Co dać rodzicom na rocznicę ślubu 30 lat – opcje

Więc twoi rodzice żyją razem imponującą ilość czasu. Aż trzy tuziny lat od daty ślubu – prawdziwe osiągnięcie. Trzeba zadowolić ich na tę datę – i czy warto mówić, że trzeba będzie coś zupełnie wyjątkowego? Można zrobić małe prezenty tak po prostu, ale na taką luksusową datę po prostu grzech nie dać to, co naprawdę będzie pamiętany jeszcze przez trzydzieści lat do przodu. Ale to trudniejsze, niż się wydaje. Na taki jubileusz ci mamie i jej ukochanego męża, taty, trzeba podarować prezent, który różni się pomysłowością lub, lub, co najmniej, skali. I jest kilka dobrych opcji, jak można to zrobić. Przyjrzyjmy się ich – i na pewno coś z przedstawionej tak przyciągnie wystarczająco, aby wybrać to.

Co dać rodzicom na rocznicę ślubu 30 lat – opcje

Coś, co jest zrobione własnymi rękami

Zacznijmy od rzeczy, które można zrobić własnymi rękami. Przecież na jubileusz tak miło jest dostać prezent, który będzie nosić ciepło twoich rąk. Tym bardziej, że nie musisz robić wszystkiego sam – można poprosić o pomoc żony, lub zamówić mężowi, jeśli pan w stosunkach rodzinnych.

Należy pamiętać, że trzydzieści lat – to data, na którą i zrobione własnymi rękami dać trzeba tylko najlepsze. Dawno minęły czasy, kiedy można pozbyć się prosty поделкой. Na ten jubileusz trzeba maksymalnie staram się robić wszystko na najwyższym poziomie.

 • Odzież. Parzyste piękne swetry z inicjałami – ładny, ale dość duży prezent rodzicom na ich rocznicę. Dobrze, że wyszły naprawdę dobrze, wyszło początkowo – połącz taka sweter męża/żony.
 • Meble. Wykonać własnymi rękami i dać krzesło, stół, płonący bar «tiki» lub inne meble na trzydzieści lat ślubu – zawsze to lepiej, niż kupić coś takiego w sklepie. Ten prezent będzie dawać komfort, on będzie dawać komfort w domu. Można zrobić rodzicom niespodziankę, wycinanie na wewnętrznej lub dolnej części mebli pozdrowienia, które, kto wie, może jeszcze kilka lat nie zobaczą. Ale gdy zobaczą, będą co najmniej poruszeni.
 • Parowa. Wreszcie, najbardziej elegancki i duży prezent na rodzica rocznicę, na 30 lat ich ślubu. Ale to prezent, który się nie ukryje. Вызовитесь zbudować im parowej na ich podmiejskich/willowej działce. Jeśli jesteś w stanie poradzić sobie z takim projektem, to rodzice nic więcej dać i nie trzeba będzie – będą w tym zachwycony.

Oto przykład projektu łaźnie:

Coś pożytecznego

Dalej przechodzimy do kategorii prezentów, które będą czysto praktyczne zastosowanie. Dawać takie rzeczy – to znaczy wprowadzać jeszcze więcej pozytywnych emocji i wygody, a bez tego, wydawałoby się, nieskazitelną harmonię.

Zanim coś dać, oczywiście, najlepiej dowiedzieć się przebiegłych sposobów, czego rodzice nie brakuje. A to za wiele szczęśliwych lat w małżeństwie są na pewno zdążyli zakupić co najmniej większą część tego, co im się należy.

 • Technika. Zaczynamy, oczywiście, od techniki. W końcu podarować rodzicom, którzy wcześniej woleli bardziej konserwatywne rozwiązania, nowoczesny gadżet – świetny pomysł. No i nowy sprzęt agd, na przykład, inteligentny odkurzacz – co nie jest prezent na rocznicę ślubu?
 • Wyjazd. Można również dowiedzieć się, gdzie kupić im na rocznicę ślubu bilet, aby oni naprawdę odprężony i zrelaksowany. To może być jak inny kraj, jak i, na przykład, jakiś dobry ośrodek leczniczy – nie wchodzi w grę?
 • Bieliznę. Wysokiej jakości, przyjemna pościel z dobrego materiału, tak jeszcze i z wyrafinowanym wzorem – to prezent, który nigdy nie będzie zbędne, który będzie dać komfort, dawać dobry nastrój. W każdym wieku mieć jeszcze jeden zestaw oczywiście nie będzie zbędny, a tak w ogóle w zasadzie prezent na rocznicę ślubu doskonała – dlaczego go nie dać?

Pościel

Coś premii

Raz z dnia ślubu przypada aż trzydzieści lat, można zwrócić uwagę na jakiś zupełnie darmowy prezent. Na przykład, można dać:

 1. Drogi zestaw naczyń. Jeśli rodzice mówią, że z tego nawet szkoda – to znaczy, że wygrasz.
 2. Żyrandol. Piękna klasyczna żyrandol z kryształu znakomicie ozdobi prawie każdego wnętrza.
 3. Technika. Nie tylko dodatkowe rzeczy, jak w poprzedniej kategorii, a co to luksusowe, na przykład, kino domowe (powiedz mężowi, aby wybrał, bo nowinki techniczne – zwykle przeznaczeniem właśnie mężczyzn, tak mąż będzie zainteresowany, to do wyboru).
 4. Klejnoty. Również rodzice mogą podarować na 30 lat ich ślub biżuteria. Na przykład, mąż w ich parę – bransoletka męska, a żonie – wspaniały naszyjnik.

Naszyjnik

Coś osobiste

Wreszcie, istnieje parę czysto osobistych prezentów o długim terminie użytkowania, które miło zaskoczą юбиляров.

 1. Album z historią wspólnego życia. Zrób prawdziwą kronikę ostatnich trzydziestu lat. Znajdź zdjęcia, których nie ma w ich galerii fotografii, niech staną w kolejce w postaci osi czasu i сдобрите komentarzami. Dawanie jest przyjemne, a traktować – podwójnie.
 2. Podróż poślubną. W końcu, prawie idealny prezent na rocznicę, na 30 lat ich szczęśliwy ślub – powtórzenie ich pierwszego miesiąca miodowego. Prawdziwa fala wspomnień, prawda?