Co dać na srebrne wesele moich rodziców. Opcje są ciekawe prezenty

Srebrne wesele ślub wesele czytamy na dwadzieścia pięć lat wspólnego życia rodzinnego. Taka okres życia w małżeństwie zasługuje na duży szacunek i, odpowiednio, uroczystości z tej okazji powinny być przeprowadzone na wysokim poziomie. Na srebrnym weselu, tego ważnego wydarzenia w życiu rodziny, są przygotowane wcześniej i poważnie. Cenny metal srebro jest trwały i piękny materiał. Bo i ślub, który obchodzony jest 25 roku wspólnego życia małżeńskiego, zwany srebrnym. Przez szereg lat, które upłynęły od dnia ślubu do tej daty, mężem i żoną razem było pokonać wiele trudności, wiele było i radosnych chwil. I to trzeba docenić ich dzieci. Jednym z priorytetów w organizacji uroczystości — prezent rodzicom, przedstawione im na четвертьвековой jubileusz małżeństwa od dorosłych już dzieci. Dzieciom warto z całą uwagą podejść do procesu wyboru prezentów dla osób, które dały im życie. Co, oprócz organizacji uroczystości, można podarować rodzicom na srebrne wesele?

Upominki ze srebra

Istnieje wiele rzeczy, które dzieci mogą podarować rodzicom. Ważne jest, aby prezent na ślub z 25-letnią rocznicą zapisał się w pamięci małżonków długo. Символичными prezenty nie do takiego zdarzenia są, oczywiście, wyroby ze srebra. Z metali szlachetnych, robią różnego rodzaju biżuteria. Na obchody 25 lat wspólnego życia idealnym rozwiązaniem będzie dać rodzicom symbol tej daty — srebrne pierścienie. Można wręczyć je w taki sposób, że u żony okaże się pierścień z wygrawerowanym imieniem ukochanego męża, a mąż — z imieniem żony. Podczas uroczystości mąż i żona uroczyście wymienią się obrączkami, zakładając je sobie na palce pierścieniowe na pierścionki zaręczynowe. Pierścienie te, które są symbolem miłości i wierności, zrozumienia i szacunku między małżonkami, noszą po tak wykonanym obrzędu do złotego wesela. A złote pierścienie na sobie założone w przypadku małżeństwa, można na czas, aż do złotego wesela, usunąć.

Co dać na srebrne wesele moich rodziców. Opcje są ciekawe prezenty Inne prezenty ze srebra można podarować zarówno indywidualnie mamie i tacie, i zrobić wspólny prezent.

Dla mamy odpowiednie akcesoria i ozdoby:

 • bransoletka, broszka;
 • pierścień z kamieniem lub bez;
 • kolczyki;
 • naszyjnik;
 • wisiorek w kształcie słońca, serce, znak zodiaku;
 • zawieszenie w postaci kropelek i innych form;
 • łańcuch;
 • zegarek srebrny zegarek;
 • zestaw do manicure ze srebra.

Tacie można dać:

 • jeśli pali — srebrną papierośnicę;
 • spinki do mankietów, szpilki do krawata;
 • pierścionek, bransoletkę lub łańcuszek;
 • niemarkowych srebrny długopis;
 • zestaw рюмочек i manierki/графинчика;
 • brelok do kluczy.

Jako łączącego prezent adekwatny prezent duży wybór wyrobów z tego metalu.

 • Kolekcjonerska moneta ze srebra — to nie tylko piękny, ale i cenny i praktyczny prezent na srebrne wesele.
 • Korzystne opcje — łaźnia parowa statuetka ze srebra lub amulet w postaci figurki zwierząt.
 • Za trwałość przez wiele lat юбилярам można wręczyć puchar lub medal srebrny z grawerowanie, сообщающей o ich woli do zwycięstwa. Ten prezent z czasem stanie się swego rodzaju zabytek rodziny. Należy uzgodnić prezent z innymi gośćmi, aby nie wyszło tak, że medali będzie kilka.
 • Przy okazji będą srebrne wazony, świeczniki, uchwyty do pierścieni, szkatułki, dzban, ramki, grzebienie lub таблетницы.
 • Pudełko pilot

 • Jako przydatnych w gospodarstwie przedmiotów można dać sitko do herbaty, solniczka, салфетницу, zestaw do przypraw, korkociąg, srebrny jonizator wody.
 • Srebra kojarzy się z bogactwem, elegancją, аристократичностью, symbolizuje dostatek i delikatny smak właściciela, dlatego ten rodzaj prezentów jest dość powszechne. Wybór sztućców jest ogromna. Można podarować komplet sztućców, całe serwisy. A można ograniczyć się tylko niektórymi elementami z kompletów zastawy stołowej, urządzeń. Duże zapotrzebowanie na prezenty na srebrne wesele cieszą się stosu, łyżki, widelce, łyżkami do wycieku zupy, a także dzbanki do kawy, turcy, самовары i czajniki. Elegancki prezent — srebrny kielich lub tacy, jak symbole dostatku w domu i szacunku rodziców.

