Porcelanowe «dary» staną się ozdobą małżeńskiej rocznicy!

Przeglądając rodzinny album, każdy z przykrością myśli o tym, że czas jest chwilowe i nie chce wyhamować swoich magicznych strzałek.

Porcelanowe Szczególnie drogi, zdjęcia ślubne, z których zechcesz młoda, z czerwonym rumieńcem panna młoda w bujnym, koronki stroju, szarmancki pan młody w świetnym garniturze, szczęśliwe, ale trochę smutne rodzice. Wydaje się, że wspaniały dzień ślubu i boska noc poślubna była tylko wczoraj, ale już minęło długich 20 lat. Te lata wręczyli małżonków bezcenne prezenty na wesele porcelanowe: przytulne gniazdko, славившееся spokojem i pokojem, w którym królestwo szczęście, zdrowie i szczęście.

Dzieci do 20. rocznicy opuszcza swój dom, udając się do wybrzeża, a rodzice mogą ponownie cieszyć się prywatnością. Nie na próżno przecież 20 rocznicę często nazywany miodowym okresem w życiu małżeńskim, gdy uczucia pary wybuchają z nową siłą!

Przez te lata małżeństwa przeszedł wiele prób kaprysy podstępnej losu. Ona jak prawdziwa dama, uśmiecha się tylko tym, którzy wiedzą, czego od niej chce, aluzji los nie rozumie.

Jeśli życie młodych oświetlone promiennym uśmiechem losu, a ich dom, pełną miskę, to należy urządzać święto na cały świat! Przecież małżonkom szczęście, wręczyli im w prezencie kawałek raju na ziemi!

Tradycje obchodów porcelanowe ślubu!

Dwudziesta rocznica od dnia ślubu nazywa porcelanowe. Nazwisko podane nie na próżno.

Porcelanowe wyroby przyszedł w nowoczesność z odległego Średniowiecza. Subtelne i szlachetne rzeczy oceniano знатью bardzo wysoko. Porcelana nazywana «białym złotem» i bezpiecznie przechowywane w skarbach.

Porcelanowy serwis

Wzór próbki tego czasu są ozdobą muzeów, a miłośnicy antyków strasznie dumni ze swoich «klejnotów» z eleganckiej porcelany. Trudno sobie wyobrazić, że tak delikatne rzeczy przetrwał do naszych dni, a wszystko dzięki gospodarczych szlachetny panie, które delikatnie zwracali się z naczyniami z drogiego materiału.

Wskazówka: «Hostessy współczesnego świata sięgają naczynia tylko w sądzie pamiętnych dat. Przez resztę roku produkty wyeksponowane są w widocznym miejscu i zachwyca gości swoim pięknem».

Od luksusowej porcelany wieje spokoju i relaksu cichych wieczorów rodzinnych. A kiedy w życiu zdarzają się problemy, warto wlać do wdzięku filiżankę aromatycznej herbaty czy też kawy, usiąść w bujanym fotelu, odziany narzutą, przed jasno płonący kominek i zagubienia się w książce. Albo zebrać całą rodzinę przy jednym stole, umieścić piękny porcelanowy serwis i zorganizować zabawy podwieczorek ze słodką, domowe dania pieczone.

Rodzina, mieszkał tyle lat obok siebie, jest jak porcelana, wciąż krucha, ale bogata! I tylko z ostrożnego stosunku do rodzinnego źródła europejska zadowoli trwałość!

Prezent na wesele porcelanowe

Świętować rocznicę podjęta na Rusi z XIX wieku. Oczywiście, wiele tradycji były позабыты, ale niektóre z nich czczą i teraz.

