«Satyna» prezenty dla jasnej rocznicę ślubu

Każda dziewczynka od najmłodszych lat marzy o samym magicznym dniu w swoim życiu – ślub, przedstawiając historię z dobrej bajki:

 • przepiękna biała suknia;
 • najsubtelniejsza, koronkowy welon;
 • wielopoziomowego ciasto niesamowitej urody;
 • wspaniała kareta z luksusowymi, w otoczeniu aromatycznych kwiatów, wstążki, zaprzężony trójką белогривых, szlachetnych koni;
 • książę ze świata marzeń, który delikatnie trzyma za rękę.

Ślub może być luksusową z setkami gości, i skromna w gronie bliskich ludzi, ale wynik jest jeden – na światło rodzi się nowa rodzina. Najpierw o «tej» rodzinie trzeba troskliwie dbać, pielęgnowanie, jak dziecko, bo jej czyhają różne wyzwania, zagrożenia, ponieważ jest ona bezbronna, słaba i niedoświadczona. Ale z biegiem lat rodzina rośnie, rośnie w siłę i rozwija się, rozkoszując się swoimi sukcesami.

Rodzina – to odrębny świat, który rozpieszcza pachnące babci ciasta i magicznych opowieści, mamy czułością i troską, taty pomocą i wsparciem, nabytych mądrością i troską. W małym światku panują: miłość, szacunek, troska, wsparcie. Zachwyca ciepłem, przytulnością i pokoju, jakie smutki ani zdarzały się w życiu, wracając wieczorem do domu, gdzie zebrali się najbardziej bliscy i drodzy ludzie, zapomina się wszystkie nieszczęścia i smutku.

Szczęście rodzinne – to łaska boża!

Piękne tradycje obchodów satyna ślub!

Od czasów starożytnych, urodziny rodziny w zwyczaju czcić i wielbić, bo aniołowie w niebie łączyli zakochane serca, i закружили ich w boskim tańcu, a żeby ich nie прогневить, trzeba pamiętać, cudowny dzień ślubu i podziękować za wspaniały prezent.

Woreczki na prezent

Każda rocznica jest niesamowita, a symboliczne nazwy odzwierciedlają istotę relacji.

Małżonkowie, którzy byli małżeństwem 24 lata, podkreślają Satynową rocznicę. Łatwo się domyślić, że został nazwany na cześć szanownego i drogiego atlasu. Materiał jest uosobieniem luksusu i zamożności. Atlas ten jest wspaniały, piękny, miękki i delikatny w jasnych, «kręgu» na słońce, połyskujące. Jego magiczne odblaski symbolizują lekkość, czystość i świeżość relacji, które opierało się na wzajemnej miłości i szacunku.

Zazwyczaj 24 lata wspólnego życia podkreślają, że w ścisłym gronie rodzinnym z dziećmi, wnukami i rodzicami, lub zorganizować romantyczną kolację, wspominając zabawne momenty z życia. Szeroki i bogaty scenariusz i szybki zabawa приберегают na następny rok dla srebrnej rocznicy, a dziś cieszą się komfort i spokój domowego ogniska, умиляясь «owocami» miłości.

Historycznie złożyło, że żadna uroczystość nie może obyć się bez tradycji, które nowe pokolenie otrzymuje w spadku. Niektórzy święcie przestrzegają ich, inni szanują i czczą, a jeszcze inni są z humorem, ale nikt nie ośmiela się zapomnieć.

Satynowe poduszki

Z okazji satyna ślub również w sklepie kilka porad.

 1. Dobrym znakiem dla «młodych» będzie odzież z atlasu. Żona może założyć doskonała sukienka w stonowanych odcieniach, a mąż koszulę lub krawat pod kolor stroju małżonkowie.
 2. Do tabeli można traktować obojętnie. Udekoruj stół niesamowitą satynową tkaniną, serwetki kup w ton, a nóżki kieliszków обвяжите warkocz.
 3. Na stole postaw wazon z luksusowymi róż.
 4. Posypać podłogę płatkami czerwonych róż, które z doskonałą atlas stanowią wspaniały duet, zachwycający swoim boskim dźwiękiem.
 5. Przygotuj dania kuchni wschodniej: mięso na rożnie, lagman, zrazy zawijane, sosy, przyprawy, słodycze i wino.
 6. Dobrym pomysłem będzie wyświetlanie zdjęć ślubnych i wideo, przypomnijcie sobie historię randki, na pierwszą randkę.
 7. Powiedz młodemu pokoleniu sekret długiego i szczęśliwego życia rodzinnego.
 8. Umów się zabawne konkursy. Pomyśl uroczystość śpiewem i wschodnimi tańca. Ubrani w sari, do przekonywania.
 9. Wysyłając bliskich do domu, podaruj siebie romantycznym wieczorem, понежитесь w powietrzu pianie z płatkami róż, zapal świece, skorzystaj aromatycznych, w otoczeniu aromatycznych olejków. Pomyśl z drugiej połowy o wszystkich niespodziankach, które dawała życie.
 10. Wymieniając się symbolicznymi prezentami, podziękuj los za wspólnie przeżyte lata i poproś, aby być do ciebie i w przyszłości благосклонной.
 11. Napisz na kartkach przysięgi i przeczytaj sobie.
 12. W tę noc na łóżko ułożyć aloesu, satynowa pościel, która rozpali pasję z nową siłą.

Zgodnie rzeczach, małżonków wskazane jest udać się w podróż do Kraju wschodzącego słońca, które zachwycą nie tylko ziemiom farb, ale i zapach odurzających zapachów. Tak jak atlas pochodzący ze Wschodu, romantyczna podróż przyniesie rodzinie bezgraniczne szczęście.

Pościel satynowa bielizna

Symboliczne prezenty urodzinowe rodziny!

Często zarówno małżonkowie, jak i goście, zastanawiają się nad pytaniem, co dać na satynową ślub. Prezenty mogą być drogie, i tanie, ale na pewno symboliczne. Przecież symbolika odgrywa nie małą rolę w ludzkich życiach.

Doskonały prezent — satynowy leżenie zestaw, który symbolizuje rodzinny bogactwo i dobrobyt. A w upał bielizna daje świetny sen, tak jak tkanina przyjemnie chłodzi ciało.

Można przedstawić satynową obraz, piękne, ozdobne poduszki i nawet zasłony lambrekiny, aby wprowadzić świeżość do wnętrza.

Małżonka cieszyć się z атласному шарфу i rękawiczek – bardzo stylowe akcesoria, nigdy nie wychodzące z mody. A mąż ocenia drogie elegancką satynową koszulę lub krawat, co podkreśli jego status, męskość i poczucie stylu.

Satynowa serce

«Atrakcją» w wnętrzu będzie abażur, oprawiona w atlasem. Taka przedmioty dekoracyjne nada pomieszczeniu elegancji.

Album z satynowym okładką, декорированной kamieniami szlachetnymi – wspaniały i niezapomniany prezent na satynową ślub.

Jeśli dać wyroby z satyny się nie chce, преподнесите każdy inny prezent, dekorowanie z atłasowymi wstążkami, kokardkami i kwiatami.

A może po prostu wręczyć bukiet eleganckich róż i ulubiony przysmak kobiet – cukierki, ilustrując prezent słowami: «Aby życie rodzinne było piękne, jak te niesamowite róże, a słodycz europejskiej odpowiadała smaku cukierków».

Najważniejsze jest to, aby prezent niósł kawałek duszy!