Żądaną, niezapomniane i miłe prezenty ślubne

Myśl o tym, że jesteśmy zaproszeni na ślub i nas wkrótce będzie musiał zabawić się na uroczystości i jednocześnie cieszy i interesuje każdego człowieka. Najpierw trzeba wymyślić, niż iść w dzień uroczystości, tak aby wszyscy goście docenili walory zgrany obraz. A po drugie, co podarować na ślub nowożeńcom, aby to przyszło im do gustu, przydało i zapamiętałem na długie lata wspólnego życia.

Prezenty na ślub

Wybrany z miłością prezent uznaje się raz w dążeniu odgadnąć gust odbiorcy, oryginalności pomysłu, w najniższej sposób przedstawiać prezent (A. Моруа). Zobaczmy, że ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze prezentu, aby od razu było jasne: pomysł był zdeterminowany najbardziej szczere uczucia!

Określamy przyzwoitą cenę prezentu

Tym samym francuski pisarz powiedział: Kupuj prezenty nieco droższe, niż można sobie pozwolić. Taka rada na pewno wprowadzi każdego w zamieszanie: — ile to jest konkretnie? Można się domyślić wszystko jest łatwe i proste. Uważa się:

kwota wydana na prezent musi być co najmniej równa lub przekracza tę kwotę, którą spędził nowożeńcy lub ich rodzina za każdego gościa, płaci bankiet w dniu ślubu.

Bardzo hojne prezenty mogą pozwolić sobie na nie wszystkie. Bogaci ludzie zaproszeni na wesele, lub przyjaciele, wybierający i оплачивающие prezenty wspólnie, mogą dać nowożeńców kolacja w restauracji, wyznaczony na datę, którą ci sami wybiorą, lub wyjazd na morze albo w góry. Najważniejsze, aby nie załamywali się plany młodych na najbliższą przyszłość. Oczyszczenie może również szczęście, aby uzyskać w ten pamiętny dzień w prezencie samochód, łódź lub rower, a narzeczonej – drogie biżuterię lub certyfikat do salonu, gdzie sprzedawane są wyroby z futra i skóry.

Niektórzy rodzice pana młodego i panny młodej mogą расщедриться na upragniony niespodzianka – klucze od nowego mieszkania do samodzielnego życia młodej rodziny, samochód osobowy, domek działka za miastem na wakacje lub opłacona w podróż poślubną ze wszystkimi udogodnieniami.

Ślub na jachcie

Do praktyczne недешевым prezentów można zaliczyć dużą sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki i zamrażarki, klimatyzacja, meble, telewizor plazmowy lub kino domowe, centrum muzyczny, «blu-ray» odtwarzacz, pralka i zmywarka do naczyń, kabinę prysznicową, domowy browar) i meble. Bardzo ważne jest, aby wstępnie sprawdzić i skonsultować się z rodzicami lub młodej pary, czy będzie im potrzebny jest wybrany prezent. Oni na pewno ci podpowiedzą co podarować na ślub z całego tego arsenału.

Rozsądniej tylko kupować dla nowożeńców certyfikaty na zakup określonego towaru w sklepie agd lub salonu meblowego. W dzień uroczystości można przedstawić młodym wielkie zdjęcie tego przedmiotu, który im rzekomo daje. Tak nie pożałujesz w kolorze, rozmiarze i innych parametrach prezent, a co ważniejsze, zapewni możliwość młodym sami wyposażyć ich gniazdo na swój smak. Tym bardziej jest to ważne w sytuacji, gdy młoda rodzina będzie mieszkać z rodzicami lub w wynajętym mieszkaniu lub domu.

Jeżeli powyższe prezenty nie stać lub nie nadają się jako prezent dla innej przyczyny, należy wziąć na warsztat inne wskazówki przy wyborze.

Analizujemy możliwe potrzeby nowo rodziny

Jeśli młode rodziny będzie po ślubie mieszkać oddzielnie od innych krewnych w swoim mieszkaniu lub domu,można dawać praktyczne prezenty, niezbędne w gospodarstwie. Oprócz wyżej wymienionych dużych urządzeń lub elementów wyposażenia wnętrza, warto wziąć pod uwagę takie nie są tak kosztowne opcje jak wysokiej jakości komplety pościeli (z jedwabną materii, satyny lub бязи), koce, poduszki, narzuty i koce z nowoczesnych, naturalnych, ekologicznych materiałów (zdjęcia młodych i pięknych obrazów na motyw ślubu), szlafroki i ręczniki (z wyszytym imieniem chromowymi lub początkowymi literami nazw pana młodego i panny młodej). Nawiasem mówiąc, dostać w prezencie parzyste przedmioty – dobry omen na przyszłość młodej rodziny.