  1. Wstać wcześnie rano, obudźcie bratnią duszę, uroczyście pogratulować, i wręcza, z miłością, wybrany upominek. Dzieciom należy dać rodzicom symboliczny prezent na wesele porcelanowe i podziękować za mocny, długi związek, dzięki którym się urodzili.
  2. Zaznacz rocznicę w gronie bliskich osób.
  3. Na stole postaw nową naczynia, преподнесенную rodzicom z dziećmi. Podjęta zaktualizować sztućce, aby zostawić za sobą przeszłość i spojrzeć w jasny, wspaniałą przyszłość.
  4. Przygotuj danie, które symbolizuje komfort: запеченную w piekarniku kurę, kaczkę lub wieprzowiny. Jeśli hostessy jest коронное danie na święta , «nie wymyślić rower», kładź na stół właśnie jego. Wyeliminuj egzotyczne i nowoczesne dania.
  5. Po bujnym posiłku zorganizować party, stawiając na stole porcelanowe filiżanki. Złóż słodkie wypieki: ciasta, naleśniki, pączki, precel, tort, ciasta. Należy zwrócić uwagę na to, że fantazyjne chleb gotować muszą rodzicom dzieci, na znak zaangażowania tradycji.
  6. Udekoruj dom kwiatami i girlandami, tak jak symboliczny kolor porcelanowe ślubu biały, użyj tylko ten ton.
  7. Odzież młodych powinna być białą – symbol świeżości, czystości i łaski. Goście daj białe wstążki, tasiemki.
  8. Przygotuj duży porcelanowy pojemnik, napełnić monet, każdy gość musi wziąć na монетке, aby hojność rodziny wróciła sowicie.
  9. Na stole postaw dwie stare porcelanowe filiżanki, po wypiciu z nich, rozbić w obecności gości.

Takie bezpretensjonalne zwyczaje daje małżonkom długie szczęśliwe lata życia rodzinnego.

Tort na wesele porcelanowe

«Wdzięczne» prezenty młodym!

Kochająca żona w przeddzień święta zastanowi się, co podarować swojemu mężowi na porcelanową ślub. Długo «głowy nie łam», małżonkowie muszą wymieniać się prezentami, reprezentującymi przytulności. Благоверную ucieszy każdego prezent na wesele porcelanowe, przedstawione mężem, ale warto wręczyć porcelanowe filiżanki. A żona może dać podstawę do śniadania do łóżka, na którym zaprezentuje nowe kielichy z дымящимся, aromatycznej kawy.

Dzieci muszą dać rodzicom luksusowe porcelanowe serwisy.

Goście w ogóle nie warto myśleć nad tym, co podarować na wesele porcelanowe młodym, nazwa mówi sama za siebie.

Преподнесите podstawie porcelanową wazę z grawerowanie lub talerze ze zdjęciem małżonków i oryginalny gratulacyjny.

Wskazówka: «Figurki symbolizujące szczęście rodzinne, doskonały prezent na wesele porcelanowe».

Tak jak tradycja obchodów rocznicy ma wschodnie korzenie, podaruj kimono lub japońskie drzewko, jeśli małżonkowie kochają sushi, wręcza zestaw do domowego gotowania rolet. Urządzając romantyczną kolację z butelką doskonałego wina w duecie z роллами, małżonkowie, docenią przedstawione prezent na wesele porcelanowe.

Wręcza «małżeństwa» certyfikat na wizytę w ceremonii parzenia herbaty, akcja słynie z bogactwem, luksusem i przepychem!

Szklanki są ze sobą szczęśliwi

Super prezent będzie wizyta masażu tajskiego. Dzięki точечному działanie na skórę, specjaliści obudzę kobiecą i męską zmysłowość!

Rodzice powinni dać swoim dorosłym dzieciom porcelanowe podkowę, aby przynosiła dostatek w domu i оберегала z zazdrości, złości.

Zastanawiając się nad pytaniem, co dać na porcelanową ślubu nowożeńcom, aby prezent zapisał się w pamięci na całe życie, postaw na fajerwerków z wielkich, jasnych zdjęć, wraz z luzem kolorowych świateł!

Od prezent urodzinowy rodziny musi pochodzić duch tradycji, doprawione nutą miłości, troski i dumy!