Perłowa ślub. Prezent na 30 lat później

Perłowa ślub zasługuje na szacunek ze strony krewnych i znajomych. Jeśli wśród swojego otoczenia jest taka para, więc mają czego się uczyć. Ci ludzie są małżeństwem od 30 lat. Para postanawia na własną rękę — buda czy uroczyście świętować wydarzenie. Ale, jeśli rodzina postanowiła zorganizować wakacje, rozmach imprezy musi być efektownie i prezenty odpowiednimi.

Perłowa ślub. Prezent na 30 lat później Zostałeś zaproszony na obchody тридцатилетия wspólnego życia? Nie wiesz, co dać rodzicom na perłową ślub? Możemy pomóc ci wybrać. Prezent powinien być trafne i przydatne.

Nazwa: «perłowa ślub» mówi sama za siebie. Wcześniej było w zwyczaju dawać wyroby z pereł. Kobiety radością, naszyjnik z naturalnych pereł, a mężczyzn szpilką do krawata lub запонками z pereł. Takimi przysmakami zepsuty przez małżonków do siebie. Dzieci nie ma zwyczaju dawania podobne rzeczy. Tak i w dzisiejszym świecie te prezenty nie każdemu przypadną do gustu. Rzadko spotyka mężczyznę, który cieszy się запонками.

Spinki do mankietów

Jeśli lubisz podążać za tradycją, można podarować rzecz, ozdobiony perłami:

 • srebrne łyżki z жемчужными wstawkami
 • srebrne kieliszki, inkrustowane perłami
 • kuferek lub szkatułkę, mozaiki z masy perłowej
 • zegar w kształcie muszli
 • zegar w kształcie muszli

Takie prezenty najczęściej przynoszą dekoracyjne rzecz domu, niż funkcjonalną. Preferowanie im, zastanów się, czy takie rzeczy się rodzicom.

Własnoręcznie prezent

Zrób coś niezwykłego własnymi rękami, udekoruj prostą rzecz pereł lub masy perłowej. Można utworzyć książkę rodzinnej historii ze zdjęciami, notatkami i komentarzami. Taki prezent, ozdobione perłami, będzie wyglądać bardzo przyzwoicie. Im można pochwalić się przed wnukami i przyjaciółmi.

Ciekawie będzie wyglądać ramka na zdjęcia z perłą akcentami na brzegach. Юбиляры każdego dnia będą patrzeć na prezent i wspominać was najbardziej ciepłymi słowami.

Ramka na zdjęcia

Spektakularne prezenty

Rodzice mogą podarować prezent wrażenie, o którym marzy każda para. Wynajmij winowajcom uroczystości limuzyna na kilka godzin na spacer po pamiętnych miejsc. Jeśli w czasie życia rodzinnego miejsce zamieszkania się zmieniło, małżeństwu będzie miło ponownie odwiedzić miejsca swojej młodości. Kup bilety w rodzinne strony i udać się tam z całą rodziną.

Trzydzieści lat — znaczny okres. W tym wieku dzieci stają się dorosłymi, u nich pojawia się własną rodzinę. A rodzice coraz częściej myślą o podróżach i wakacjach. Będzie bardzo cennym prezentem podróż do różnych krajów, pobyt w sanatorium lub uzdrowisku.

Wczasy nad morzem

Można również płacić abonament w salon masażu, jeśli ma takie preferencje.

Dodatkowe prezenty

Obecność pereł w prezencie podkreśli twoje czci stały stosunek do tradycji. Ale nie należy przywiązywać się do nich. Prezent może być praktyczne. To też się ceni. Masa opcji:

 • jedwabne poduszki, ich powierzchnia przypomina perła przelewy
 • zestaw prześcieradeł z obrazem 3D pereł lub muszli
 • robot kuchenny
 • elektryczna szlifierka
 • мультиварка lub do gotowania na parze
 • аэрогриль
 • kuchenka mikrofalowa
 • odkurzacz
 • telewizor
 • lodówka

Można dać dowolny funkcjonalną technikę, która zawsze się przyda w domu.

Agd

Za przekazanie tych rzeczy zwrócić uwagę na opakowaniu. Wybierz papieru do pakowania z morską tematyką, kup taśmę i delikatnie perłowy kolor i pięknie zapakować swój prezent.

Oryginalne i smaczne

Podaruj rodzicom kulinarne. Jako prezent można podarować ciasto. Nie chodzi tu o zwykłym barze lub медовике. W tym przypadku potrzebny jest prawdziwe kulinarne arcydzieło. Można zrobić ciasto z kilku warstw, pokrytych lanego pastelowych kolorach. Koniecznie udekoruj podłogowa cukierni, perełkami.

Tort weselny

Najważniejsze w takim podarunku jego wygląd. On powinien wyglądać luksusowo, drogie i apetycznie. Farsz można zrobić najbardziej zróżnicowaną. Jednym z oryginalnych wypełniaczy ciast jest lody, ubite z kremem. Lody pod warstwą kitu nie rozmazuje się znacznie dłużej. Przyjemności tajemniczy ciasto zabierze setki. Ciesz rodziców cudów gotowania.

Oryginalnie można podarować butelkę szampana. Zamiast zwykłego opakowania, należy wykupić butelkę z pomocą akwareli lub w stylu decoupage. Taka technika jest właścicielem wielu, którzy lubią twórczość. Być może, można to zrobić samemu, jeśli masz skłonności do artystycznego sztuki. Lub skontaktuj się z doświadczonego mistrza. Umiejętnie zrobi malowane na butelce szampana w stylu morskim.

Szampan

W ten sposób można zmienić pudełko czekoladek lub inny mały prezent. Kreatywne podejście do wyglądu prezentu ucieszy юбиляров.

Flower extravaganza

Jak to się mówi, dużo kolorów nie ma. Jeśli wiesz, że twoja mama nie wyobraża życia bez kwiatów, to zwróć uwagę na nich. Gdy w małżeństwie szczęśliwa kobieta, to staje się kluczem do wspólnego szczęścia. Do tego sam ślub bez kwiatów nie istnieje. To ten sam powód, gdy kwiaciarnia dostaje dobre dochody. Na rocznicę ślubu dają:

 • tulipany w jasnych kolorach
 • białe, różowe, kremowe róże
 • lilie
 • storczyki
 • calla

Daje ogromne bukiety. Można tworzyć kompozycje z kilku rodzajów kwiatów. Im więcej zrobisz bukiet, tym bardziej panna młoda będzie zadowolona.

Bukiet z pereł

Wartości rodzinne

Na obchody тридцатилетия wesela w zwyczaju zapraszać całą rodzinę. Do tego okresu zwykle u sprawców uroczystości wnuki. Nerwowe mogą przygotować własnoręcznie prezent, co będzie podkreślać znaczenie rodziny i wychowania. Kiedy dziecko pokazuje, że troszczy się o swoich babci i dziadka, to oznacza, że rodzice je poprawnie wychowano. A to oznacza, że sami юбиляры wychowali swoje dzieci poprawnie. To dobry pretekst, by jeszcze raz radość.

Wnukom będzie można zrobić kartkę z rąk, domowe świece z wystrojem, rysunek drzewa rodzinnego, napisać i przeczytać wiersze własne kompozycje. Można razem z dziećmi upiec ciasteczka w kształcie kulek. Pokryć je białym lukrem i pięknie których możecie następnie zmienić na talerzu.

Ciasteczka

Podarować prezent trzeba jako symbol pereł.