Co dać na srebrne wesele znajomych? Kilka oryginalnych pomysłów

Symbol 25-lecia ślubu – srebrna, która ma wytrzymałość metalu i niezwykłe piękno. Naprawdę, małżeństwo, gdzie ludzie już ćwierć wieku kochają i szanują siebie, że jest bardzo przystojny i utwardzone. W srebrne wesele trzeba zapomnieć o wszystkich problemach, które nękali w przeżyte lata, i otworzyć drogę dla całego jasnego i czystego. Ten dzień jest związana z wieloma rytuałami i obrzędami, dlatego zadaniem zaproszonych gości – maksymalnie pomóc w organizacji spektakularnych i wypełnione symbolami święta. Krewni muszą okazać szacunek do tak długiego i szczęśliwego małżeństwa i dać naprawdę warto i drogi prezent (np. awans), ale to, co pozostaje podarować znajomym?

Co dać na srebrne wesele znajomych? Kilka oryginalnych pomysłów

Srebrne odmiany

W to wydarzenie jest dobrym znakiem uzyskać wiele srebra. Znajomych można uroczyście, z pięknymi życzeniami, wręczyć:

 • Srebrna taca i inne narzędzia kuchenne, które przydadzą się zarówno w życiu codziennym, jak i w zastosowaniu dekoracyjnym. Należy pamiętać, że noże i widelce nie warto dawać jak na srebrną, jak i na inne wesele – symbolizują one kłopoty.
 • Dzban, z którego, zgodnie z tradycją, «nowożeńcy» należy umyć siebie na znak oczyszczenia od ziemskich trosk i nieporozumień.
 • Imienne monety z гравировками-zdjęcia męża z żoną będą ozdobą każdej półce.
 • Zdjęcia w posrebrzanych ramkach – niech pamięć o dobrych momentach pozostanie na długie lata, a złe wszystko zostanie zapomniane. Dobrze nadaje się na takie święto, jak srebrne wesele ślub wesele i portrety-karykatury, gdzie «nowożeńcy» przedstawiono w najbardziej nietypowych rolach.
 • Pyszne ciasto

  Jeśli zdecydujesz się podarować ciekawe narzędzie, które nie są związane z szlachetnym metalem – nic się nie stało. Przestrzeganie tradycji można liczyć i dekoracja prezent srebrną taśmą lub pięknego brązowego papieru.

  Co można podarować oprócz srebra?

  Warto zrozumieć, że przebywającego razem 25 lat, ludzie już wiele mają, więc trzeba się szczególnie starać, aby zaskoczyć i zadowolić na srebrne wesele wszystkich obecnych, a parę nowożeńców — przede wszystkim. Sporządziliśmy ranking niezwykłych prezentów, które będą przydatne nawet dla tych, którzy mają wszystko, co potrzebne do szczęśliwego życia — pod ręką:

  Prezenty

  1. Zestaw piknikowy – dobra ładniutki dla miłośników przyrody. Niech w twoim презенте będzie wszystko, co potrzebne do dobrego wypoczynku za cechy próżno miasta – pozostaje tylko dać.
  2. Znajomych można podarować coś, uzupełnienie ich kolekcję – dla kogoś mogą podejść porcelanowe pieski lub seals, a dla kogoś najlepszym prezentem będzie techniczny urządzenia z najnowszej serii.
  3. Подстройтесь pod hobby – na srebrne wesele można podarować bilety na koncert, zbiór ulubionych wykonawców z młodości pary, zestaw do grillowania.
  4. Humoru prezenty będą bardzo przydatne dla małżonków, z dobrym poczuciem humoru – w sklepach jest pełno różnego rodzaju towarów, przydatnych i nie bardzo, więc z wyborem potknięcia nie powstanie.
  5. Dyplomy i certyfikaty na srebrne wesele za czcigodnej przestrzeganie wierności, dobre zachowanie w ciągu ostatnich 25 lat i inne humorystyczne nagrody można zamówić w drukarni lub kupić gotowe. Ekonomiczny wariant – wydrukować podobny produkt na drukarce, wypełniając formularz imionami nowożeńców.
  6. Zwierzęta – pod warunkiem braku alergii u małżonków i ich obopólnej chęci opieki nad bestią. Wybór można zatrzymać na króliku, котенке, ptaku – lepiej zapytać pary, kogo by chcieli mieć najwięcej.
  7. Czekoladowe niespodzianki i medale, ciasta z unikalnym wzorem też воспримутся dobrze. Podaruj «do dalszej słodkim życiu» nowożeńcom jakąś kreatywna postać – i ona zostanie zapamiętany. Można zamówić małe czekoladowe figurki, zewnętrznie przypominające parę – ten motyw prezent na srebrne wesele na pewno zadowoli nawet najbardziej pretensjonalne małżonków, a już łakomczuchów – na pewno.

  Obrączki

  Сочините wiersz, przygotuj coś własnymi rękami. Haftowane lub malowane samodzielnie obraz czasami lepiej наскучивших wszystkich oryginalnych przedmiotów, które starają się dać wszystko na dowolny ślub. Postaraj się «dostać» prezent pod konkretną parę, maksymalnie indywidualizuje go, aby świeżo upieczony nowożeńcy sobie sprawę, że nie tylko «отдарились», a naprawdę przygotowywali się do tego święta, jak i oni.

  Koniecznie dodaj swoje prezenty, gratulacje – psychiczne, проникновенными, стихотворными, śmieszne. Najważniejsze, życzcie z całego serca dobra, długowieczności, wzajemnego szacunku i innych cech małżeństwa, bardzo ważnych, jak po roku od ślubu, jak i na srebrne wesele, po 25 latach, przejechanych razem w тернистому życia drodze.