Hołd dla tradycji i symbolice: drukowane «na pieluchy»!

Wydawałoby się, całkiem niedawno panna młoda z drżeniem w sercu nosiłam luksusowy białą suknię, a pan młody, wzruszeniem, выкупал u dziewczyn przyszłą żonę. Pamiętam, jak подрагивали rzęsy, a oczy wypełniały się łzami szczęścia, gdy słyszał magiczny marsz Mendelssohna, a słysząc dalsze słowa «ogłaszam was mężem i żoną», w duszy eksplodował salut z magicznych odcienie kolorowych światełek.

Hołd dla tradycji i symbolice: drukowane Minął dokładnie rok, ale do tej pory słychać głośne krzyki gości «Gorzko», sympatyczny pierwszy taniec, piękne, ciepłe życzenia, w szafie wisi pyszną białą sukienkę, w oprawie koronki ślubne welony ślubne, a tradycyjne искристое szampana ze zdjęciem młodych na butelce, czeka na skrzydłach.

W narodzie pierwszy rok upragnionej europejskiej przyjęto nazywać ситцевым.

Dlaczego pierwsza rocznica urodzin rodziny nazywany ситцевой?

Istnieją różne wersje pochodzenia tego kuriozalnego nazwy. Wszystkie są oryginalne na swój sposób.

«Pieluchy dla Аленки»!

Najbardziej rozpowszechnioną wersją jest преподношение perkal młodym na szycie pieluch. W dawnych czasach do końca pierwszego roku życia rodzinnego nowożeńcy oczekując narodzin dziecka. W dzisiejszym świecie małżonkowie nie starają się tak wcześnie do nabycia potomstwem, chcąc zamieszkać w zabawy i cieszyć się wszystkimi kolorami tęczy stosunków rodzinnych:

 • palący pasją;
 • miękka, podobnie jak piórem, delikatnością;
 • żarliwej miłości;
 • szalonym entuzjazmem;
 • niesamowitym szczęściem;
 • boskie podziwem;
 • wzruszającym emocji.

Takie piękne uczucia – wierni towarzysze młodej rodziny.

Jest teraz bardzo popularny ślub cywilny, ludzie mogą żyć bez stempla w paszporcie lat, прочувствовав uroków wspólnego życia. Często para nadaje formalności europejskiej, kiedy spodziewa się długo oczekiwany dodawanie. Dlatego prezent na ситцевую ślub w postaci kołyski z delikatnego, jasnego materiału istotne.

Wspaniały, ale niepokojący rok!

Często pierwszą rocznicę urodzin «domowego ogniska» w porównaniu z ситцевой szmatką. Ona jest inteligentna, bogata, piękna, ale zbyt cienka i delikatna.

prezent na ślub ситцевую

Pierwszy rok jest dla zakochanej pary próbny. Przecież конфетно-kwiatowy okres romantyczny, delikatny, uroczy, a życie rodzinne jest pełen trudności i problemy-хлопотами. Oto, jak przedmiot adoracji codziennie latały przed oczami, strzegący normalnymi problemami, wielu nie na siłę. Bo wesele bawełniane rocznica — wątpliwe, unsteady, niepokojące, ale w tym samym czasie jak białe płótno z luzem wspaniałych klejnotów!

Świętując rocznicę, goście podnoszą kieliszki ze słowami: «Niech relacji zachowują jasność perkal, a z прожитыми lat zysk wytrzymałość kamienia szlachetnego!».

Namiętne noce!

Prosty lud nigdy nie szukałem mrocznych głębin w nazwach i wypowiedziach. Wyjaśniono nazywanie rocznicy po prostu. W pierwszym roku, kiedy zakochani małżonkowie doświadczył ognistą pasją, ситцевые pościel usunięte do przejrzystości i przypominali na gazę. Stąd poszło i druga nazwa – марлевая rocznica!

Możliwe, że już wcześniej istniały i inne wyjaśnienia, ale zostały utracone i zapomniane.

Stare tradycje ситцевой ślubu!

Rocznicę podjęta świętować wyjątkowo i z rozmachem. Ponieważ miniony rok był trudny dla młodych. Jeśli para go godnie przeżyła, udało się zachować gorące uczucia, to czemu by nie rzucić «święto na cały świat»!

Można skomponować dowolny skrypt, ale dla tego, aby nie spłoszyć szczęście i pomyślność należy starać się zorganizować obchody według tradycji, które przez wieki były przekazywane z jednego pokolenia na drugie.

Prezent na jeden rok stosunków

 1. Przykryć stół ситцевой obrus z delikatnym kwiatowym wzorem. Mistrzynie poprzednich pokoleń własnoręcznie вышивали zdumiewająco piękne ozdoby, mówiąc słowa na szczęście i zdrowie rodziny.
 2. Otwórz zabawny szampana, który był w zanadrzu z dnia ślubu. Stosując się do zwyczajów, nowożeńcy приберегают dwie butelki szampana. Jedna откупоривается w sądzie прожитого pierwszego roku, a druga po urodzeniu dziecka.
 3. Piec ogromny tort w «bawełniany materiał w kratkę» stylu, jeśli umiejętności takowych nie ma, zamów arcydzieło sztuki kulinarnej u profesjonalistów.
 4. Zaproś znajomych i rodziców.
 5. Z samego rana załóż ситцевые stroje. Mąż musi zabłysnąć przed gośćmi w koszuli z perkal, a żona w skromny, ale jasnych kolorach sukience.
 6. Wymienicie się z drugą połówką ситцевыми платочками, a następnie związać guzki, to działanie jest swego rodzaju przysięgą miłości i wierności. Wcześniej młoda żona haftowanie chusteczki, prosząc o siły wyższe o dar cierpliwości, wytrzymałości, zdrowia, dobrobytu, miłości, pomyślności i pokoju. Jeśli takich talentów nie ma, kup dowolne urządzenie. Najważniejsze jest to, aby było ono piękne i przyjemne, bo to pierwszy znak europejskiej zakochanych. Kup specjalny kuferek, który będzie delikatnie umieścić pamiątki, преподнесенные na rocznicę.

