Jak oryginalnie dać pieniądze na ślub? Znajdziemy korzystne

Mówią, że dla osób z dobrą wyobraźnię pieniądze to nie prezent, a dodatek do niego. Ale to nie jest tak, nawet jeśli do finansowego kwestii podejść z fantazją i odrobiną kreatywności, zamieniając swój prezent w dzieło sztuki. Poniżej dzielimy się najbardziej interesujące i skomplikowane pomysły, jak oryginalnie dać pieniądze na ślub. Ale pamiętaj, że mimo wszystko nie jeden człowiek szuka inspiracji w Internecie, dlatego lepiej dodać własne elementy na prezent, aby był wyjątkowy arcydzieło na pamięć nowożeńcom.

Jak oryginalnie dać pieniądze na ślub? Znajdziemy korzystne

Kilka zasad dawania prezentów pieniężnych

 1. Zgadzam się, im więcej zabawy można обыграете wręczenie banknotów, tym ciekawiej. Jest mało prawdopodobne, standardowe zakłopotany преподношение koperty pojawi się ktoś niezwykły. Oczywiście, kwota, leżąca w nim ważne, ale dlaczego by nie wyróżniać się wśród gości i nie uzupełnienie święto pogodnym występem.
 2. Eksperymentuj z разменом – пересчитывание monet zadowoli i zajmie młodej pary po ślubie. Drobne kasę można umieścić w dowolnym pojemność i pokonać – sposób wręczyć się znajdzie. Wymienić można w każdym supermarkecie lub banku.
 3. Pomyśl o kwocie, którą zamierzasz zaprezentować. Jeśli jest zbyt невнушительная, może lepiej kupić coś do zapamiętania? A to nawet najpiękniejszy kopertę, na przykład, 100 lub 500 rubli, będzie wyglądać śmiesznie. Nowożeńcy mogą uznać cię za жадину. A oto oryginalny prezent wystawi was korzystne.

Oryginalny prezent pieniędzmi

Wykonywali wszystkie te proste warunki? To twój prezent ma szansę być jednym z najbardziej niezapomnianych, że będą преподнесены na uroczystości nowożeńcom.

W co można zawinąć pieniądze?

Szaty finansowego prezentacje najbardziej zróżnicowane. Oto kilka ciekawych pomysłów, które są łatwe do wykonania nawet dla początkujących ręko-мейда:

 • Śliczne kokardki. Złóż banknoty składanych i obwiążcie wstążką w środku. Wyprostuj nasze słodkie i zdrowe akordeon — musi się udać kokardki, które można przykleić do niczego. Można nimi ozdobić prezent, bo pieniądze inaczej ładniejszy niż zwykła tandeta?
 • Kapusty raj. «Kapustą» wielu nazywa pieniądze, więc dlaczego nie grać z tego produktu komiks nazwie, inwestując w biały udać się kilka banknotów między listkami. Dodaj utwór zdjęcie dziecka (można znaleźć słodkie zdjęcia w Internecie i wydrukować), to alegoria będzie pełny.
 • Cały kufer pieniędzy zachwyci nowożeńców nie mniej niż skromny kopertę. Moda z tektury i papieru kuferek, udekoruj różnych łuków (patrz punkt pierwszy) i wstążki, a następnie pięknie преподнесите.
 • Pieniądze powietrznych w kulkach – неоригинально, ale miło. Wystarczy rozerwanie kulki, jak w rękach cały стопочка chrupiących zminimalizowanych banknotów. Wkładając do środka gumowe кругляшей kasę trzeba przed nawiewaniem. Wskazane jest, aby wybrać nieprzezroczyste produktu, aby można było ukryć niespodziankę do odpowiedniego momentu.
 • Obraz, «naładowany na pieniądze» — trend ostatnich lat. Można «malować» twój przyszły arcydzieło estetycznie – banknotów o różnej wartości nominalnej. Że już tam zdecydujesz się przedstawić – nie jest tak ważne. Najważniejsze jest to, że podczas sekcji ramki można będzie zdobyć spore.
 • Worek pieniędzy z zdjęcia nowożeńców indywidualizuje popularny prezent, tak i w tworzeniu jest łatwe. Wystarczy wziąć kawałek tkaniny, złożyć go na pół, uszyć i ściągnąć wstążką. Ważne jest, aby jego zawartość – monety można zainwestować i zagranicznych, i rocznika, banknoty mogą być różnego typu. Postaraj się, aby nowożeńców miło było uwolnić pyzaty woreczek.
 • Oryginalny prezent pieniędzmi

