Co kupić mężowi na srebrne wesele – ciekawe opcje

Tak więc, mieszkali razem przez długi czas. Ale co tam – naprawdę długo, na tyle długo, że można śmiało się pochwalić. Daleko nie każda para może «dociągnąć» do srebrnego wesela, więc jeśli jesteś takim miłym wyjątkiem, to jest to bardzo fajne. To nie tylko data, a aż ćwierć wieku. Dlatego trzeba dać na to doniosłe wydarzenie ukochanego partnera coś zupełnie szczególną. Ale wybór prezentu w tym przypadku jest bardzo trudna. Zresztą, w razie potrzeby, można wybrać naprawdę przyzwoity wybór. Zobaczmy, co ciekawego można wymyślić dla takiego chcesz? Więc, co podarować mężowi na srebrne wesele?

Co kupić mężowi na srebrne wesele – ciekawe opcje

Srebrny

Oczywiście, najbardziej oczywisty wariant, na który warto zwrócić uwagę to różnego rodzaju wyroby ze srebra. Bo logika jest maksymalnie proste – co jeszcze będzie tak optymalnie na srebrne wesele?

Jeśli mąż nie lubi srebro, to nie warto przywiązywać się do tej symboliki lepiej nieco odejść od tradycji, ale dać to, co jest naprawdę miłe.

 1. Dekoracji. Może być i mężczyźni nie lubią osobiście kupować ozdoby, ale żonie podarować je można. Nawet trzeba. Oczywiście, to musi być nie tylko coś delikatnego, ale na pewno w «męskim» stylu, bo wyjdzie tak, że twój partner po prostu nie będzie sobie prezent, jaki by on doskonałym ani wydawał się dla ciebie.
 2. Statuetki. Chociaż mężczyźni i mniej skłonni do różnych wnętrza biżuterii, ale mimo to nie będą mieć nic przeciwko, jeśli gabinet, albo biurko, zdobiła piękna i bardzo stylowa figurka. Więc żonie warto zastanowić się nad tego rodzaju rozwiązaniem.
 3. Przybory. No, oczywiście, naczynia – jest to wspaniała opcja, że może być ze srebra. Różne puchary, serwisy – dlaczego nie zafundować męża małych ekscesy? Tak, oczywiście, można powiedzieć, że w kuchni spędzamy dużo więcej czasu, ale mieć pewność, że jest on kocha wcale nie mniej – a to właśnie dla tego właściwie przeznaczone są podobne luksusowe prezenty.
 4. Inne. W ogóle, wszystko, co może być ze srebra. Różne manierki, paski do zegarków, uchwyty – można znaleźć ogromną różnorodność towarów, które niosą w sobie głęboki symbolizm, który odnosi się do swojej długo oczekiwanej daty.

Piersiówka srebrna

Wakacje

Czasami trzeba odpocząć i zrelaksować się tak, aby upamiętnić ten dzień dobrze przynajmniej jeszcze przynajmniej dwadzieścia pięć lat. W tej kategorii wybór jest na tyle duży, ale i podejście do niego jest bardzo starannie.

Jeśli wybierzesz nie wystarczy dobry materialny prezent, to zawsze go będzie można po prostu odłożyć na półkę, ale właśnie takie prezenty – to dni i tygodnie poświęconego czasu – i dobrze byłoby, aby przypomniał sobie wyjątkowy sposób z przyjemnością i rozkoszą.

 • Podróż. Gdzie byś w ogóle chciał udać się w podróż? Dlaczego nie podarować bilet właśnie tam? Oczywiście, najważniejsze jest to, aby miejsce podobało i męża, a jeszcze lepiej, żeby myślał, że to jego poprzednie repliki i wypowiedzi zmusiły was wybrać jako prezent właśnie tę lokalizację. I nie ma znaczenia, jak sprawy wyglądają w prawdzie.
 • Jazda konna. Mało co może się równać z wyrafinowania z takimi oto spacery. Dlaczego nie rozważyć ich jako opcji? To na pewno jasne odmiany w swoim życiu codziennym, a to nie jest tak ekstremalna sprawa, jak jakieś skoki z mostu, loty spadochronem i inne popularne opcje spędzania czasu na świeżym powietrzu.
 • Koncerty. Może być, że ci się podoba jedna i ta sama grupa? Świetnie, trzeba wytrzymać ten wariant i, jeśli występuje gdzieś w pobliżu w dającej się przewidzieć przyszłości, kupić bilet na jej koncert. Wtedy po prostu za mało pozytywnych emocji na długi czas do przodu – i żona, i mąż.
 • Inne. Oczywiście, że wypoczynek może być bardziej aktywny. Na przykład, można kupić bilety na narty. I żona, i mąż się spodoba i, na przykład, siostrze (dlaczego nie kupić siostrze jeszcze jeden bilet?).

Dla domu

Skoro w domu każdy człowiek spędza większą część swojego czasu, to, odpowiednio, i prezent, zorientowane na dom, będzie doskonałą opcją. Oprócz tego, że szczerze mówiąc, to w takim samym stopniu prezent i ci, a to wcale nie musi źle.

Ale, oczywiście, jeśli ozdobami w domu zajmuje się głównie tylko ty, będzie bardzo nawet jest oczywiste, że taki prezent można zrobić tylko osobiście dla siebie. W takim przypadku należy starać się uniknąć.

 • Pościel. Piękne, wyrafinowane opcji sprawi, że każde odejście do snu prawdziwą przyjemnością.
 • Wnętrza ozdoby. Obrazy, kwiaty – cokolwiek, co może uczynić swój dom bardziej atrakcyjne niż wcześniej.
 • Szlafroki. Jeśli lubisz chodzić do łaźni, to dlaczego nie dać szlafroki? Jeden mąż, drugiej żonie, to znaczy ci. Świetnym rozwiązaniem – przyjemny i żona, i mąż.

Męski szlafrok

Wygoda

Oczywiście, życie narzuca wiele różnych niedogodności i ograniczeń, bo będzie nieźle dać coś, co będzie odpowiednio walczyć z tego rodzaju ograniczeniami, że będzie mieć praktyczną wartość i wariantów tu znacznie więcej, niż można by pomyśleć. Oto kilka z nich.

 • Zmywarka. Co muszę przyznać, jest mało prawdopodobne, twojemu mężczyźnie bardzo lubię myć naczynia. Ale przecież on czuje się jak prawdziwy dżentelmen, a ponieważ w jego rozumieniu jest on zobowiązany to zrobić. Dlaczego nie rozładować go, jednocześnie nie утруждаясь osobiście? Dobra zmywarka to świetny kompromis.
 • Kino domowe. Po co chodzić do kina, kiedy prawdziwe zadowolenie można badać i będąc u siebie w domu. Tu właśnie przyda się kino domowe.

Oto jak, na przykład, wybrać:

Inne

Istnieją inne kategorie prezentów, które nie należą do żadnej z kategorii, które zostały przedstawione wcześniej. Rozważmy kilka z nich.

 • Odzież. Garnitur, spinki do mankietów, krawat – jednym słowem, stylowy zestaw ubrań i akcesoriów będzie nie tylko przyjemny, ale i pozwoli ze smakiem i stylem wyjść na światło.
 • Romantyczna kolacja. A jeśli inne opcje, jednak nie podoba, to pozostaje prawie najlepszy z nich – przygotować elegancki i romantyczny obiad, przygotować osobiście – i ładnie złożyć. Wtedy i poczucie święta pozostanie, a wspomnienia będą wyłącznie przyjemne. Przecież taki prezent przede wszystkim pokazuje, że miłość uległe wszelkie chcesz.

Romantyczna kolacja