Serwis do herbaty

Symbolicznie na uroczystości będzie wyglądać srebrny przyrząd dla małżonków z dwóch kieliszków na tacy, konsekrowany w świątyni, ikona, srebrna lub srebrzona, i podkowa na szczęście. Srebrne naczynia nie tylko piękna, ale i charakteryzuje się leczniczymi i обеззараживающими właściwości. Prezent na двадцатипятилетие wesela srebra może dać początek tradycji w biegu go w spadku. Tylko zestaw srebrnych noży nie warto dawać osobno — taka opcja oznacza zerwanie stosunków rodzinnych. Oprócz srebrnych wyrobów można przedstawić i takie posrebrzane prezenty lub wyroby z nowoczesnych metali, błyszczących szlachetnym blaskiem.

Inne opcje prezentów

Jeśli nie ma możliwości finansowych przedstawić rodzicom drogi prezent ze srebra — to nie ma znaczenia. Można symbolicznie zapakować dowolny przedmiot w srebrny papier. Istotne jako praktycznych prezentów o długim terminie użytkowania:

 • materac ortopedyczny;
 • pled wełniany koc, ręczniki, poduszki, pościel;
 • naczynia nie ze srebra;
 • sprzęt agd, telewizor, aparat fotograficzny, nawilżacz powietrza;
 • obraz;
 • domowa fontanna;
 • biokominek;
 • hamak, grill, wędzarnia, rzeźby ogrodowe, wazon do domek działki;
 • torba-lodówka, walizka dla miłośników turystyki.

Szalik

Małżonkowie również będą zadowoleni i nie materialnych prezentów od dzieci. Doskonałym prezentem będzie zaproszenie dla dwóch osób w restauracji — dla rodziców to okazja, aby pobyć sam na sam ze sobą za pyszny posiłek w przyjemnym miejscu. Rezerwację dla rodziców lepiej nie w dzień ślubu, aby uniknąć ewentualnych niejasności. Alternatywa — wycieczka dla dwóch osób w krótką podróż w country sanatorium. Można kupić rodzicom bilety do teatru, kina, na nie długą bus turystyczny lub shop-tour, kupić certyfikat na masaż, wizyta w spa czy sauny.

Romantyczna kolacja

Osobiście na srebrne wesele rodziców można połączyć dwie pary domowych kapci lub skarpetki ze srebrną błyszczącą sierść. Można zmienić okolicznościową стенгазету ze zdjęciem i życzeniami, haftować obraz z liczbą «25». Urządzone na premium zwoju wiersze, сочиненные i przeczytane na uroczystości dziećmi, na długo zapamięta winowajcom uroczystości i ich gości. Doskonałym prezentem będzie album ze zdjęciami rodziców od dnia ich zaślubin, aż do ostatniego czasu lub zdjęcia małżonków, osadzonego w srebrną ramkę. Za pomocą zdjęć rodziny, można zamówić i dać zwodzony ścienny kalendarz na przyszły rok. Można «zamontować» i złożyć pod dobrą muzykę, film o ważnych wydarzeniach w życiu rodziny.

Świetny prezent od duszy na srebrne wesele będzie portret mamy i taty. Napisany przez artystę akwarela lub olejem portret małżonków — to stylowy i niepowtarzalny prezent. Portrecista może namalować obraz z dostarczonych wcześniej zdjęcia. Otrzymawszy takie dzieło sztuki, rodzice czują się silniejsze, jak ich kochają i cenią sobie ich dzieci.

Portret rodziców

Na srebrne wesele każdy prezent uzupełniają bukietem kwiatów z białych lub herbacianych róż, chryzantem lub lilii. Można podarować bukiet złożony z balonów lub cukierków. Prezent można również uzupełnić imiennej butelką wina z wizerunkiem męża i żony na etykiecie. Najlepszy prezent rodzicom na ich srebrne wesele od dzieci — to miłość, wsparcie, ciepłe słowa, wypowiedziane z głębi serca. Życzcie im dalej zachować spokój i ład w rodzinie, miłość i ciepło w relacjach. Przecież wspólny małżeński drogę o długości 25 lat wygląda jak srebro. On, jak i ten metal, jeśli wyczyścić wszystkie wyblakłe miejsca, w stanie ponownie świecić z pierwotnym blaskiem. Ludzie, którym udało się w ciągu 25 lat zapisać swoje małżeństwo i wychować dobrych dzieci, zasługują na ten dzień od samego трепетного relacje i szczególnej uwagi.