 • Domowy garland – dobry sposób i realizować się twórczo, i dać znakomity niespodzianka nowożeńcom. Przydadzą nam się te same harmonie, tylko przy naciąganiu na nitkę trzeba je będzie podkreślać z pięknymi listkami kolorowego papieru. Jeśli chcesz się naprawdę bardzo się wyróżniać – zrób wianek tylko z banknotów. Takie koraliki będą bogatym pod ozdobą każdego stroju.
 • Drzewo pieniądze – można używać jako naturalny rekwizyty (drzewko z okrągłymi liśćmi, tradycyjnie za pieniężnych), jak i вышитое/rysunek, obraz lub zdjęcie. Kokardki lub rozwinięte banknoty można przymocować taśmą, snap – najważniejsze, że wyszło ładnie. Uzupełnić drzewo można niewielkim występem, lub czytając werset gratulacyjny.
 • Papierośnica, korzystny dla zdrowia. Zamiast szkodliwych papierosów umieścić w pudełko zminimalizowane słomką i związany wstążką banknoty. Ten sposób dać pieniądze jest bardzo estetyczne i elementem zaskoczenia – bo para będzie się spodziewać pojedynczego prezent (papierośnicę), a otrzyma pudełko z денюжками.
 • Skarbonka ze szkła ze zdjęcia w tle i leżącymi wewnątrz banknotów. Skarbonkę można kupić w wielu sklepach niezwykłych prezentów, najważniejsze – aby wybrać nietypowy kształt.
 • Piękne pudełka wewnątrz dużej skrzyni mogą zawierać w sobie małe upominki dla nowożeńców, zdjęcia, figurki, ale w jednej z kartonowych «dzieci» powinna leżeć денюжка (lub nawet kilka banknotów).
 • Sposoby na pokonanie podarunek

  1. Konkursy – dobry sposób, aby podarować prezent z pieniędzy. Trzeba zgodzić się z mistrzem ceremonii z wyprzedzeniem o przeprowadzeniu rutynowej zdrowotnej lub zorganizować nietypowy toast. Opcji jest wiele – można je znaleźć w Internecie.
  2. Werset, дополняемый prezentem. Przeczytaj nowożeńcom mały wesoły wiersz, w którym będzie rozwijać istotą twojego prezentu lub обыгрываться «okładka». Na przykład, «dajemy ci rzeczy przydatnych dla rolnictwa, nie brązowy i nawet nie żelaza, Karton może też nieść ze sobą szczęście, oto kuferek – od problemów i burze». Werset można obejrzeć w dowolnym zbiorze lub na stronach internetowych, ale lepiej сымпровизировать i skomponować coś wyjątkowego, odpowiednie pod konkretną parę.
  3. Oryginalny prezent pieniędzmi

  4. W ogóle, tosty – najlepszym sposobem, aby pokonać każdy prezent. Życzcie od duszy zakochanym wszystkiego, co można wymyślić. Na przykład:
  • «Słodkie życie», вручив pudełko z cukierków, z rany wewnątrz
  • «Słonecznej pogody w domu», презентовав ma, przy rozwiązywaniu którego zwisają banknoty
  • «Aby mąż kwiaty dałem» — tutaj pasuje, jak domowej roboty bukiet ułożone w kształcie kwiatu banknotów, jak i na żywo lub ozdobne, róże, wśród których można znaleźć cenne kasę
  • «Budowa nowego domu/zakup pralki» a następnie wręczeniem cegły (do którego, oczywiście, będą przywiązani pieniądze) lub pudełka od proszku do prania (z ukrytą kieszenią wewnątrz lub nadziewane banknotów).

  Oryginalny prezent pieniędzmi

  Idealnie łączyć finansowe prezenty – choć istotne, ale skromne (jeśli w kopercie nie leży, na przykład, 100 tys.) – z поделкой lub twórczych kulinarnych, wykonanymi własnoręcznie. Вышейте drzewo pieniądze, смастерите maszyna do pieniędzy, pokonaj do zdjęcia ślubne pary młodej – w sumie, wkładamy serce w to co daje. Więc prezent będzie i cenne, i niezapomniany, i kosztowne, we wszystkich znaczeniach tego słowa.