Co kupić mężowi na rocznicę ślubu 5 lat: wskazówki i pomysły

Co kupić mężowi na rocznicę ślubu 5 lat? Dziwne, że ten problem cię interesuje, bo tyle czasu spędziliśmy razem, i po prostu trzeba wiedzieć, o czym marzy twoja druga połówka. Ale нерешаемых problemów nie ma, szczególnie jeśli chodzi o kobiece prezent dla osoby, z którą byli żyjący długie pięć lat.

Zwróć uwagę na interesy

Co kupić mężowi na rocznicę ślubu 5 lat: wskazówki i pomysły Głupie myśleć, że wszyscy mężczyźni lubią piwo i piłka nożna. Zakres męskich pragnienia i aspiracje znacznie szerszy, i warto zająć do tego, że cieszę się z twojego mężczyznę. Często ulubionymi zajęciami dla mężczyzn stają się:

 • sport, szczególnie dowodzenia;
 • polowanie i wędkowanie;
 • literatura;
 • maszyny;
 • gry komputerowe i elektronika;
 • filmy i seriale;
 • kolekcjonerstwo.

Twój małżonek coś kolekcjonuje? Wtedy problem rozwiązany. twoim zadaniem jest za wszelką cenę uzupełnić jego kolekcję cennym egzemplarzem. To podkreśli twoje zainteresowanie jego hobby i sprawi, że twoje małżeństwo się jeszcze mocniejsza. Inna sprawa jak poradzić sobie w zbójectwo prezencie. Tutaj najlepiej skorzystać z pomocy kogoś z jego kumpli o podobnych zainteresowaniach lub poprosić o pomoc doświadczonego kolekcjonera za pośrednictwem internetu lub w inny sposób.

Sportowiec lub fanem sportów zespołowych oceni bilet na mecz ulubionej drużyny, rzeczy z logo klubu, ciekawą książkę lub piłkę z autografem. Sprzedam takie prezenty na piątą rocznicę życia razem można w sklepach internetowych, ważne jest, aby nie pomylić polecenia, a następnie uroczysta data może być zepsute ten przykry przeoczenia.

Kupić coś do samochodu, polowania lub rybołówstwa, jeśli w tym kategorycznie nie rozumiesz, nie warto. Jako prezentacje ukochanego męża na piątą rocznicę ślubu lepiej jest nie kupować, uwaga małżonek oceni, pieniądze, najprawdopodobniej, będą zmarnowane.

Podaruj emocje i wrażenia

Prezenty

Ogromną popularnością cieszą się prezenty-certyfikaty. Spójrz na купонным stron i ofert biur podróży w organizacji uroczystości. W ofercie takich w całej opcje podobny do następującego:

 • ulotki na grupowe (z przyjaciółmi) korzystanie z sauny;
 • Sauna z przyjaciółmi

 • dojazd do firmy do lasu na polowanie;
 • wycieczka na opuszczonym zamków;
 • wycieczka na festiwal piwa w Niemczech;
 • certyfikat, który daje możliwość z instruktorem latać na nowoczesnym myśliwcem.

W żadnym razie nie ogranicza praktyczne listą prezentów, rzadko człowiek przywiązuje wagę do tego, jak bardzo przydatna dla niego niespodziankę małżonkowie. Wręcz przeciwnie, ceni nietypowe podejście do wyboru prezentu, jego intymność.

Intymność, przy okazji, może wybrać ci na rękę. Kiedy nie wiesz, co podarować ukochanej na wakacje cio lecie wspólnego życia, dbasz o siebie. Zacznij uroczysty wieczór z przygotowanego romantyczną kolację na dwie osoby, a po podaruj małżonka jedwabiem prześcieradłem i sexy koronką. Z góry można potajemnie przejść przyspieszony kurs strip-tworzywa sztuczne i zorganizować ukochanej osobiste koncert, który jeszcze wiele lat będzie przechowywane w pamięci.

Klasyczne typowe prezenty dla męża

Prezenty

Szablony na prezent dla męża notorycznie zebrane w ostatnim rozdziale materiału. Typowe prezenty zawsze będą istotne, ale szczególnie mocno są one mąż nie zrobi tego. Należą do nich cygara, dobry alkohol, fajki i manierki, paski, torebki, krawaty i spinki do mankietów. Typowy zestaw, który łatwo znaleźć w każdym męskim sklepie. Ale nie ma w tym wszystkim jakiś ciepła, która jest tak ważna po pięciu wspólnie przeżytych lat.

Czego dać nie warto

Pięcioletnia rocznica ślubu – to powód do świętowania. Ile na jego obchody wydane – nie ma znaczenia, najważniejsze, aby nie przegapić chwili przypomnieć połówki o tym, że wciąż kochasz i kochany. Wcześnie jeszcze zrobić rocznicę zwykły dzień bez szczególnych wydarzeń. I jako prezent mężowi na полдесятилетия życia razem nie nadają się narzędzia do drobnych napraw, stolik nocny i kurtka. Rozumiesz, o co chodzi? Wszystkie powyższe, a wraz z tym i inne meble, garderoby, narzędzie pracy, zostaną zakupione i bez powodu.

Jesteś zdeterminowany, aby zatrzymać się na uzupełnianiu garderoby małżonka? Zrób to z humorem, z błyskiem. Z kolekcji skarpetek można zebrać czołg, wybrać koszulkę z ciekawym napisem, a szlafrok – z zabawy kocie uszy.

Nie róbmy prezent w rutynowej zakup, staraj się zachować go w tajemnicy do samej rocznicy i koniecznie dodaj się do każdego презенту. Kochający mężczyzna z ciepłem przyjmie wszystko, co do niego wybrać, najważniejsze jest to, aby w zakupie była cząstka miłości i czułości, uzyskaną przez pięć lat wspólnego życia.