Skórzana ślub: wybieramy najlepszy prezent do trzeciej rocznicy

Skórzana ślub – tak nazywa się rocznica, poświęcony трехлетию życia małżeńskiego. Żyjąc razem trzy lata, para w większości przypadków nabywa dziećmi, już nawiązany byt i pierwsze docierania z tyłu. Więc mąż i żona, w jednej z popularnych interpretacji, nabywa jednej «skórą», która łączy «organizm» młodej rodziny w spójną całość.

Na każdą z rodzinnych dat według tradycji podjęta dać prezent, symboliczne wyświetlający nazwę rocznicy. Dowiedzieliśmy się, co dać na skórzaną ślub, jaki prezent na трехлетие wesela podarować mężowi, niż zadowolić się w obchody tego jubileuszu przyjaciół. Wiele opcji na każdy gust i portfel, pozostało tylko wybrać odpowiedni dla swojej połówki.

Skórzana ślub: wybieramy najlepszy prezent do trzeciej rocznicy

Praktyczny prezent dla małżonka

Znając mojego ukochanego, zwykle żony nie jest tak łatwo odebrać mężowi odpowiedni prezent do każdej okazji. Ale jeśli u małżonek «wszystko jest», to przy wyborze prezentu trzeba ciężko pracować. Mężczyźni cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność. Należy zwrócić uwagę, być może mąż nadszedł czas, aby uaktualnić jakiś dodatek, na pulpicie nie ma współczesnego kalendarza lub jego telefon to pokryje się rysami bez pokrowca? Ostre kobiece oko nie przepuści takich drobiazgów, z których składa się życie. Istnieją również uniwersalne prezenty na skórzaną wesele, które ucieszą i nie pozostanie bez uwagi.

 • Kubek w skórzanym futerale.

Jeśli ukochanego nie tabliczce kufla piwa, to taki prezent będzie jak nie przy okazji. Szklany kieliszek, urządzony w skórę, przyjemnie trzymać w rękach, tym bardziej, jeśli jest to prezent od ukochanej żony. Dla непьющего małżonka można odebrać piękny kubek na herbatę lub kawę, również oprawione w skórzanym etui. Takie kubki można spotkać w sprzedaży pamiątek w sklepie lub na łyżeczki targach.

Kubek w skórzanym futerale

 • Torba na laptopa.

Laptop na dzień dzisiejszy — życiowa konieczność. Komputer przenośny jest praktycznie u każdego. Tkaniny torby służą krótkotrwałe, więc mężowi na prezent można kupić wysokiej jakości torba na laptopa ze skóry. Praktyczne, solidne, skórzane akcesoria będą trwać długo nawet przy codziennym użytkowaniu.

Torba na laptopa

Wskazówka! Torba na ramię ze skóry — prezent kosztowny, dlatego jako alternatywę można rozważyć wyroby ze sztucznej skóry. Wyglądają nie mniej reprezentacyjny, a są znacznie tańsze.

 • Świąteczny tort.

Dla panów, którzy wiedzą dużo o domowym wypieku, będzie łatwo przygotować taki prezent własnymi rękami. Najważniejsze – aby upiększyć na temat. Tort dla «skórzanego» jubileuszu można zmienić kolorowych lany w postaci skórzanego portfela, z ślubne, figurki z małżonków. Oryginalne, i co najważniejsze, smaczne – taki prezent spodoba się mężowi-сладкоежке. W przypadku braku umiejętności w przygotowaniu ciasta można zrobić słodki prezent na zamówienie.

Ciasto na skórzaną ślub

 • Etui na telefon.

Prosty i jednocześnie odpowiedni prezent – etui do telefonu komórkowego ze skóry. Najważniejsze, aby ten prezent nie był dziesiąty na koncie, a дарился w razie potrzeby. Wysokiej jakości etui chroni telefon i od przypadkowych upadków, i przed zadrapaniami. Bardziej zaawansowana wersja, w zależności od dostępności – podarować mężowi w skórzanym futerale nowy telefon.

Skórzany pokrowiec na telefon

 • Kalendarz.

