Humorystyczne prezenty na ślub: jak i co dać

Dlaczego by nie ośmieszyć się nad sprawcami uroczystości w tak wesoły i radosne święto? Pamiętaj tylko, że humor musi być dobry, bez скабрезностей i obraźliwego подколов, w przeciwnym razie wszystkim nowożeńcom i gościom można tylko w negatywnym świetle. Poniżej dowiesz się, jakie prezenty nie warto dać nawet żartobliwie, jak pokonać nawet niedrogie prezenty, aby mogli stać się wyjątkowe i niezapomniane, a także jak zagrać na weselu cały widok.

Humorystyczne prezenty na ślub: jak i co dać

Co, według legend, nie warto przedstawiać na wesele?

Zanim zrobić jakiś żart lub wręczyć coś niezwykłego, należy zasięgnąć informacji u znajomych nowożeńców na temat preferencji bohaterów uroczystości. Na przykład, kobiety w ciąży narzeczonej nie przy okazji będzie certyfikat na skok ze spadochronem, a pana młodego-вегетарианцу może być nieprzyjemny gastronomiczny «мясоедский» tour. Również nie staraj się poderwać kilka nieprzezroczyste żartów – może odczuwać inaczej. Należy pamiętać, że niektórzy ludzie przesądny, więc nie włączaj na listę prezentów o długim terminie użytkowania następujące przedmioty:

 1. Chusteczki, które, według wschodnich wierzeń prowadzą do łez i niepowodzenia w rodzinie.
 2. Kłucia i cięcia akcesoria – mogą powodować kłopoty w domu. Nawet jeśli pan młody jest zapalonym kolekcjonerem, odłóż zakup takich pamiątek do innego, bardziej odpowiedniego pretekstu.
 3. Detergenty – w niektórych krajach uważa się, że są one «umyć pamięć»
 4. Lustra, niech nawet i piękne, są uważane za portalami w pozaziemskie światy, a także energetycznymi bodźcami do расставанию. Ten prezent będzie postrzegało niejednoznaczne, i najprawdopodobniej nawet nie będzie używany.
 5. Miotła nie дарится, jeśli panna młoda jest w ciąży, sprawdź ten delikatny moment przed tym, jak przynieść podobny prezent.

Medal młodej

Niech nawet praktyczny realista, nie wierzący w bzdury jak weźmie, to lepiej nie ryzykuj – nigdy nie wiesz, czy ktoś z was nie podziela twoje poglądy – wtedy potępienia nie da się uniknąć.

Jak efektywnie podarować drobiazgi?

 • Pamiątki dla dorosłych — «prześcieradło-Kamasutra» lub «majtki dla dwojga» mogą być преподнесены ze słowami: «Aby wybór był zawsze, a miłosny ogień nie obniżał»
 • Skarbonka dla dwóch osób, w której wszystkie wpłacone pieniądze są w przedziale dla żony.
 • Tort na wesele

 • Certyfikaty – humorystyczne i poważne – będzie dobry i niezapomniany prezent. Działki na Księżycu, lot w stanie nieważkości, wspólne SPA lub góry lodów – ty decydujesz. Postaraj się zaskoczyć wszystkich obecnych. Można pomyśleć nad wzorem, na przykład, umieścić certyfikat w jajo z pod Киндера, a następnie umieścić na przemian w kaczkę, królika i kufer (jak w bajce).
 • 16 kilogramów soli, czyli prawdziwy pud, który będzie musiał zjeść kilku do osiągnięcia pełnego porozumienia.
 • Nietypowe roli pary młodej na zdjęciu, zamówionej ze zdjęcia. Co śmieszniejsze i milsze będzie kreskówki – tym lepiej.
 • Niska z papieru toaletowego stanie się symbolem czystych relacji, a kontrolka w przezroczystym opakowaniu – znakiem jasnej i uczciwej rodziny.
 • Niebieskie botki + cegła + drzewo pieniądze – prezent od narzeczonego, jako bodziec zbudować dom, posadzić drzewo i wychować syna. Ozdobić ten prezent kasę, wypełniając botki, примотанные do cegły i декорирующие drzewko.
 • Piękny kalendarz «Księga życzeń». Wpisz tam do wyboru wiele życzeń nowożeńców, i pod każde «chcenie» załączyć banknot. Można zrobić kieszenie pieniędzy na każdej stronie i ozdobić książkę zdjęć nowożeńców.
 • Turka/ekspres do kawy + kapcie = bodziec dla nowożeńców robić po kolei do siebie kawy rano.

Pieniądze na ślub

Humorystyczne prezenty na ślub mogą być bardzo różne – najważniejsze jest to, aby fantazja dawców nie иссякала. Zwykły kubek można pokonać wierszem «o synka Андрюшку», a jeszcze upiększyć jej zdjęcie nowożeńców. Wszystko można porównać ze szczęściem w życiu rodzinnym, podnieść z internetu lub zbiorów odpowiednie четверостишье i włączyć swój występ w jasny i niezapomniany widok.