Wskazówka: «Jeśli jesteś sceptycznie nastawiony do dawnych zwyczajów, skorzystaj z usług organizatorów, które złożą sala bankietowa, biorąc pod uwagę preferencje smakowe młodych, opracują doskonałe menu, aby długo oczekiwany urlop nie zamienił się w proces «pili — закусили», tamada zadowoli zabawne konkursy z piosenek, tańców do rana!»

Można umówić się na sesję zdjęciową w stylu «wesele bawełniane rocznica»!

Pierwsza ważna data w rodzinie zgrzeszyli zakochanych w uzdrawiającej rzece, wypłukując wszystkie problemy, kłótnie, żale, i wypełniając duszy gorącymi uczuciami!

Piękne prezenty – klucz do szczęścia stosunków małżeńskich!

Prezenty na ситцевую ślub mogą być bardzo zróżnicowane.

Pierwszy prezent musi przedstawić teściowa, która w ubiegłym roku stała się dla młodej żony mamą, советчицей, nauczycielem.

Teściowa wręcza bawełniana sukienka i mówi: «Aby życie wasze, dzieci, była taka zbieranina, lekkiego i zwiewnego, jak wesoły tkaninę sukni».

prezent na ślub ситцевую

Zakochanym należy wymienić czarownej piękności szale, zawiązać małe guzki, mocno chwycić za uchwyty, spojrzeć w oczy i powiedzieć: «Jak trwałe wiązane naszymi rękami węzły, jak i przysięga, wymówione dziś silna i silna. Jako wolny wiatr w polu pole obudzi, tak i w rodzinie wszystkie dobra ruszą!». Po tych słowach chusteczki chowają się w kuferek z rodzinnymi wartościami i są przechowywane do końca życia. Starsi mieszkańcy uważają, że jeśli rytuał przeprowadzony poprawnie, małżeńskie życie będzie długie i udane, przysięga silna i неразрушима.

Goście długo zastanawia się nad tym, co dać na ситцевую ślub, nie będzie musiał. Przecież nazwa rocznicy wymownie podpowiada, w jakim kierunku działać, udając się na poszukiwania prezentu.

Wskazówka: «Młody rodzinie wymaga wiele różnych rzeczy dla zagospodarowania bytu, dlatego zapraszamy nie tylko ситцевые pamiątki, ale i inne dodatkowe rzeczy, które należy ozdobić wystrój z tkaniny».

 • Преподнесите zakochanym leżenie zestaw z jasnymi wzorami. Docenią małżonkowie pościel z wzorem 3D.
 • Śliczne dekoracyjne poduszki ze zdjęciami młodych, pięknym haftem lub świecące w ciemności, w kształcie serc, zwierząt, emotikony świetnie pasuje do wnętrza mieszkania młodej pary.
 • Niezbędne asystentów w życiu codziennym będą barwne obrusy z motywami kwiatowymi i roślinnymi. A lniane serwetki w kolorze скатерке podkreślą wyrafinowany gust gospodyni.
 • Nie przeszkadza młodym futrzane płaszcze i wafel ręczniki kuchenne. A ciepłe, parzyste kąpielowe starannie ogrzeje sprawców uroczystości.
 • Koszulka dla pary

 • Poszukaj oryginalne piżamy z różnymi napisami, na przykład: «Książę» i «Śpiąca królewna», «Księżniczka» i «Potwór», ale takie prezenty są dobre, jeśli nowożeńcy mają poczucie humoru.
 • Wspaniałe zasłony ozdobi nie tylko okna, ale i odmieniają wnętrza. Nie trzeba myśleć, że to niestosowne, małżonkowie bardzo cieszą się z takiego prezentu.
 • Można haftować młodym obraz, który odświeży wnętrze.
 • Doskonałym prezentem będzie gładkie koszulki z różnymi napisami i rysunkami. Ciekawie prezentują się koszulki ze zdjęciami pary młodej. Na męski t-shirt można napisać «są Chronione przez żonę», a na kobiecej – «są Chronione przez męża».
 • Dla młodej rodziny niezbędnym prezentem jest rodzinny album, oprawiona w ситцем z niesamowitym wystrojem. Przecież ślub – proces kosztowny, dlatego na takie drobiazgi, może nie wystarczyć środków.
 • Można przedstawić sprzęt, ale na pewno udekoruj ją ситцевыми kokardkami, wstążkami, kwiatami, ruffle.
 • Doskonałym prezentem będzie wielka książka kucharska, mąż będzie bardzo zadowolony, bo gospodyni będzie mogła codziennie pieścić jego pyszne arcydzieła.
 • Gdy para spodziewa się dziecka, преподнесите w prezencie kolorowe pieluchy, słodkie распашонки, koc, koce.
 • Jeśli małżonkowie mają wszystko, czego potrzebujesz, daj bilety do teatru, związany z ситцевой wstążką.
 • Certyfikaty na wstęp do salonu urody, gabinetu masażu, solarium, basenu, ozdobione ситцевым kokardką, małżonkowie przyjmą z entuzjazmem.

Bądź wyobraźni, aby twój prezent nie zawieruszył się na tle innych. Prezenty na ситцевую ślub wybrać ze smakiem i duszą.