Pamiętniki niezasłużenie dopuszczane do banalne prezentów, i to zupełnie bez powodu. Mighty dziennik w skórzanej oprawie nie pozostanie zbierania kurzu na półce. Uwierz mi, nawet tym ludziom, którzy nie pracują w biurze, znajdzie się, co do niego zapisać. Można wybrać i klasyczny wariant i jazdę popularność hand made ręcznie robione, z nasączone kawą stronami tematycznymi dodatkami.

Skórzany kalendarz

Najlepszy prezent na skórzaną ślub

Prezent na rocznicę powołany przynosić przyjemność swojemu nowemu właścicielowi. W wielu domach można zauważyć tendencję do dawania na święta elementy garderoby. Staraj się unikać takich rozwiązań, bo skórzane buty czy płaszcz nie stworzą tego nastroju, który zadowoli obojga małżonków w ten jubileusz. Prezenty na skórzaną ślub musi być osobistego charakteru, a jakie warto dać mężowi – postaramy się zrozumieć.

 • Portfele.

Jeśli twój małżonek nie kiesy, to na rocznicę ślubu prezent idealny jak nie przy okazji. Naturalną skórę można dobrać według własnych preferencji – skóra bydlęca skóra jest bardziej miękka, węża i krokodyla różnią się sztywnością, a skóra płaszczki – prawdziwy exclusive. Wybierz portfel bez dużej ilości zamków i oddziałów. Główne kryteria przy wyborze torebka — prostota i zwięzłość.

Skórzana torebka

 • Pasek.

Mighty męski pasek zawsze będzie mile widzianym prezentem. Paski ze sztucznej skóry mają skłonność rozklejać i szybkiemu zużyciu. Produkt z naturalnej skóry kosztuje drogo, ale cena odpowiada jakości. Aby nie przeliczyć, wybierz męża pasek ze skóry w markowych sklepach.

Skórzany pasek

 • Etui na okulary.

Aktualny prezent dla mężczyzn, którzy noszą okulary. Futerał ze skóry – właśnie jedna z tych przyjemnych rzeczy, które są używane codziennie. Mały «marsz» etui ze skóry, albo duży pokrowiec z drewna, ozdobione skórzanymi wstawkami – można wybrać prezent dla męża na każdy gust i portfel.

Skórzany futerał na okulary

 • Zegarki ze skórzanym paskiem.

Zegar stylowy dodatek do mężczyzny. Zegarek ze skórzanym paskiem nadają się pod każdy wygląd, czyniąc go bardziej udany. I nie bój się przesądów – w skrajnym przypadku, przedstawiając w prezencie mężowi zegarek, poproś go, w zamian za monetę-grosz.

Zegarek ze skórzanym paskiem

 • Pokrowce na auto.

Świetny prezent dla mężczyzn-kierowców. Jeśli twój ukochany od dawna marzył, aby odświeżyć wnętrze samochodu, to najwyższy czas zająć się dla niego nowe etui ze skóry. Jeśli masz wątpliwości w wyborze konkretnego modelu, to prezent można wybrać się razem z małżonkiem.

Skórzane pokrowce na auto

Skórzana wesele u znajomych – co dać

Jeśli trzecią rocznicę ślubu planują obchodzić znajomi, to pomyśleć o prezencie warto z wyprzedzeniem. Radzimy nie wybierać dwa prezenty, oddzielnie dla każdego z małżonków, a dać jeden, wspólny.

 • Dobry rodzinny prezent znajomym na skórzaną ślub – to album fotograficzny. Okładka, zdobione skórą lub w całości wykonane ze skóry, symbolicznie wyznacza rocznicę. Album znajdzie swoje miejsce w секретере, a powód, aby wypełnić jego zdjęcia zawsze się znajdzie.
 • Skórzany album fotograficzny

 • Jeśli zaplanowany budżet na prezent, jest mała, to można spróbować zrobić własnymi rękami panele, wykorzystując elementy skóry. Wykonany z duszą panele ręcznie będzie ozdobą każdego wnętrza. Wybierz wzór dla siebie, obejrzyj kilka filmów instruktażowych, i idź do niego.
 • panele handmade

 • Należy również zwrócić uwagę na pola, utrzymane w naturalnej lub sztucznej skóry. Taki prezent spodoba się znajomym, w oddziałach można przechowywać wszelkie drobiazgi, a sama pozytywka jako symbol skórzanej rocznicy zajmie honorowe miejsce na półce swoich kumpli.