Prezenty dla kruchego, ale «metalowego» sześcioletniego europejskiej!

Psotnik Amur, rzucając strzały miłości, tworzy piękne pary, które, trzymając się za ręce i z pomocą sił wyższych, pewnie idą przez życie, тернистому drodze. W tej drodze natknąć się jako «елейные» dary, jak i «trujące», wraz сладострастными pokusami. «Rodzinna kosz pełen różnych smakołyków, więcej minęło razem, tym większa ich wartość.

Prezenty dla kruchego, ale Zdarza się, że kosz posiada niezrównaną piękno, ale pochwalić się cennymi prezentami nie może, tak jak ludzie odnosili się do преподношениям nieodpowiedzialne i egoistyczne. A są biedni, gówniane plecionki, ale napełnianie ich bezcenne: czysta, jasna miłość, cudowna obsługa, delikatna opieka i niesamowita wiara w przyszłość. W pierwszym przypadku, kosz zamienia się w pojedyncze pręty, które następnie pękają, a w drugim – kosz z lat świeci złotym blasku, trwałość i gruntownością.

Tradycje obchodów żeliwnej ślubu!

W rocznicę, małżonkowie z drżeniem w sercu wspominają sakrament ślubu dni i dziękują los za bezcenny dar. Każdego roku, przeżyty w małżeństwie, buduje relacje, nadając metalicznych nut.

Sześciolatek rocznica nazywa żeliwnej. Metal pozornie wydaje się trwałe, ale, w rzeczywistości, jest zbyt kruchy i przy mocnym uderzeniu daje szczelinę, tak samo dzieje się z relacjami małżeńskimi, obojętność i bezkompromisowy prowadzą do katastrofalnych rezultatów.

Aby żeliwo zamienił się w wyrafinowane srebro, a następnie w szlachetne złoto, pary trzeba trochę ciężko pracować dla jasnego, bezchmurnego przyszłości.

Żeliwna statuetka

Słodycz tej kruche rocznicy w tym, że początek szczęśliwą, kochającą i silnej rodziny z oczekiwaniami.

Kobiety w przeddzień święta powiewały niczym pszczółki-toaletowego, nakłaniali idealną czystość w altany, ścierały bielizna, надраивали do zacnego połysku naczynia, aby wystawić ją na ogólny przegląd. W dzisiejszym świecie zwyczaj ten wydaje się śmieszne, ale wcześniej, gdy nie było dóbr obecnej cywilizacji, garnki trzymając nagar, a jeśli zaniedbane czyszczeniem, one rosły osiedla strupami, że obiecuje ubóstwo rodziny i wstyd gospodyni. Gdy żona wystawiała lśniący naczynia, to oznaczało tylko jedno, że jej mąż bardzo szczęśliwy, bo ona dużo pracuje, jest opiekuńczy i pilnym.

Również w żeliwnym naczyniu małżonka przygotowała danie i угощала gości, aby udowodnić swoją wartość jako opiekunki domowego ogniska.

W szóstą rocznicę do bratowej przyszła teściowa, miała na sobie białe rękawiczki i prowadziła ręką w najbardziej nieoczekiwanych miejscach: pod łóżkiem, na patelni lub w pobliżu pieca. Nowoczesna synowa jest mało prawdopodobne, by spotkała się taki bałagan, ale w tamtych czasach teściowa wogule i nie перечили jej.

Takie oto dziwne zwyczaje «rządził łodzią życia rodzinnego» i, o dziwo, była cały i zdrowy.

Jak spędzić dzień świąteczny?

Żeliwne rocznicę obchodzić wyjątkowo nie zapadła.

Ciasto na 6 lat ślubu

  1. Zorganizuj rodzinny obiad, na którym będą obecni rodzice.
  2. Przygotować tradycyjne danie – mięsa ciasto, które nazywa się «чугунком».
  3. Do torcie zaparzyć aromatyczną, ziołową herbatę, kompot lub sok.
  4. Napoje alkoholowe na stole nie wolno umieszczać, uważa się, że to do hoodoo.
  5. Prezenty na żeliwnego ślub daje symboliczne i przechowywać jak rodzinną relikwię.
  6. Uderz w żeliwnym garnku, aby zaprosić na herbatę szczęście, szczęście i miłość.
  7. W centrum stołu postaw jarzębiny bukiet – to gwarancja świata w rodzinie.
  8. Obejrzyj zdjęcia ślubne, film, pamięta, jak był szczęśliwy, i jasne fajerwerki emocji wybuchnie nowych, jasnych świateł.

Zwyczaj dawania na шестилетнюю rocznicę?

Wskazówka: «Prezenty powinny być symboliczne. Dają różnego rodzaju wyroby żeliwne».

Często kobiety łamią sobie głowę nad pytaniem, co dać mężowi na żeliwnego ślub. A wszystko jest bardzo proste w tę rocznicę małżonków w zwyczaju dzielić żeliwnych pierścieni i uzupełnić szkatułkę z rodzinnymi drobiazgami. Weź za tradycję na «metalowe» rocznicy przedstawiać pierścienie z odpowiedniego metalu. Mogą one wyglądać nie gorzej wyrobów ze szlachetnych materiałów. Udekoruj prezent luźne diamentów, szmaragdów, rubinów, szafirów, jeśli budżet nie pozwala, skorzystaj z pięknymi стеклышками, które naśladują bogactwo drogich kamieni. Bardzo popularne w dzisiejszych czasach grawerowanie. Na колечке można uchwycić wszelkie słowa.

Prezenty na żeliwnego ślub mogą zaskoczyć swoją oryginalnością i funkcjonalnością.

Żeliwne naczynia

Doskonałym prezentem młodym będzie żeliwne naczynia. Jedzenie w takiej kuchennych nie przypala się, co znacznie oszczędzi czas i nerwy хозяюшке. Naczynia można ozdobić ciekawymi słowami.

Kute skrzynie i szkatułki na biżuterię – doskonały prezent na żeliwnego ślub. Można ich używać zgodnie z przeznaczeniem, lub przekształcić w rodzinne skrzynie z łaski.

Żeliwna pudełko

Wskazówka: «Преподнесите małżonków żeliwne medale z obrazu gołąbków, serduszek, które symbolizują pokój i miłość w rodzinie».

Pary, które kochają spędzać wolny czas na łonie natury, wręcza żeliwny grill. Metal ma doskonałą odporność na ciepło i doskonałą wymianę ciepła, dzięki tym cechom można znacznie przyspieszyć proces gotowania. Taki prezent na żeliwnego ślub nie tylko symboliczny, ale i praktyczny.

Dla szczęśliwych posiadaczy chaty dobrym prezentem będą żeliwne ogrodzenia z ażurowym z paneli, które można wykorzystać dla altan i klombów.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, co dać na żeliwnego ślub, kreatywnych osób, których trudno zaskoczyć, kup zabawki pociąg, symbolizujące długi, szczęśliwy, pełen żywych kolorów drogę. Wcześniej чугункой nazywano kolej, więc taki prezent bardzo символичен.

Garnki w prezencie

Doskonałym prezentem będzie żeliwna podstawka do kwiatów. A do niej преподнесите garnek z wiecznie миртом, symbolizujące dobro i szczęście małżonków.

Uzbrojony w wiedzę na temat pochodzenia tego lub innego zdarzenia, nie trzeba łamać sobie głowę nad pytaniem, co dać na żeliwnego ślub młodej rodzinie.