia zostanie zapamiętany.

Pieniądze pod ramką

Prosty i fajny sposób, aby dać pieniądze – skleić delikatnie cienką taśmą banknoty, aby wyszła «pieniężna taśma». Uniwersalny sposób przedstawić finansowy prezent pieniężne są balony. A dać pieniądze, więc można na dowolną uroczystość, czy to ślub, czy urodziny. Wygląda realizacja pomysłów jest naprawdę bardzo świątecznie i pięknie.

Ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości i piękne balony na wesele, najlepiej nadaje matowe, białe przezroczyste. Bierzemy kule jeszcze w сдутом postaci, wsypujemy tam konfetti, brokat i jakieś piękne elementy dekoracyjne, również wyłączyć tam трубочками banknoty i delikatnie просовываем do środka. Teraz надуваем balony z helem, aby unosiły się w powietrzu na ленточках (tylko trzymać je mocno, aby nie odleciały lub lepiej do czegoś przywiązać dobrze).

Fajny gotówkowy ciasto

Tutaj z идейкой trzeba trochę się pomęczyć, ale warto, ponieważ wynik będzie wyglądać bardzo efektownie. Prezent idealny nie tylko do ślubu, ale i dla innych znaczących uroczystości. Do budowy pieniężnego ciasto należy przygotować następujący:

 • Cienki i sztywny karton;
 • Jak najwięcej banknotów (im więcej pieniędzy, tym więcej wyjdzie sam tort);
 • Dwustronna taśma;
 • Spinacze;
 • Łuk więcej;
 • Około 2 m delikatnej satynowej wstążki.

Ciasto z dolarów

Krok po kroku prezent się robi tak:

 1. Z tektury wytnij 3 okrążenia około 30 cm, 20 cm i 15 cm średnicy;
 2. Ich krawędzie обклеиваем satynową tasiemką, aby zamknąć plastry na kartonie;
 3. Następnie wycinamy z kartonu 3 paski, wysokość takich jak banknoty, a dla długości aby można je było zwinąć, pionowo umieścić na nasze podstawy do tortu i odstęp od krawędzi nie były zbyt duże. Zszywaj wygodnie będzie zszywkami, a kleić na dwustronną taśmę (gdy będziemy wycinać paski, robimy dla dolnej części dodatkowo trójkąty, aby wygodnie było kleić, w górnej części również wycinamy kilka, aby potem z góry zabezpieczyć się jeszcze jedna kondygnacja).
 4. Banknoty zwinięty w rurkę (najlepiej użyć banknotów tej samej wartości i po zwinięciu starać się robić tak, aby na pierwszej stronie pozostał ten sam obraz);
 5. Za pomocą spinacza zepnij banknoty do naszej pionowej podstawie i robimy to w kółko;
 6. W ten sam sposób robimy wszystko 3 (lub kto ile chce) kondygnacji;
 7. Wierzch ciasta można też wyciąć z kartonu i задекорировать kokardą i wstążki.

Ciasto z dolarów

Taki tort można ozdobić jak chcesz – kwiatami, kokardkami itp. Jeśli nie chcesz samemu рукодельничать, to można łatwo zamówić piękne pudełeczko w warsztacie. Tam mogą zrobić coś dekoracyjne w postaci realistycznego tortu, piękną szkatułkę, sejfu, drewniane malowane pudełka i czegokolwiek. Najlepiej przed rozpoczęciem budowy takiego tortu zobacz zdjęcia, jak on powinien wyglądać, a to może nie bardzo dobrze się udać od razu.

Dla króla i królowej

Każdy w dzieciństwie robili różne rzemiosła z opakowań i papieru. Tak wiele zrobił z opakowań węża, można sobie przypomnieć, jak to było robione, i zrobić korony dla pana młodego i panny młodej (robimy je z ненастоящих banknotów, a prawdziwe zbliżenie o wartości dołączyć do korony jako ozdoba). Węża robili, skręcając banknot wzdłuż, potem jeszcze raz wzdłuż, w poprzek i krawędzi сгибали do centralnej drążka marszczyć. Jeśli wcześniej takich rzeczy z papieru nie robili, najlepiej znaleźć zdjęcia ze schematami, jak i w jakiej kolejności wszystko zwijać. Takich деталек trzeba zrobić około 40 sztuk, wkładamy je do siebie, dopóki nie wycofywać się w koronę.

Sposobów, aby dać pieniądze na ślub niezwykłe i zabawne jest bardzo dużo, ale gdy wszyscy goście stawiają sobie za opoką конвертики na tacy – bardzo nudne i nawet to wygląda tak, jakby oni po prostu płacą sobie wejście na ślub. Dlatego warto być kreatywnym i wnieść na uroczystość więcej jasnych i niezapomnianych chwil.