Piękna pościel

Jeśli wybór padnie na wysokiej jakości przedmioty z kategorii naczynia do gotowania lub drobnego agd, upewnij się z góry, że inni goście nie uzyskali identyczny prezent, a także w tym, że u nowożeńców tego nie było wcześniej. Wśród takich przedmiotów najczęściej wybierają zestaw garnków ze stali nierdzewnej, serwis do herbaty ze zdjęciem pary młodej, patelnia z powłoką ceramiczną lub żaroodpornego naczynia szklane, środki odkurzacz lub robot-odkurzacz, potężną электромясорубку, blender/ mikser, robot kuchenny, parowiec lub lider, хлебопечь, garnki do gotowania, ekspres do kawy lub młynek do kawy, sokowirówka, żelazko itp. W chwili darowizny wyjaśnij, co masz nadzieję, суперсовременная budowlane zwalnia młodych gospodarzy od zmartwień w domu i pomoże im więcej czasu poświęcić sobie nawzajem, albo, że w domu zawsze będzie sycące i zdrowe jedzenie na stole.

Dla nowożeńców, затевающих naprawy we własnym domu, przyda certyfikat na zakup materiałów budowlanych. Nadmuchiwane łóżko nadaje się dla pary, która lubi podejmować wielu przyjaciół w swoim mieszkaniu, ale nie ma możliwości, aby umieścić je na noc.

Do domu młodych, które mogą sobie kupić wszystkie domowe urządzenia na własny koszt, w oryginalnym rozwiązaniem będzie piękny mini-kominek, który działa na podstawie biopaliw, sejf/ skrytka do przechowywania cennych rzeczy lub bardzo ładny mały fontanna, która tworzy w domu atmosferę.

Dekoracyjny mały fontanna

W przypadku młodych domek działki warto zapytać o przyzwoitość organizowaniu dla nich huśtawki, hamaki, nadmuchiwane baseny lub altany, jeśli twój portfel pozwoli.

Pojawią się dość trudne, co dać koledze na wesele lub nowożeńców, jeśli się z nimi ledwo się znamy. Wyroby ze skóry (torebki, portfele, kalendarze lub notesy) zawsze się przyda. Можнопо dbać o to, by na ich zewnętrznej powierzchni zostały przedstawione zdjęcie panny młodej i pana młodego. Również w takiej sytuacji, jest dozwolone po prostu zainwestować pieniądze w kartkę i nie nęka się długie раздумьями. A w dzień świąteczny należy wypowiedzieć pozdrowienia z ogólnie przyjętymi ciepłymi życzeniami miłości i szczęścia. W zasadzie można każdemu gościowi zrobić to samo, argumentując swoją decyzję tym, że młodzi sami sobie kupują, co chcą. Ale zgadzam się, że tak impreza często traci swoją uroczystość i zamienia się w banalne, nudne spotkania przy świątecznym stole, gdzie goście nie słuchają gratulacje dla siebie.

Wariantów tego, w jaki sposób można niezwykłe dać pieniądze, po prostu mnóstwo. Najważniejsze, podłączyć wyobraźnię. Nie możesz wymyślić sami? W internecie jest wiele zdjęć różnych odmian wzoru takiego prezentu, co potrafi zrobić dla każdego:

  • ž drzewo pieniądze
  • ž układ pełnego skrzyni
  • ž imitacja koce/ koc z banknotów
  • ž pieniężne zestawienia
  • ž ciasto z papierowych pieniędzy
  • ž parasol, kryjący w sobie związane banknoty
  • ž «obraz», w którym pod szkłem określone pieniądze, a każdy kawałek papieru ma swój komiks przeznaczenie (na przykład, «żona na wędkę» i «żona spa»)
  • ž balony wypełnione helem i lecąc z pudełka w górę, niosąc za sobą pieniądze
  • ž duża «cukierek», w którą owinięty twój, właściwie prezent.

