Jaki prezent można wybrać na ślub znajomych

Twoi przyjaciele postanowili oficjalnie których możecie następnie zmienić swoje relacje, i, oczywiście, w tym zaproszonych gości. Zbliżająca się ślub sprawia wiele kłopotów nie tylko dla rodziny nowożeńców i sami nowożeńcom, ale i bliskich przyjaciół. Nawet jeśli cię nie zaprosili stać się świadkiem, przyjaźnie nie pozwalają dać «dżentelmeński» zestaw — prezent powinien przekazać swoje nastawienie, zrobić dobre wrażenie i zachowane w pamięci. Ty dobrze wiesz, czego brakuje do pełni szczęścia swoich przyjaciół, ale możliwość podarować taki prezent nie u wszystkich i nie zawsze. W takiej sytuacji ważne jest, aby rozważyć wszystkie możliwe opcje i wybrać prezent, koncentrując się na hobby przyjaciół, ich potrzeb i własnych możliwości.

Jaki prezent można wybrać na ślub znajomych

Tradycyjny i korzystne prezent na ślub

Nie zawsze z góry wiadomo, że będą dawać inni goście – lista życzeń nowożeńców i koordynator ślubu, śledzenie za dystrybucję zamówionych prezentów wśród zaproszonych gości u nas rzadkością. W wyniku wielu gości wolą dać pieniądze – w świetle kosztów na wesele oni zawsze będą istotne, a nowożeńcy sami określą, że to właśnie oni chcą kupić. Takie podejście pozwala uniknąć takich samych prezentów, na pewno będzie przydatna, ale nie pozostawia żadnych wspomnień i nie tworzy atmosferę święta. Jeśli nie ma w zanadrzu żadnych oryginalnych opcji, czy jesteś pewien, że nowożeńcom pieniądze jako prezent spodoba się bardziej, niż jakaś rzecz, daje pieniądze. A aby twój prezent nie zawieruszył się wśród monotonnych kopert, преподнесите pieniądze w ciekawy sposób. To może być:

 • Kolaż w pięknej ramce (jej potem też znajdą zastosowanie). Umieść banknoty o różnych nominałach pod szkło i zrób pod każdym napis, wyjaśniającej jej zastosowanie w żartobliwy sposób («Mercedes», «Na wiejską willę» itp.). Można również nad banknotów napisać «Rozbić w przypadku pilnej potrzeby» i dać razem z bandażem na taśmy młotkiem;
 • Kolaż w pięknej ramce

 • Album, w który inwestowane banknoty o różnych nominałach i różnych krajów zamiast zdjęć;
 • Album z pieniędzmi

 • Kapusta, między listkami której ukryte są banknoty;
 • Bankomat, wykonany ze sklejki lub tektury, i imienna «mapa», aby uzyskać pieniędzy, ukrytych w «bankomacie». Pin musi służyć data randki (przy okazji można zorganizować ekscytującą działania, związane z ważnymi dla pary zdarzeń);
 • Bankomat z tektury

 • Drzewo pieniądze (Żywa roślina, do pędów którego przywiązane jest skręcona w kanaliki banknoty). Dawać taki prezent najlepiej w towarzystwie mowy o tym, że to drzewo – symbol rodzinnego dobrobytu i zamożności;
 • Dekoracyjna poduszka (najlepiej ręcznie), wypełniona pieniędzmi i płatkami róż;
 • Banku z «ogórków» (etykieta powinna głosić «Kiszona kapusta», itp.);
 • Kuferek lub torebka, wypełniona monetami;
 • torebka z pieniędzmi na wesele

 • Pieniężno-cukierki bukiet.
 • Pieniężno-cukierki bukiet

  Można również zrobić z banknotów wachlarz, dać papierośnicę (oryginalny сигаретную paczkę), w którym leżą zwinięte w rurkę banknoty, lub pudełko czekoladek, gdzie wśród słodyczy kryje się pieniądze.

  pudełko czekoladek z pieniędzmi

  Wrażenie zrobi deszcz pieniędzy (jeśli go trudno zorganizować, można dać parasol dla dwojga, a banknoty przywiązać do спицам).

  Parasol z pieniędzmi

  Efektownie będą wyglądać, origami, wykonane z pieniędzy.

  Nowożeńcom można przedstawić wieńce w stylu hawajskim, gdzie rolę storczyków będą wykonywać złożone składanych pieniądze.

