Co kupić przyjaciółce na wesele: śmieszne i przydatne prezenty

Przyjaźnie – zawsze na drugim miejscu po rodzinie. Kiedy drogiego i bardzo bliskiej osoby-zapowiada radosne wydarzenie, można całymi dniami przebywać w волнительном stanie z niewiedzy, co kupić przyjaciółce na wesele. Damy wam kilka oryginalnych, niech czasem i kosztownych pomysłów – niektóre, być może, nawet nie przychodziły ci do głowy. W ten dzień traktować z całej duszy, ten, co był z tobą i w trudnych czasach, a w chwile radości — to jej dzień, ona zasługuje na szczęście. Przyjrzyjmy się oryginalne, zabawne i przydatne pomysły więcej.

Co kupić przyjaciółce na wesele: śmieszne i przydatne prezenty

To, że będzie aktualna zawsze

Oto lista nieoryginalnych, ale najpopularniejsze i naprawdę przydatnych rzeczy, które można przedstawić w dowolny ślub:

 • Pościel
 • Pieniądze
 • Serwis
 • Ramka na zdjęcia (teraz pojawiły się aktualne interaktywne e-modelki, więc wybór nieco się rozrósł i stał się interesujące)
 • Wyposażenie kuchni (z wyjątkiem ostrych przedmiotów, które, według legendy, dawać nie zapadła)
 • Sprzęt agd (począwszy od tostera, kończąc na pralkę)
 • Bon na wakacje

Masaż dla dwojga

Niespodzianka, być może, nie uda, ale para będzie wyposażony we wszystko co niezbędne do udanego rozpoczęcia życia rodzinnego. I pamiętaj: nie trzeba przedstawiać prezent wyłącznie najlepszej przyjaciółce – prezent powinien być przyjemny dla obojga małżonków. Mi, na przykład, najlepszy z najlepszych przyjaciółek przedstawił na wesele drogie perfumy, ale czułam się trochę nieswojo, gdyż mąż jakby pytał oczami «A co to?». Należy unikać takich sytuacji – spersonalizowane prezenty zostaw dla innych przypadków.

«W zależności od zamożności, można podarować parze samochód lub mieszkanie – ale ta niespodzianka najczęściej biorą na siebie rodzice młodych, tak i nie każdej, nawet najlepszej przyjaciółce to stać.»

To, że zostanie zapamiętany humorem

Umów się na prezentację:

 1. Można сымпровизировать lub zaopatrzyć się w góry teatralna wycieczke skecz z udziałem niektórych gości.
 2. Zaproś artysty, który pokazuje kilka na płótnie – kreskówkowy to będzie lub poważne express-portret – decyzja należy do ciebie i nowożeńcom.
 3. Zamów na wesele artystów — ulubioną grupę na pary, klaunów, animacje, żonglerów, глотателей ognia. – Twoim zadaniem jest zamienić niewielką część wesela w zabawny performance.
 4. Zorganizuj pokaz sztucznych ogni pod koniec wieczoru – plamy światła w wieczornym niebie zaskoczy i zachwyci wszystkich bez wyjątku.

Pokaz na weselu

Można eksperymentować z humorystyczny prezenty:

 • Pocztowej, która nie jest tak po prostu otworzyć, — zmotywować nowożeńców tym, że w środku znajdą naprawdę cenny i pożądany niespodzianka.
 • Prawdziwe rękawice bokserskie (lub 1 бутафорская wielka rękawica) – załączyć darowizna żart na temat rodzinnych porachunków. Na pewno chcą, aby ich nie było, ale na wszelki wypadek, niech mają przy sobie zapasowe narzędzie do samoobrony.
 • Dyplomy i certyfikaty (wykonanych samodzielnie lub zamówione w drukarni) – pozwolą państwo poczuć się «oficjalnej właściciela-właścicielem», a panny młodej – «najpiękniejszej i miłą dziewczyną na świecie».
 • Zestaw akcesoriów od wszystkich nieszczęść (cebula, żeby pozbyć się aby ktoś za nimi tęsknił, kapusta, aby w domu było gęsto, i inne przedmioty, wraz torty życzeniami).

«Ważne! Takie prezenty lepiej towarzyszyć kopertą lub humorystyczny wręczeniem pieniędzy, ponieważ mogą one być w pamięć, ale zejdą jeszcze i za «taniego punka» — mówią, postanowił pozbyć się blaszką, nie mając środków na dobry prezent dla najlepszej przyjaciółki.»

Prezenty z pieprzu kreatywności

Zdarza się, że danie, złożone pod oryginalnym sosem, nie potrzebuje гарнире i uzupełnienie. Również i niespodzianka – czym nietypowe on będzie, tym lepiej można pokazać, jak troszczyli się i myśleć o młodych, przygotowując się do uroczystości i wybierając/produkując własnymi rękami prezent. Więc co kupić przyjaciółce na wesele z oryginalnego i niezwykłego:

Piękna pościel

 1. Ścienne panele, вышитое własnoręcznie, niech wyświetla parę nowożeńców w nietypowej roli. Wiele godzin, które można spędzić w pracy, w postaci gotowego haftu będą mówić o swojej gorliwości i szczerej ciepło w stosunku do małżeństwa.
 2. Plakat ze zdjęć – dzięki соцсетям możesz zdobyć setki zdjęć, gdzie obecne nowożeńcy pojawiają się w najbardziej niezwykłych obrazach, pozach, miejscach. Złóż niezwykły plakat – tematem może być «Historia miłości» lub «Drogę, którą szedł do siebie». Zdjęcia dziecka nie zwlekaj – zabawne obserwować, jakie malucha były te dorośli i poważni ludzie.
 3. Podaruj przygoda – teraz wiele agencji oferuje najbardziej nietypowe usługi w zakresie organizacji czasu wolnego. Jacuzzi w absolutnej ciemności, skok w nieskończoność, wspinaczka podnoszenie i wiele innych atrakcji można znaleźć na specjalistycznych stronach internetowych.
 4. Tematyczna stron-strona poświęcona młodym parom. Zarejestrować domenę z imionami nowożeńców, utworzyć kilka stron ze zdjęciami i życzeniami od gości, zaprezentować wszystko to nowożeńców – proste. Dla tych, którzy nie orientuje się, łatwiej zwrócić się ponownie do agencji.
 5. Stworzony własnymi rękami bukiet z banknotów zadowoli, jak by to nie brzmiało, nie tylko żonę, ale i pana młodego. Szczególnie przyjemna niespodzianka, zbudowane z euro lub dolarów.

Zaskoczyć, w rzeczywistości, to jest łatwo. Trzeba po prostu pomyśleć o hobby nowożeńców, we wspólnym hobby, ich potrzebach i marzeniach. Wiele jest trudno dowiedzieć się od najlepszej przyjaciółki – dziewczyny łatwo dzielą się sekretami. Użyj wyobraźni i humoru, i oryginalny prezent na ślub przyjaciółki będzie w twoich rękach.