Drzewo pieniądze na ślub

Ale mimo wszystko ślub, który musi być raz w życiu młodej zakochanej pary, – to okazja, by zrobić prezent romantyczny, nie taka jak na urodziny lub inne uroczystości. Wiesz, co robią nowożeńcy i czym chcieliby się zająć swój rodzinny wypoczynek? Wtedy prawdopodobnie bez trudu odkryć, co podarować na ślub.

Wspominamy o gustach lub w pamięci nowożeńców, dajemy dobre wrażenie

Załóżmy, że młodzi uwielbiają odpoczywać razem w wiejskim domu, lubią spokojny wypoczynek na łonie natury. Dlaczego nie dać im mocny grill, grill lub kominek ogrodowy? Lub wysłać je w яхтный wakacje lub na jazdę konną?

Inna para może okazać się nałogowymi podróżników i amatorów ekstremalnego wypoczynku. Para rowerów lub sprzętu turystycznego będzie w sam raz. Być może młodzi – jeszcze ci poszukiwacze przygód i zgodzili się, by jechać na złamanie karku na dysk lub na quadach, wybrać się na rafting-wycieczki lub przejść lekcja nurkowania. A współczesny drogiego aparatu do zdjęć lub filmów, oni na pewno będą zadowoleni.

Dla tych, którzy kochają, jak i dla ptaków, należy nie tylko mieszkanie, ale i niebo (Czyli Panteleev). Spacer dla pary na balony, na śmigłowcu lub samolocie sportowym – to niebo, które będzie prezentem w dosłownym znaczeniu i w przenośni w najbardziej radosny dzień dla młodej pary.

Nowożeńcy balonem

Jeśli panna młoda i pan młody – zwolennicy урбанизированного wypoczynku, więc, zarezerwuj dla nich miesięczny karnet na kręgle lub bilard klub, kolacja w dobrej restauracji w dniu wybranym przez nich, zapłać dla nich wycieczkę po zabytkach z towarzyszeniem specjalisty w robieniu zdjęć panoramicznych zdjęć.

Młodym ludziom, nie mającym sobie życia bez muzyki, miłym zaskoczeniem będą bilety na festiwal muzyczny.

Dla zwolenników zdrowego odżywiania lub egzotycznej kuchni, można znaleźć urządzenia do przygotowywania lub podawania takich potraw – wszystko: od аэрогриля i naczynia do zestawu do sushi.

Аквариумистам-fani z pewnością spodoba się duże akwarium z niezbędnymi akcesoriami i parę rybek, symbolizujące związek nowożeńców.

Wybieramy oryginalny dodatek

Jeśli jednak zatrzymali się na jakimś całkiem normalnym prezencie, wymyśl do niego oryginalnego dodatku. Tak, twój prezent będzie dla nowożeńców pamiętny niespodzianką w dniu ślubu, a może wykorzysta wszystkich obecnych. Na przykład, zamów kreskówkowy na ogólną z małżonków zdjęcia lub statuetki młodych małżonków. Zdjęcie młodej pary można również użyć do «ulepszenia» obrazów znanych artystów.

Świetny portret

Para koszulek ze zdjęciem panny młodej i pana młodego lub z tematycznych napisami młodzi na pewno będą nosić podczas wspólnej wycieczki.

Zrób prezent ślubny ręcznie, jeśli to potrafisz fachowo. Na przykład, można zrobić kilka gołębi lub łabędzie z papieru lub ich pokazane na zdjęciu – to znak delikatnej miłości i wierności.

Motyle w pudełku będą symbolizować jedność dusz pary małżeńskiej, tak jak za dawnych czasów tych owadów różne narody związane z miłością i duszą.

Masz wiele wspomnień o długiej przyjaźni z małżonków? Zamontować film lub сочините piosenkę o tej historii, w потешной sposób lub z nostalgicznym nutą. A w dzień uroczystości pokaż wyniki swojego eksperymentu z aparatem lub zaśpiewaj piosenkę pod минусовку przed wszystkimi gośćmi.

Humorystyczne techniczne paszportu nowożeńców lub dyplomy, medale i puchary, jak można samodzielnie stworzyć i kupić w gotowej postaci.

Dajemy z przyjemnością

Jeśli jesteś traktowany z całą odpowiedzialnością do przygotowania prezentu dla młodej rodziny i zainwestował w niego część swojej duszy, śmiało pogratulować młodej pary – są z pewnością odczują to. I pamiętaj, prezent, przedstawione z uśmiechem, cenne podwójnie (Np. Fuller).

Zające na weselu