  Dawać pieniądze można wraz z symbolicznymi prezentami – брелоком do kluczy do przyszłego samochodu, z cegły na fundamenty nowego domu itp Towarzyszyć swój prezent w takim przypadku należy życzenia, aby te pieniądze były podstawą do realizacji marzeń.

  Cegła na wesele

  Również ty możesz podarować butelkę dobrego wina, w środku której w szczelnym opakowaniu znajduje się główny prezent (butelka wcześniej drukowany, zamknięte pakiet mocowany za pomocą cienkiego sznurka, aby można go było wyciągnąć, a potem butelka została zatkana). Pieniądze nie należy umieszczać w butelkę z alkoholem – można w dodatku ofercie znajdą dać oryginalne parasole na koktajl.

  Znajomych można wręczyć pęk balonów, wewnątrz których znajdują się banknoty, lub zapakować pieniądze na zasadzie matrioszki (niecierpliwy z natury takie «matrioszki» lepiej nie dawać).

  Ponieważ bez tortu uroczystość nie do pomyślenia, możesz zaproponować na deser dla nowożeńców swoją wersję.

  Jeśli brakuje ci na taką egzotykę czasu, zamów koperta ręcznie.

  koperta ręcznie

  Wskazówka: Ponieważ nie zawsze wiadomo, jaką kwotę przyzwoicie dać na ślub, aby nie wyglądać nieuważny i chciwy, spróbuj dowiedzieć się, ile kosztuje opłata restauracji za osobę i podaruj trochę więcej tej kwoty (jeśli finansowo możesz sobie pozwolić i duże kwoty, dbasz o ile uważasz).

  Jeśli masz wątpliwości, jaki prezent najlepiej dać siebie na wesele, należy rozważyć wszystkie możliwe opcje – według statystyk podarowane pieniądze rzadko są używane do poważnych zakupów lub podróży. Znacznie częściej darować finanse cicho skóry na różne drobiazgi, nie pozostawiając znaczącego śladu.

  Przydatne prezenty na ślub

  Początkujący samodzielne życie przyjaciół, którzy będą żyć oddzielnie od rodziców, potrzebne jest wszystko – od łóżku i naczyń do mebli. Jeśli wolisz dodatkowe prezenty, dzielcie się:

  • Pościel (jedwab, вышитое wstążkami, z ciekawymi napisami lub zdjęciami nowożeńców);
  • Naczynia (herbaciane i kawowe serwisy, zestaw talerzy, itp.). Tak jak w dzisiejszych czasach wybór naczyń jest po prostu ogromny, wybierz serwisy dywanikami – to sprawi, że twój prezent wyjątkowy;
  • Serwis do herbaty

  • Sprzęt gospodarstwa domowego. Możesz dać pozostałe sprzęty kuchenne, czajniki elektryczne, odkurzacze, zmywarki, itp. – najważniejsze, wybrać produkt dobrej firmy i kupować urządzenia z gwarancją;
  • Kino domowe;
  • Kino domowe

  • Laptop (dla programistów idealnym prezentem będzie dobry komputer lub monitor z ochroną dla oczu);
  • Wysokiej jakości koce, pledy i poduszki;
  • Oryginalne lampy itp. (ważne jest, aby wiedzieć gusta nowożeńców);
  • Oryginalne lampy

  • Meble (zazwyczaj kupują rodzice, ale jeśli masz możliwości finansowe, a także możesz dołączyć i brać czynny udział, zgadzając się na model z przyjaciółmi).

  Ważne: Postaraj się porozmawiać z organizatorami wesela w stanie kontrolować wybór prezentów, aby nie dać trzeci z kolei żelazko. Prezent powinien kierować obojga nowożeńców, nie warto dawać go do jednego z nowożeńców.

  Można dać certyfikaty na wizytę w ulubionej kawiarni, sklepu czy kina.

  Znajomych można dawać i prezenty-przeżycia – to niepraktyczne, ale bardzo chwytliwe. Wybór takiego prezentu zależy od zainteresowań znajomych – komuś się spodoba konny spacer, ktoś chętnie odwiedzi masażu lub park wodny, a ktoś chce pojeździć na quadzie.

  W każdym razie po wręczeniu prezentu postaraj się stworzyć intrygę, aby pokazać kunszt i artyzm, i dobre wrażenie od swojego pozdrowienia gwarantowana.